0:1 Sebastian Kowalówka #12 ( Jan Daneček #7, Lubomir Vosatko #22 ) +/-
1:1 Marcin Wiśniewski #13 ( Jauhienij Żylinski #94, Artiom Mogiła #92 ) +/-
2:1 Uładzimir Michajłau #23 ( Michał Kalinowski #19 ) +/-
(+) Dołęga #29, Kalinowski #19, Michajłau #23, Skólmowski #16, Trachanow #73
(-) Gabryś #13, Haas #16, Kasperlík #82, Kysela #91, Tabaček #55
5/5 27:18
3:1 Uładzimir Michajłau #23 ( Michał Kalinowski #19, Bartosz Skólmowski #16 ) +/-
58:59 2 min. Michał Kalinowski #19 Spowodowanie upadku przeciwnika
60 min- Goście 6 na 4.
59 min- Czas dla gości.
59 min- Kalinowski dostał podanie zza bramki od Dołęgi, ale w ostatnim momencie wybił mu krążek obrońca Unii.
57 min- GOOL 3:1! Świetna akcja torunian, Michajłau wyjechał z prawej strony dostał podanie od Kalinowskiego, wyciągnął Fikrta z bramki i umieścił "gumę" w pustej już bramce.
56 min- Kowalówka sam na sam, ale liniowy odgwizdał spalonego, identyczna sytuacja jak z Dołęgą.
55 min- Mogiła upadając zdołał oddać strzał, który o mało co nie zamienił się na bramkę.
54 min- Daniel Minge sam na sam! Próbował przelobować Fikrta, odbijaczką Fiki! Chwilę później indywidualnie Fraszko, górą Fikrt.
53 min- Minge z najazdu, powinno być 3:1!
52 min- Znów goście przez dobrą minutę nie mogli wyjść z własnej tercji, znów ładnie w ataku radziła sobie trzecia toruńska formacja.
51 min- Wojtarowicz z klepy, pozostawiony sam, ale parkanem znów Studziński. Dobry mecz tego młodego bramkarza.
50 min- Minge! W ostatniej chwili kijem wybił mu krążek Fikrt.
49 min- Wojtarowicz z klepy po wznowieniu, prosto w Studzińskiego.
48 min- Dołęga! Słupek po strzale kapitana Nesty.
47 min- Jaworski mając odsłoniętą bramkę trafia w słupek! Powinno być 3:1!
46 min- Podsiadło z metra, cudem broni Fikrt.
44 min- Wrzutka Trachanowa, bez problemu łapie Fikrt.
43 min- Dobra zmiana 3 formacji, która przez prawie minutę zamknęła gości w ich tercji.
41 min- Zaczynamy ostatnią tercję. Znów wznowienie dla gości.

Koniec II tercji. Imponująco wyglądali w niej gospodarze, goście zupełnie stanęli, do tego ze składu wypadł zdaje się Kasperlik, który już dziś raczej nie zagra.
40 min- Malicki sam przed bramką, kolejna świetna interwencja Studzińskiego.
39 min- Goście zamknięci we własnej tercji.
38 min- Kukuszkin celował w okienko, końcówką kija zdołał wybronić to Fiki.
38 min- Potężnie Jaworski, prosto w Fikrta.
37 min- Totalna dominacja torunian przy bandach, co chwila "rozbijani" są goście.
35 min- Po ostrym starciu, ale zgodnym z przepisami leży na lodzie Kasperlik. Zawodnik gości przy aplauzie publiczności i pomocy kolegów zjechał do boksu.
35 min- Świetną okazję w osłabieniu miał Haas, ale nie wiadomo czemu nie oddał strzału, a zamiast tego pojechał za bramkę gdzie stracił krążek.
34 min- Teraz gospodarze mają szansę podczas gry w przewadze.
31 min- Kapitalna interwencja Studzińskiego! Piotrowicz miał pustą bramkę, wydawało się, że musi być remis, ale parkanem zdołał interweniować toruński bramkarz.
29 min- Kontrowersyjna decyzja sędziego o karze dla Żylińskiego. Unia w przewadze.
28 min- GOOL 2:1! Torunianie poszli za ciosem, Kalinowski na pełnej prędkości objechał bramkę, podał do Michajłaua, jego strzał obronił parkanem Fikrt, ale przy dobitce był bezradny.
26 min- GOOL 1:1! Żyliński objechał bramkę, idealnie obsłużył Wiśniewskiego, a ten umieścił gumę w odsłoniętej bramce.
23 min- Haas nieczysto trafił w krążek, a powinno być 0:2.
23 min- Ofiarnie bronią się gospodarze, nawet po utarcie kija.
23 min- Ostre starcie po gwizdku, Dołęga wprasował Kyselę w bandę, obaj leżą na lodzie.
22 min- Dołęga sam na sam, ale liniowy gwiżdże spalonego. Kontrowersyjna decyzja.
21 min- Początek drugiej odsłony, krążek dla gości.

Koniec I tercji. Torunianie byli o wiele lepsi, ale dużo szczęścia po stronie gości.
19 min- Dołęga z najazdu, prosto w Fikrta.
16 min- GOOL 0:1! Kowalówka otrzymał podanie od Daneczka przed bramkę i szybkim, precyzyjnym strzałem pokonał Studzińskiego.
15 min- Kowalówka po wyjściu z kary miał doskonałą okazję, ale faulowany przez Podsiadłę i goście w przewadze.
13 min- Może się dziś podobać gra torunian, Unia za to jakby jeszcze nie wysiadła z autokaru.
10 min- Kalinowski! Jak niewiele zabrakło, dobra kombinacyjna akcja z Danielem Minge.
9 min- Piotrowicz wyłożył jak na tacy krążek Kowalówce, ale ten zbyt lekko i zdołał interweniować Studziński.
9 min- Widoczny dziś Artiom Mogiła, po jego asyście powinna paść teraz bramka, ale Wiśniewski z backhandu minimalnie obok słupka.
8 min- Kocioł pod bramką Fikrta, dużo szczęścia po stronie Unii, że nie padła bramka.
7 min- Dopiero siódma minuta, a już kilka uwolnień, dużo niedokładności w szeregach obu ekip.
6 min- Mogiła do Wiśniewskiego, źle przyjął krążek i nic nie wyszło z dobrze zapowiadającej się akcji.
4 min- Haas z Kasperlikiem w kontrze, ale ten drugi strzelił wysoko ponad bramką.
3 min- Mogiła "od zakrystii", czujnie Fikrt.
2 min- Tabaczek po kontrze, ale tylko boczna siatka.
1 min- Zaczynamy! Krążek dla gości. Bronią Fikrt i Studziński.
0 min- Witamy z Torunia. Już za kilka minut początek spotkania. Znamy już składy w jakich wystąpią oba zespoły.

PROŚBA!: Szanowni kibice! Tradycyjnie wszystkich zachęcamy do wsparcia portalu. To nic nie kosztuje, a nam pomoże w rozwoju! Wystarczy, że klikniecie w reklamy na stronie głównej portalu lub w reklamę nad relacją live. Dziękujemy!

Obstawiasz HOKEJ? Masz swojego faworyta? Zgarnij kasę! Wejdź i odbierz bonus do 400 zł! >>>
#1 Michał Plaskiewicz B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#51 Mateusz Studziński B 1 1.00 27 27 0 0 0 0 96.30 60:00 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0