Rozgrywki: 2016/17 - Ekstraliga: Regularny
3:0 (0:0, 1:0, 2:0) Zakończony
2017-01-20
18:30
V runda - sezon zasadniczy (1-6) / 35 kolejka
1:0 Krystian Dziubiński #61 ( Mateusz Rompkowski #97, Maciej Urbanowicz #92 ) +/-
57:45 2 min. Zachary Luczyk #25 Zahaczenie
60. min - Koniec!!! Kolejne trzy punkty wędrują na konto Cracovii!!!
56. min - Stuprocentowa sytuacja! Domogała wymanewrował obronę, położył Murraya , ale krążek sobie tylko znanym sposobem nie chciał wpaść do bramki. Również dobitka na pustą nie przyniosła zmiany rezultatu!
47. min - GOOL! - 3:0! Cichy stracił krążek pod bramką na rzecz Domogały, odegranie do Drzewieckiego, a ten po dobitce pakuje krążek do siatki!
43. min - GOOL! Noworyta do Kapicy a ten po długim rogu z okolicy bulika pokonał zasłoniętego Murraya
41. min - Bomba Rautanena spod niebieskiej przechodzi obok słupka
41. min - Rozpoczęcie III tercji

40. min - Koniec II tercji. W końcówce karę zarobił Kruczek i Cracovia rozpocznie ostatnią odsłonę w osłabieniu!
40. min - GOOL! Bomba Dziubińskiego z klepy spod niebieskiej i mamy gola do szatni! Cracovia prowadzi 1:0!
38. min - Kapica z najbliższej odległości wprost w parkany Murray!
36. min - Mecz się zaostrza! Murray po interwencji odsłonił prawą część bramki, uderzał Noworyta, ale reprezentacyjny golkiper zdążył się przemieścić i wciąż mamy piłkarski wynik 0:0!
36. min - Przygodzki sam na sam, ale jego intencje wyczuwa Radziszewski i pewnie łapie krążek!
32. min - Lukas Zib! Nowy nabytek w końcu się pokazał, a po jego atomowym strzale z niebieskiej zadźwięczała poprzeczka opolskiej bramki!
32. min - Dopiero druga kara w meczu, na ławce Cichy! Za niesportowe zachowanie zawodnik Orlika posiedzi na ławce kar aż 10 minut. To znaczące osłabienie, czy w końcu doczekamy się goli?
30. min - Noworyta z daleka obok bramki
27. min - Dąbkowski mocno spod niebieskiej, próba dobitki ale na posterunku Murray
22. min - Od razu na lodzie uwidoczniła się przewaga Cracovii. Wciąż jednak nie ma goli
21. min - Rozpoczynamy II tercję.

20. min - Koniec I tercji, w której nie oglądaliśmy goli
17. min - Kapica i Urbanowicz bliscy zdobycia gola z najbliższej odległości
13. min - Cichy miedzy obroncami ze środka tercji uderza wprost w parkany Radzika
8. min - Drzewiecki dostał dobre podanie, ale z najbliższej odległości uderzył nad poprzeczką
7.min - Rantanen spod niebieskiej, Luczyk próbował zmienić tor lotu krążka
5. min - Wróbel na ławce, ale to Orlik w tercji obronnej popełnia błąd i Cracovia mogła zdobyć gola w osłabieniu
4. min - Kalus wycofuje do Słabonia, ale ten uderza nad bramką
3. min - Cracovia w natarciu. Noworyta spod niebieskiej, ale to również był zbyt lekki strzał, by zaskoczyć Murraya
2. min - Kalus bekhendem z prawej strony, ale to zbyt mało by zaskoczyć Murraya
1.min - Rozpoczęcie meczu

PROŚBA!: Szanowni kibice! Tradycyjnie wszystkich zachęcamy do wsparcia portalu. To nic nie kosztuje, a nam pomoże w rozwoju! Wystarczy, że klikniecie w reklamy na stronie głównej portalu lub w reklamę nad relacją live. Dziękujemy!

Obstawiasz HOKEJ? Masz swojego faworyta? Zgarnij kasę! Wejdź i odbierz bonus do 400 zł! >>>