3:0 Maciej Urbanowicz #92 ( Damian Kapica #95, Bartosz Dąbkowski #14 ) +/-
05:16 2 min. Bartłomiej Stępień #14 Trzymanie przeciwnika
07:29 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
09:52 2 min. Filip Drzewiecki #84 Zahaczenie
10:43 2 min. Tomasz Kozłowski #18 Spowodowanie upadku przeciwnika
13:26 2 min. Bartłomiej Stępień #14 Przeszkadzanie
25:29 2 min. Marcin Słodczyk #91 Uderzanie kijem
28:11 2 min. Filip Drzewiecki #84 Uderzanie kijem
54:56 2 min. Marcin Frączek #27 Trzymanie przeciwnika
60. min - Koniec meczu! Cracovia zasłużenie zgarnia trzy punkty!
55. min - Frączek na ławce kar. Strzał Sinagla trafia w spojenie
54. min - Urbanowicz to prawdziwy twardziel. Dostał krążkiem w twarz, ale nic sobie z tego nie robi i jeszcze serią ładnych zwodów próbował zagrozić bytomskiej bramce!
52. min - Raszka wygrywa pojedynek sam na sam z Kapicą
50. min - Polonia poczyna sobie coraz śmielej. Tym razem Radzik zmuszony do interwencji po uderzeniu Krzemienia
47. min - Bomba Noworyty po wznowieniu i po raz kolejny dobrze Raszka
46. min - Ponownie Owczarek spod niebieskiej i Radziszewski broni parkanem. To najbardziej wyrównana tercja meczu.
44. min - Owczarek sprawdził czujność Radzika. Krakowski bramkarz odbija gumę barkiem.
41. min - Rozpoczynamy III tercję przy stanie 3:0 dla gospodarzy

40. min - Koniec II tercji.
35. min - Poloniści sprawdzili czujność bramkarza Cracovii, ale po chwili wszystko wraca do normy i to Pasy co rusz niepokoją Raszkę.
33. min - GOOL! Rozklepana defensywa Polonii! Serią świetnych podań popisali się Kapica i Urbanowicz
31. min - Drzewiecki wzdłuż bramki do Słabonia, tern piekielnie silnym strzałem z bliska mógł podwyższyć. Na posterunku jednak czuwa niezawodny Raszka.
30. min - Błąd Radzika, który niefortunnie wybił krążek na kij przeciwnika. Goście jednak nie wykorzystali prezentu.
27. min - Bomba Kapicy i ponownie lepszy Raszka
24. min - Po strzale Łukasza Krzemienia zadźwięczał słupek krakowskiej bramki. Po chwili ten sam zawodnik ponownie sprawdził czujność Radzika. Górą jednak bramkarz gospodarzy.
23. min - Urbanowicz i parkanem broni Raszka. Cracovia cały czas w natarciu. Bramkarz gości dokonuje cudów w bramce i wyrasta na czołową postać meczu.
21. min - Paczkowski z prawego bulika po wznowieniu i pewnie łapie Raszka.
21. min - Rozpoczynamy II tercję

20. min - Koniec I tercji. Osłabiona kadrowo drużyna Polonii nie jest w stanie przeciwstawić się Cracovii. Mecz momentami przypomina trening, podczas którego można przećwiczyć różne schematy taktyczne.
14. min - Jakby na zaprzeczenie Raszka popisał się kilkoma udanymi interwencjami podczas gdy jego zespół gra w liczebnym osłabieniu.
12. min - Przewaga Cracovii nie podlega dyskusji. Strzał Dziubińskiego broni Raszka. Bramkarz gości nie jest jednak pewnym punktem swej drużyny w tym meczu.
9. min - GOOL! Polonia w osłabieniu i Cracovia znów wykorzystuje okazje. Drzewko huknął nie do obrony z lewego bulika!
6. min - GOOL! Cracovia momentalnie wykorzystuje przewagę. Krążek z bliska do siatki wepchnął Paczkowski.
6. min - Drzewiecki sam na sam, jednak został nieprzepisowo powstrzymany przez Stępnia. Kara 2 minuty za trzymanie.
3. min - Kocioł pod bramka Raszki, który w znakomitym stylu broni parkanem strzał Dziubińskiego. Cracovia cały czas w natarciu.
1. min. Strzał Pastryka zza niebieskiej leci nad bramką, po chwili Raszka mrozi krążek. Uderzał Słaboń.
1. min - Krążek dla gości
Rozpoczynamy spotkanie

"Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej" - można by rzec, bowiem hokeiści Comarch Cracovii po raz pierwszy w 2017 roku zagrają we własnej hali. Wbrew wcześniejszym zapowiedziom, w składzie awizowani są : Maciej Kruczek i Marek Wróbel. Nie zobaczymy jednak jeszcze Petera Novajovskyego i Petra Kalusa, którzy zmagają się z kontuzjami. W drużynie Polonii natomiast jest istny szpital - w skłądzie brakuje: Mateja Cunika, Edmundsa Augstkalnsa, Edgarsa Dīķisa, Maksima Kartoszkina i Elvijsa Biezaisa.
Broną: Radziszewski i Raszka.

PROŚBA!: Szanowni kibice! Tradycyjnie wszystkich zachęcamy do wsparcia portalu. To nic nie kosztuje, a nam pomoże w rozwoju! Wystarczy, że klikniecie w reklamy na stronie głównej portalu lub w reklamę nad relacją live. Dziękujemy!

Obstawiasz HOKEJ? Masz swojego faworyta? Zgarnij kasę! Wejdź i odbierz bonus do 400 zł! >>>