7:2 Jan Daneček #7 ( Damian Piotrowicz #32, Peter Tabaček #55 ) +/-
04:05 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
14:00 2 min. Martin Kasperlík #82 Przeszkadzanie
24:57 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
31:07 2 min. Peter Bezuška #4 Trzymanie przeciwnika
35:25 2 min. Wojciech Koczy #77 Wysoko uniesiony kij
38:26 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
57:40 2 min. Jan Daneček #7 Spowodowanie upadku przeciwnika
60. min - Kontra Kowalówki i Haasa. Broni Plaskiewicz.
59. min - Oświęcimianie dobrze się bronią.
58. min - Daneczek przewrócił Ćwikłę. Dwie minuty karne.
57. min - Łazarz notuje kolejną dobrą interwencję, Tym razem uderzał Mogiła.
56. min - Zbyt frywolnie grają oświęcimianie. Za dużo błędów przy wyprowadzaniu krążka. Torunianie szukają okazji do kontry.
55. min - Ćwikła w sytuacji sam na sam Łazarzem. Górą oświęcimski bramkarz.
54. min - Kalinowski! Dobrze dysponowany jest dzisiaj 20-letni golkiper. Można przyczepić się do niego tylko o pierwszego gola. Inna sprawa, że był w tej sytuacji nieco zasłonięty.
53. min - Sporo prostych błędów popełniają biało-niebiescy. Faza play-off tuż tuż.
52. min - Najgroźniej pod oświęcimską bramką robi się wówczas, gdy atakuje atak Michajłau-Kukuszkin-Mogiła.
51. min - Kukuszkin dwukrotnie sprawdził czujność Łazarza.
50. min - Teraz Haas z bekhendu. Nie ma gola!
49. min - Dobra akcja oświęcimian. Tabaczek z Daneczkiem urwali się oświęcimskim defensorom. Kapitan Unii zdecydował się na strzał, z którym Plaskiewicz sobie poradził. Wydaje się, że lepszym rozwiązaniem było zagranie do "Dandysa".
47. min - Ćwikła! Słupek ratuje Łazarza.
45. min - GOOOL! 7:2! Piotrowicz zza bramki do Daneczka, który posyła gumę pod poprzeczkę. Hat trick czeskiego środkowego
44. min - Trener Leszek Minge przebudował formacje, ale gra jego zespołu nie uległa poprawie.
43. min - GOOOL! 6:2! Malicki uderzeniem w długi róg zaskoczył Plaskiewicza
42. min - Trzybramkowa przewaga Unii. Podopieczni Josefa Dobosza kontrolują przebieg spotkania.
41. min - Zaczynamy ostatnią odsłonę

40. min - GOOOL! 5:2! Daneczek wykorzystał sytuację sam na sam i pokonał Plaskiewicza.
40. min - Unia w przewadze. Na razie nie rozegrała żadnej groźnej akcji.
39. min - Kolejny błąd przy zmianie w drużynie Toruniua. Ćwikła będzie odsiadywał karę techniczną.
39. min - Tempo spotkanie niezbyt imponujące, sporo prostych błędów.
38. min - Kontra Kowalówki zwieńczona ładnym uderzeniem od zakrystii.
38. min - Gramy po pięciu.
37. min - Dobrze interweniuje też Łazarz.
37. min - Oświęcimianie dobrze się bronią.
36. min - Dwie minuty karne dla Koczego. Unai znów zagra w osłabieniu.
35. min - Pełne składy!
34, min - Gospodarze wystrzeliwują krążek. Zagrożenie oddalone.
33. min - Kukuszkin, Żyliński, Kourach - oni strzelali. Bardzo dobrze bronił Łazarz.
32. min - Dwie minuty karne dla Bezuszki. Torunianie zagrają w przewadze.
31. min - GOOOL! 4:2! Dariusz Wanat podwyższa prowadzenie!
30. min - Kasperlik na pięć rat próbował pokonać Plaskiewicza. Świetne interwencje toruńskiego golkipera.
29. min - Piotrowicz popisał ładną indywidualną akcją. Zjechał do środka, uderzył, ale "Plaster" przewidział jego zamiary.
28. min - Gramy pięciu na pięciu.
27. min - Haas zza bramki do Kyseli! Plaskiewicz świetnie interweniuje rakiem. Wielu kibiców widziało już krążek w siatce.
27. min - Kasperlik! Poprzeczka uratowała torunian.
26. min - Piotrowicz z lewego bulika, Plaskiewicz efektownie łapie gumę do raka.
25. min - Dwie minuty techniczne. Tym razem dla torunian.
24. min - Jedno z niewielu wejść ciałem w tym spotkaniu. Daneczek sprzedał rywalowi ładnego bodika.
23. min - Mogiła sprytnym strzałem chciał oszukać Łazarza. Bramkarz Unii był na posterunku.
22. min - Mały kocioł pod bramką Łazarza. Oświęcimianie zażegnują niebezpieczeństwo wybijając krążek na uwolnienie.

Koniec I tercji,
18. min - GOOOL! 3:2 Wojtarowicz i Unia prowadzi 3:2. Dobre zagranie wzdłuż bramki Wanata
16. min - Idą za ciosem biało-niebiescy. Grają coraz szybciej i coraz pewniej.
15. min -GOOOL! 2:2! Saur robi zwód na bekhend i uderza pod poprzeczkę
15. min - Kontra Unii i Saur na czystej pozycji, faulowany przez powracającego defensora. Decyzja sędziego Krysia - rzut karny.
14. min - Dwie minuty karne dla Kasperlika.
14. min - GOOOOL! 1:2! Kontaktowy gol dla Unii. Daneczek dobił uderzenie Vosatki
12. min - Oświęcimianie coraz aktywniejsi. Na razie nie znajdują jednak recepty na Michała Plaskiewicza.
10. min - Tymczasem torunianie grają spokojnie z tyłu i szukają okazji do kontrataku.
9. min - Sporo niedokładności w szeregach oświęcimian.
8. min - Tabaczek niepotrzebnie przyjmował krążek. Gdyby uderzył bez przyjęcia, szanse na gola byłyby większe.
8. min - Torunianie grają na razie na trzy pełne piątki. Oświęcimianie na 4 ataki i 3 pary obrońców.
7. min - Oświęcimianie od razu ruszyli do ataku. Szanse Haasa, Kowalówki i Kasperlika. Broni Plaskiewicz.
6. min - GOOOL! 0:2! Przed Łazarzem Mogiła z Wiśniewskim. Polski skrzydłowy po dobrym podaniu Rosjanina podwyższa prowadzenie.
6. min - GOOOL! 0:1! Kourach uderzeniem z nadgarstka, z okolic linii niebieskiej, pokonuje Łazarza i otwiera wynik spotkania
5. min - Kara techniczna dla Unii. Torunianie zagrają w przewadze.
4. min - Szarżował Malicki. Plaskiewicz nie dał się pokkokać
3. min - Pierwsza dobra interwencja Łazarza. Uderzał Kukuszkin.
2. min - Początek nieco nerwowy w wykonaniu obu ekip.
1. min - Zaczynamy. W bramkach Łazarz i Plaskiewicz.

UWAGA!: Drodzy kibice! Tradycyjnie wszystkich zachęcamy do wsparcia portalu. To nic nie kosztuje, a nam pomoże w rozwoju! Wystarczy, że klikniecie codziennie w reklamy na stronie głównej portalu lub w reklamę nad relacją live. Dziękujemy!

Obstawiasz HOKEJ? Masz swojego faworyta? Zgarnij kasę! Wejdź i odbierz bonus do 400 zł! >>>
#77 Wojciech Koczy LS 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#12 Sebastian Kowalówka PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0