24:16 2 min. Marek Wróbel #15 Spowodowanie upadku przeciwnika
24:38 2 min. Rafał Radziszewski #31 Uderzanie kijem
28:43 2 min. Krystian Dziubiński #61 Natarcie
33:50 2 min. Peter Novajovský #88 Trzymanie przeciwnika
35:11 2 min. Maciej Urbanowicz #92 Atak kijem trzymanym oburącz
38:26 2 min. Michael Kolarz #3 Spowodowanie upadku przeciwnika
53:35 2 min. Jakub Witecki #66 Atak kijem trzymanym oburącz
54:10 2 min. Bartosz Ciura #6 Atak kijem trzymanym oburącz
59:09 2 min. Rafał Radziszewski #31 Spowodowanie upadku przeciwnika
Koniec.
60. min - Jest już po meczu.
60. min - GOOOL! 2:5! Bepierszcz pięknym uderzeniem w okienko pokonuje Radziszewskiego. Wcześniej krążek źle wybił Wajda
58. min - Tyszanie oddalają zagrożenie spod własnej bramki. Czas ucieka.
57. min - Cracovia ruszyła do przodu. Nie ma już nic do stracenia.
56. min - GOOOL! 2:4! Dziubiński strzałem w "piątą dziurę" pokonuje Żigardiego.
55. min - Kolejne wykluczenie dla tyszan. Ciura wędruje na ławkę kar. Cracovia przez 85 sekund w podwójnej przewadze.
54. min - Kara dla Witeckiego. Krakowianie w przewadze.
52. min - Ważny krok w kierunku zwycięstwa zrobili tyszanie.
51. min - GOOOL! 1:4! Ładny kontratak tyszan. Komorski wzdłuż bramki do Jeziorskiego, a ten pakuje gumę do siatki.
50. min - Bepierszcz w sytuacji sam na sam! Górą Radziszewski.
48. min - Misie pozbierane, gramy dalej.
48. min - GOOOOL! 1:3! Domogała znalazł sposób na Żigardiego. To był pluszowy gol
47. min - Cracovia na razie bez pomysłu na zaskoczenie tyskiego golkipera.
46. min - Bepierszcz ładnie wjechał do krakowskiej tercji. Dogranie do Rzeszutki niezbyt dokładne.
45. min - Tyszanie nie forsują tempa. Skutecznie blokują wjazd do własnej tercji.
44. min - Kapica, Jenczik. Żigardy broni oba uderzenia.
43. min - Cracovia szuka gola, ale na razie idzie jej to jak po grudzie.
42. min - Kalus potężnie, broni Żigardy.
41. min - Zaczynamy trzecią odsłonę.

40. min - Tyszanie ponownie w przewadze. Kotłuje się pod krakowską bramką.
39. min - Dwie minuty karne dla Kolarza.
39. min - Rafał Radziszewski uderzył odbijakiem leżącego Semorada. Poważny błąd sędziego. Za podobne zachowanie bramkarz Cracovii został ukarany karą meczu w meczu mistrzostw świata z Włochami. Wtedy ucierpiał Markus Gander.
38. min - Urbanowicz opuścił boks kar. Od razu dostał podanie, ale pięknie powstrzymał go Petr Kubosz..
37. min - Wajda! Niewiele zabrakło, a mielibyśmy pierwszego gola dla Cracovii.
36. min - GOOOL! 0:3! Komorski inteligentnie zachował się pod bramką rywali. Wyczekał Radziszewskiego i posłał mu gumę między parkanami
36. min - Urbanowicz nieprzepisowo powstrzymał szarżującego Komorskiego. Dwie minuty karne.
35. min - Na razie zbyt pasywnie w tej przewadze grają tyszanie.
34. min - Novajovsky faulował Pociechę. Goście ponownie w przewadze.
33. min - Domogała! Tylko w boczną siatkę.
33. min - Przedłużona zmiana Miroslava Zatki. Był na lodzie dobre dwie minuty.
32. min - Twardo grają oba zespoły. Nie ma straconych krążków.
31. min - "Pasy" w przewadze, ale na razie niewiele z tego wynika.
30. min - Kalus! Groźne uderzenie, minimalnie niecelne.
29. min - Witecki odesłany na 4 minuty, Dziubiński tylko na dwie.
29. min - Nieco ostrzejsza wymiana zdań między Witeckim a Dziubińskim. Wymienili kilka kuksańców.
28. min - Dwie minuty karne dla Wróbla. Tyszanie znów w przewadze.
27. min - GOOOL! 0:2! Kotlorz uderzył potężnie spod niebieskiej. Radziszewski jest bez szans
27. min - Rzeszutko! Mógł podwyższyć prowadzenie, ale w ostatniej chwili krakowski defensor podbił mu krążek.
26. min - Tyszanie w podwójnej przewadze. Starają się wypracować jak najlepszą okazję.
25. min - Będzie druga kara dla Cracovii. Radziszewski uderzył kijem Kolusza.
25. min - Uderzenia Vitka i Jeziorskiego, broni Radziszewski. Będzie kara dla Wróbla za faul na Jeziorskim.
24. min - Komorski! Dobry zamysł, ale wykonanie nieco gorsze.
23. min - Teraz "Pasy" w natarciu. Żigardy dobrze interweniuje.
22. min - Gramy w pełnych składach.
22. min - Praktycznie bez zagrożenia pod bramką Radziszewskiego.
21. min - Tyszanie mają problemy z założeniem zamka.
21. min - Zaczynamy drugą odsłonę. Tyszanie w przewadze, bo sędzia na dwie minuty wykluczył Urbanowicza.

20. min - Mała przepychanka między Miroslavem Zatko a Maciejem Urbanowiczem i Michaelem Kolarzem.
20. min - Kotlorz wjechał do tercji, uderzył z pełnego zamachu. Bardzo niecelnie.
19. min - Sporo fizycznej gry ze strony obu ekip.
18. min - Komorski pociągnął z nadgarstka, Radziszewski odbił gumę.
17. min - Gramy w pełnych składach.
16. min - Wrzutka Rompkowskiego, tłok pod bramką Żigardiego. Nie ma bramki.
16. min - Urbanowicz ładnie objechał bramkę, wyłożył gumę przed bramkę, ale nikt czysto nie trafił w gumę.
15. min - GOOOL! 0:1! Tyszanie zdobywają bramkę, grając w osłabieniu. Wszystko było wynikiem błędu Rafała Radziszewskiego, który za bramką źle rozegrał krążek. Guma trafiła w Koguta, a następnie na łopatkę kija Vitka. Doświadczony Czech umieścił gumę między parkanami Radziszewskiego.
15. min - Dwie minuty karne dla Rzeszutki. Faulował Szinagla.
14. min - Na razie to spotkanie może się podobać.
13. min - Jeziorski chciał wjechać do tercji, ale nadział się na minę zastawioną przez Kolarza. Twarde, ale czyste starcie.
13. min - Semorad uderzył z nadgarstka, krążek zatrzymał się na bluzie Radziszewskiego. Czeski napastnik skierował gumę do siatki, ale po gwizdku.
12. min - Rzeszutko do Bepierszcza, ten jeszcze do Witeckiego. Niedokładnie podanie. Wydaje się, że Bepierszcz lepiej zrobiłby, gdyby uderzał.
11. min - Groźna wrzutka Maciejewskiego. Na Żigardym pracowało dwóch napastników.
10. min - Na razie częściej przy krążku są krakowianie.
9. min - Niezłe tempo tego spotkania. Dużo walki pod bandami.
8. min - Kristek, ale krążek po jego strzale łydką zablokował Dąbkowski.
7. min - Tym razem uderzał Szinagl. Żigardy jest na posterunku.
6. min - Chovan! Dobra próba w wykonaniu napastnika Cracovii, Żigardy był na posterunku.
5. min - Vozdecky uderzył z przestrzeni między bulikami, ale Radziszewski zdołał zamrozić ten strzał. Tyski napastnik chciał zmieścić gumę między parkanami krakowskiego golkipera.
4. min - Na razie płynna gra, ale mało okazji podbramkowych.
3. min - Jenczik! Huknął spod prawego bulika, ale bardzo niecelnie.
2. min - Witecki uderzył spod bandy, Radziszewski odbił gumę.
2. min - Na razie sporo walki w środkowej tercji.
1. min - Zaczynamy.

PROŚBA!: Szanowni kibice! Tradycyjnie wszystkich zachęcamy do wsparcia portalu. To nic nie kosztuje, a nam pomoże w rozwoju! Wystarczy, że klikniecie w reklamy na stronie głównej portalu lub w reklamę nad relacją live. Dziękujemy!

Obstawiasz HOKEJ? Masz swojego faworyta? Zgarnij kasę! Wejdź i odbierz bonus do 400 zł! >>>