20:00 2 min. Jarosław Różański #7 Ostrość
20:00 10 min. Tomáš Komínek #41 Kara za niesportowe zachowanie 10min
28:15 2 min. Marek Charvát #24 Zahaczenie
31:43 2 min. Bartłomiej Neupauer #9 Atak kijem trzymanym oburącz
32:56 2 min. Tomasz Kulas #10 Spowodowanie upadku przeciwnika
38:24 2 min. Daniel Kapica #16 Atak kijem trzymanym oburącz
40:29 2 min. Łukasz Nalewajka #20 Trzymanie przeciwnika
46:33 2 min. Daniel Kapica #16 Wysoko uniesiony kij
51:38 2 min. Kamil Świerski #19 Ostrość
51:38 2 min. Mateusz Michalski #88 Ostrość
56:14 2 min. Jakub Gimiński #94 Zahaczenie
56:20 2 min. Tobiasz Bigos #86 Opóźnianie gry
63 min- GOOL! Neupauer przechwycił krążek we własnej tercji i wyjechał sam na sam i pod pachą Fuczika umieścił gumę w siatce.
62 min- Kominek, ale prostu w Kapicę.
61 min- Zaczynamy dogrywkę!

Koniec III tercji, za chwilę dogrywka 3 na 3.
59 min- Wrócili już Gimiński i Bigos, goście przetrwali prawdziwy ostrzał Szarotek.
59 min- Szczęście po stronie gości, Hattunen z bliska w poprzeczkę!
58 min- Czas dla gości.
57 min- Szansa dla Podhala bowiem przez prawie dwie minuty będą grać 5 na 3.
54 min- Szczęście po stronie Podhala! Wróbel nie trafił do odsłonietej bramki po kontrze 2 na 1 i podaniu od Łukasza Nalewajki.
52 min- GOOL 1:1! Nalewajka Radosław doprowadza do wyrównania strzałem z backhandu.
51 min- Kolejny błąd obrońcy gości! Wystawił krążek do Bryniczki, ale powstrzymał go fantastyczną interwencją Fuczik.
49 min- Wróbel dostał podanie zza bramki, ale nie zdołał pokonać Błażeja Kapicy.
48 min- Kulas z bulika, ale broni Kapica.
47 min- Hattunen sam na sam, ale broni Fuczik!
45 min- Gospodarze zamknęli grając w pełnych składach Jastrzębie we własnej tercji, ale brakowało strzałów.
42 min- Hattunen z bliska, ale wprost w Fuczika.
41 min- Krążek dla gości.

39 min- GOOL 1:0! Nareszcie padła bramka. Zapała wyprowadził szybką kontrę w osłabieniu, podał do Jokili, a ten tylko dołożył kija i krążek wpadł do bramki JKH GKS-u.

33 min- Dobrze rozgrywali zamek goście, ale brakowało strzałów, następnie Kulas sfaulował napastnika Szarotek i gramy 4 na 4.
30 min- Kontra 2 na 1 w osłabieniu JKH! Radek Nalewajka mógł podać do Laszkiewicza, ale zdecydował się samemu zakończyć akcję strzałem, górą Kapica.
28 min- Groźne uderzenie Łukasza Nalewajki, celował w okienko, ale nie ma bramki.
27 min- Pelaczyk z nadgarstka z okolic bulika, ale bez problemu złapał to uderzenie Kapica.
24 min- Tomasik wrzucił z tercji neutralnej i dla bezpieczeństwa zamroził gumę Fuczik.
21 min- Krążek dla gości.

20 min- Strzał po syrenie Kominka, do którego dopadł Różański i sam chciał wymierzyć sprawiedliwość, ale obaj otrzymają wykluczenia za to zajście
20 min- Neupauer wykończył kontrę 2 na 1, ale broni Fuczik.
18 min- Kontra Podhala 2 na 1, Zapała do Iossafova, ale dobrze wrócił obrońca gości i przeciął to podanie.
17 min- Peslar z backhandu z bliska, ale minimalnie chybił.
15 min- Błąd obrońcy gości! Podhalanie wyszli 2 na Fuczika, ale Bryniczka nie trafił w krążek mając odsłoniętą bramkę!
15 min- Zamieszanie pod bramką Kapicy, ale udało się Szarotkom wybić krążek.
13 min- Szansa dla gości w przewadze po karze dla Iossafova.
12 min- Dwie próby Charvata, ale bez zmiany wyniku.
10 min- Wrzutka na bramkę Kapicy przez Kulasa , ale to nie mogło sprawić problemów bramkarzowi Szarotek.
7 min- Mało ciekawych akcji na lodzie, na razie dość dużo przypadkowości.
2 min- Słupek! Goście mogli prowadzić.

PROŚBA!: Szanowni kibice! Tradycyjnie wszystkich zachęcamy do wsparcia portalu. To nic nie kosztuje, a nam pomoże w rozwoju! Wystarczy, że klikniecie w reklamy na stronie głównej portalu lub w reklamę nad relacją live. Dziękujemy!

Obstawiasz HOKEJ? Masz swojego faworyta? Zgarnij kasę! Wejdź i odbierz bonus do 400 zł! >>>
#88 Mateusz Michalski LS 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#69 Przemysław Michalski PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#24 Marek Charvát PO 0 1 0 1 1 0 2 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#65 Kordian Chorążyczewski PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#66 Tomáš Fučík B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#94 Jakub Gimiński PO 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#61 Kamil Kącki ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#41 Tomáš Komínek PS 0 0 0 0 0 0 10 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#6 Jakub Kubeš LO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#10 Tomasz Kulas ŚR 0 1 1 0 1 0 2 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#81 Leszek Laszkiewicz LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#92 Przemysław Ludwiczak LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0