8:1 Adrian Kastel-Dahl #95 ( Mateusz Gościński #11, Zachary Josepher #14 ) +/-
(+) Gościński #11, Josepher #14, Kastel-Dahl #95, Nasca #88, Rompkowski #15
09:07 2 min. Bartosz Skólmowski #16 Przeszkadzanie
13:10 2 min. Krzysztof Kantor #76 Przeszkadzanie
22:17 2 min. Oskar Lehmann #3 Atak kijem trzymanym oburącz
27:11 2 min. Sebastian Wachowski #8 Natarcie
34:17 2 min. Bartosz Skólmowski #16 Wysoko uniesiony kij
36:48 2 min. Filip Pesta #93 Spowodowanie upadku przeciwnika
37:31 2 min. Adam Skutchan #81 Zahaczenie
40:24 2 min. Piotr Naparło #77 Wystrzelenie lub wyrzucenie krążka poza lodowisko
54:44 2 min. Siarhiej Kukuszkin #7 Wysoko uniesiony kij
58:39 2 min. Marcin Wiśniewski #13 Spowodowanie upadku przeciwnika
59:06 2 min. Piotr Naparło #77 Atak kijem trzymanym oburącz
60:00 2 min. Rafał Ćwikła #26 Ostrość
KONIEC MECZU.
60 min- Kantor 7 sekund przed końcem obił poprzeczkę.
60 min- Czas dla gospodarzy. Gramy do końca 5 na 3.
58 min- Skutchan sam na sam niepotrzebnie się zatrzymał próbując dograć do kolegi, w efekcie strata krążka.
56 min- Wykorzystana przewaga przez gdańszczan. Gościński wzdłuż bramki do Kastel-Dahla, a ten nie miał problemu z ulokowaniem gumy w odsłoniętej bramce.
52 min - GOOL! 7:1. Gościński zza bramki do Kastel-Dahla, a ten z bliska pokonał Studzińskiego.
52 min- Mogiła w kontrze 3 na 1 trafił w słupek.
52 min- Grają do końca, walczą torunianie, ale na nic się to zdaje, biją głową w mur.
50 min- Strużyk nieobstawiony przed bramką, ale parkanem odbił Studziński.
46 min - GOOL 6:1! Błąd Kouracha, krążek przechwycił Gościński i wyłożył przed bramkę Nasce, a ten dopełnił formalności.
GOOL 5:1! Piękna solowa akcja Kalinowskiego, który minął rywala, a potem z backhandu pokonał Witkowskiego.
43 min- Przewaga upłynęła bez zagrożenia pod bramką gości.
41 min- Kara dla Naparły za wystrzelenie krążka poza pleksę.
41 min- Krążek dla gospodarzy.

Strzały w II tercji 7 - 9.
Koniec II tercji. Fantastyczna dyspozycja Witkowskiego sprawiła, że po dwóch tercjach goście nadal z zerowym dorobkiem.
40 min- Fraszko! Cóż za obrona Witka, pracuje na miano najlepszego zawodnika meczu.
39 min- Żyliński dwa razy z pierwszego... Witkowski górą.
38 min- Goście przez ponad minutę 5 na 3.
36 min- GOOL 5:0! Skutchan zmienił lot krążka po strzale Kantora i zdezorientowany Studziński nie miał szans.
35 min- Kukuszkin! Ale która to już interwencja Witka. Torunianie powinni strzelić już co najmniej 3 bramki.
34 min- Koronkowo chcieli to rozegrać gdańszczanie i w rezultacie Studziński zdołał obronić to uderzenie.
32 min- Kalinowski idealnie do Dołęgi! Witkowski, kolejna fantastyczna interwencja.
29 min- Jaworski z metra, intuicyjnie parkanem Witkowski.
28 min- Forechecking gdańszczan i goście mają problem z wyjściem z tercji.
27 min- Rompkowski "od zakrystii", ale czujnie Studziński.
25 min- Zupełnie bez pomysłu torunianie, widać, że przybici tym wynikiem, mimo starań nic nie wychodzi.
23 min- Szansa dla gości w przewadze na zmniejszenie strat.
22 min- Kastel-Dahl "z pierwszego", ale obok słupka.
21 min- Kukuszkin! Powinna być bramka dla gości, ale jakimś cudem odbił to Witkowski.
21 min- Zaczynamy drugą odsłonę, oby nie tak jednostronną jak pierwsza. Wznowienie dla gości.

Strzały 11 - 11.
Koniec I tercji. Goście grali bardzo dobrze do momentu straty drugiej trzeciej bramki. Potem ich gra się posypała.
18 min- Kastel-Dahl wyjechał zza bramki i próbował z ostrego kąta, ale prosto w Studzińskiego.
15 min- Wesoły hokej dziś w Gdańsku, podczas kary Kantora obie drużyny miały po kilka okazji do strzelenia bramki.
13 min- Znowu Fraszko, ale znów prosto w Witkowskiego.
13 min- GOOL 4:0! Idealne dogranie do Stebera od Polodny wzdłuż bramki, Studziński nie zdołał się przemieścić i do "pustaka" Steber zdobywa czwartą bramkę. Czas dla gości.
12 min- Świetna okazja Różyckiego, ale parkanem zdołał interweniować toruński golkiper.
9 min- Po tej bramce nastąpiła zmiana bramkarza Plaskiewicza zmienił Studziński.
9 min- GOOL 3:0! Błyskicznie zdobyta kolejna bramka. Gościński z bliska pokonał Plastra i wykorzystał błąd bramkarza.
8 min- GOOL 2:0! Przypadkowa bramka. Duże zamieszanie pod bramką Plastra i Polodna zdołał zaskoczyć bramkarza gości.
7 min- Kapitalna akcja Fraszki, minął kilku rywali, oddał strzał, ale broni Witkowski.
7 min- Żyliński indywidualnie, parkanem broni Witek.
5 min- Dołęga do Trachanowa, a ten z bliska, ale krążek po rykoszecie mija słupek.
5 min- Strużyk wjechał do tercji, ale strzelił prosto w Plaskiewicza.
3 min- Ładny strzał Fraszki, ale barkiem do boku Witek.
2 min- Wydawało się, że musi być wyrównanie! Ćwikła "okradziony" z bramki przez Witkowskiego. Cudowna interwencja.
GOOL 1:0! Bramka uznana, czekamy na informację o strzelcu.
1 min- Analiza video czy padła bramka dla gospodarzy.
1 min- Gramy! Krążek dla Nesty.
0 min- Zawodnicy już na lodzie. Za chwilę początek spotkania.

Witamy z Gdańska na 5 w tym sezonie Derbach Pomorza. Znamy już składy w jakich wystąpią oba zespoły.

PROŚBA!: Szanowni kibice! Tradycyjnie wszystkich zachęcamy do wsparcia portalu. To nic nie kosztuje, a nam pomoże w rozwoju! Wystarczy, że klikniecie w reklamy na stronie głównej portalu lub w reklamę nad relacją live. Dziękujemy!

Obstawiasz HOKEJ? Masz swojego faworyta? Zgarnij kasę! Wejdź i odbierz bonus do 400 zł! >>>