1:2 Tomasz Kozłowski #18 ( Marcin Słodczyk #91, Edmunds Augstkalns #76 ) +/-
2:3 Mateusz Danieluk #29 ( Maksim Kartoszkin #97, Richard Bordowski #89 ) +/-
5/5 36:27
14:32 2 min. Jarkko Hattunen #87 Zahaczenie
28:02 2 min. Alaksandr Syrej #4 Trzymanie przeciwnika
48:29 2 min. Damian Tomasik #15 Zahaczenie
60. min - Kotłuje się po bramką Juczersa. Ten jednak nie daje się pokonać.
60. min - Hattunen zwlekał z oddaniem strzału. Mogło już być po meczu.
59. min - Raszka zjechał z bramki. Bytomianie w szóstkę w polu.
59. min - 107 sekund do końca. Trener Tomasz Demkowicz bierze czas.
58. min - Polonia jest stroną dominującą, ale na razie nie potrafią znaleźć sposobu na Juczersa.
57. min - Bramkarz "Szarotek" broni uderzenia Danieluka i Słodczyka.
56. min - Polonia szuka wyrównującego gola.
55. min - Podhale ma problem z opuszczeniem własnej tercji.
52. min - Poloniści rozgościli się nowotarskiej tercji. "Szarotki" zamknięte.
51. min - Gramy w pełnych składach.
50. min - Znów groźnie. Próba Kartoszkina, Juczers jest jednak na posterunku.
49. min - Pierwsza piątka niebiesko-czerwonych o krok od zdobycia wyrównującego gola. Uderzał Bordowski.
49. min - Dwie minuty karne dla Tomasika. Bytomianie przed szansą na wyrównującego gola.
47. min - Sporo gry i walki pod bandami.
46. min - Jak na razie okazji strzeleckich, jak na lekarstwo.
44. min - Dikis wrzucił gumę z niebieskiej, lot krążka zmieniło dwóch bytomskich napastników, ale krążek nie wpadł do bramki.
43. min -
42. min - Oba zespoły rozpoczęły tę odsłonę od serii kilku prostych błędów.
41. min - Zaczynamy ostatnią odsłonę.

40. min - Bytomianie starają się iść za ciosem. Juczers obronił strzał Salamona.
38. min - Ale obrodziło bramkami. Drużyny nie rezygnują. Akcje przenoszą się spod jednej bramki pod drugą.
37. min - GOOOL! 2:3! Mateusz Danieluk uderzeniem w długi róg, z przestrzeni między bulikami, zaskakuje Marisa Juczersa.
37. min - GOOOL! 1:3! Rzut karny dla Podhala po faulu Owczarka na Zapale. Poszkodowany po profesorsku pokonuje Raszkę. Balans ciałem, zwód i strzał pod poprzeczkę
36. min - GOOOL! 1:2! Ależ szybka odpowiedź Polonii. Na listę strzelców wpisuje się Kozłowski
36. min - GOOOL! 0:2! Jokila ładnie uderza i "Szarotki" obejmują prowadzenie
35. min - Kozłowski po przejechaniu niebieskiej huknął z niebieskiej. Nowotarski golkiper był czujny.
34. min - Kartoszkin pociągnął z nadgarstka. Juczers obronił gumę rakiem.
34. min - Neupauer na niebieską do Wojdyły. Ten uderzył z nadgarstka, a zasłonięty Raszka zdołał odbić gumę.
32. min - Gramy w pełnych składach.
31. min - Chyba najgorszy okres gry w przewadze w wykonaniu Polonii w tym meczu. Nie stworzyli żadnego zagrożenia.
30. min - Twardo starają się grać oba zespoły. Za bramką Raszki mocno ucierpiał jeden z zawodników gospodarzy.
29. min - Polonia w zamku, dwa uderzenia, jednak nowotarżanie dobrze się bronią. Oddalają zagrożenie, wystrzeliwując gumę z własnej tercji.
29. min - Dwie minuty karne dla Syreja.
28. min - Danieluk przedarł się pod nowotarską bramkę. Oddał strzał, ale broni Juczers.
27. min - Teraz jakby na zaprzeczenie. Prosty błąd techniczny górali i będzie uwolnienie.
26. min - Szybka kontra górali, ale nie ma bramki.
25. min - Póki co zdecydowanie dojrzalej grają nowotarżanie. Popełniają mniej błędów, są bardziej kreatywni i co najważniejsze kreują groźniejsze okazje.
24. min - Iossafov ładnie zjechał z lewego skrzydła, chytrze uderzył z bekhendu. Raszka instynktownie odbił krążek.
23. min - Bytomianie na razie atakują bez większego przekonania.
22. min - Zamieszanie pod bramką Raszki, do gumy dojechał Stypuła, ale nieczysto trafił w krążek. Powinien być podwyższyć prowadzenie.
21. min - Zaczynamy druga tercję.

20. min - "Szarotki" spokojnie chcą dograć do końca tercji. Zapała wyraźnie zwolnił akcję, "ukradł" wiele cennych sekund.
19. min - Wiele prostych błędów w szeregach gospodarzy. Złych wyborów dokonują podopieczni Tomasza Demkowicza.
18. min - Groźna kontra bytomian, w ostatniej chwili zatrzymana przez powracającego defensora nowotarżan.
17. min - Gramy w pełnych składach.
17. min - Salamon! Kolejna dobra próba w wykonaniu bytomskiego skrzydłowego. Po raz kolejny na jego drodze stanął bytomski golkiper.
17. min - Teraz Pastryk z niebieskiej! Juczers zdołał odbić krążek.
17. min - Szybkie wymiany podań, ale na razie żaden z zawodników Polonio nie decyduje się na strzał.
16. min - Danieluk pociągnął z nadgarstka, tor lotu krążka przed bramkarzem zmienił jeszcze Bordowski. Juczers jest czujny.
15. min - Dwie minuty karne dla Hattunena. Szansa dla bytomian.
14. min - To powinien być wyrównujący gol. Słodczyk wygrał wznowienie, do krążka dopadł Salamon. Błyskawicznie pociągnął z nadgarstka, ale Juczers zdołał chyba odbić to uderzenie.
13. min - Zapała chciał oddać niesygnalizowany strzał. Obrońca Polonii zdążył go zablokować.
12. min - Na razie z lepszej strony prezentują się górale. Grają z większą ikrą.
11. min - Hattunen wyłożył gumę Bryniczce, ten uderzył z pierwszego krążka. Raszka odbija krążek parkanami.
10. min - Zaatakowali gospodarze. Uderzenie Kozłowskiego obronił Juczers. Jęk zawodu na trybunach.
10. min - Ładnie zapowiadała się szarża Bryniczki. "Szarotki" spaliły tę akcję.
9. min - Indywidualna akcja Bordowskiego. Wyłożył gumę Kartoszkinowi, ale Rosjanin nieczysto trafił w krążek.
8. min - Polonia z pewnością będzie chciała jak najszybciej odpowiedzieć. Próba gry szybkimi podaniami przez dwie linie. Dwa uwolnienia.
7. min - GOOOL! 0:1! Kasper Bryniczka otwiera wynik spotkania. Raszka był chyba zasłonięty
6. min - Póki co żaden z zespołów nie skonstruował groźniejszej akcji.
5. min - Działo z okolic niebieskiej. Jednak nie na tyle silnie, by zaskoczyć Juczersa.
4. min - Teraz uderzenie Iossafova z lewego skrzydła. Raszka na posterunku.
3. min - Na razie obie strony wzajemnie się badają. Sporo niedokładności w ich grze.
2. min - Polonia na razie nieco aktywniej. Chce dobrze rozpocząć ten mecz.
1. min - Zaczynamy. W bramkach Raszka. i Juczers.

PROŚBA!: Szanowni kibice! Tradycyjnie wszystkich zachęcamy do wsparcia portalu. To nic nie kosztuje, a nam pomoże w rozwoju! Wystarczy, że klikniecie w reklamy na stronie głównej portalu lub w reklamę nad relacją live. Dziękujemy!

Obstawiasz HOKEJ? Masz swojego faworyta? Zgarnij kasę! Wejdź i odbierz bonus do 400 zł! >>>
#97 Maksim Kartoszkin ŚR 0 1 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#7 Sebastian Kłaczyński ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0