15:45 2 min. Sebastian Kowalówka #12 Spowodowanie upadku przeciwnika
16:30 2 min. Radim Haas #16 Spowodowanie upadku przeciwnika
21:48 2 min. Andrew McPherson #79 Zahaczenie
23:26 2 min. Peter Tabaček #55 Zahaczenie
24:23 2 min. Peter Bezuška #4 Spowodowanie upadku przeciwnika
29:45 10 min. Oliver Paczkowski #7 Kara za niesportowe zachowanie 10min
29:45 2 min. Oliver Paczkowski #7 Atak z tyłu
42:14 2 min. Lubomir Vosatko #22 Atak kijem trzymanym oburącz
55:34 2 min. Jerzy Gabryś #13 Niedozwolone zagranie ręką
60:15 2 min. Peter Novajovský #88 Wymuszanie kary (symulowanie)
60:15 2 min. Sebastian Kowalówka #12 Zahaczenie
61:13 2 min. Peter Tabaček #55 Zahaczenie
39. min - Dwie groźne szanse Cracovii. Najpierw Rompkowski potem Szinagl. Świetnie interweniuje Fikrt.
38. min - Wanat! To powinien być trzeci gol dla oświęcimian. Młodemu napastnikowi w sytuacji sam na sam uciekł krążek.
36. min - Sykora! Strzałem od zakrystii chciał zaskoczyć Fikrta. Uderzył minimalnie niecelnie.
35. min - Teraz Piotriowicz! Broni Radziszewski.
34. min - Oświęcimscy kibice oglądają to spotkanie na stojąco.
33. min - GOOOL! 2:1! Unia wychodzi na prowadzenie. Wojtarowicz umieścił gumę w okienku bramki Radziszewskiego
33. min - Gramy w pełnych składach.
32. min - Kontra Cracovii. Uderzenie Dziubińskiego broni Fikrt.
31. min - Gabryś potężnie z niebieskiej. Broni Radziszewski.
30. min - Paczkowski wprasował w bandę Tabaczka. Decyzja arbitrów 2+10.
30. min - Tabaczek w dogodnej sytuacji nie zdołał pokonać Radziszewskiego.
29. min - Martin Kasperlik z rywalem na plecach wjechał przed bramkę. Oddał niecelny strzał. Sytuacja na pograniczu faulu.
27. min - Gramy w pełnych składach.
26. min - Cracovia w podwójnej przewadze, ale na razie rozgrywa zamek zbyt wolno i schematycznie.
25. min - Kolejna kara dla oświęcimian. Tym razem Peter Bezuszka odesłany na ławkę kar.
24. min - Dwie minuty karne dla Tabaczka.
23. min - GOOOL! 1:1! Jan Daneczek doprowadza do wyrównania. Szał radości na trybunach
22. min - Dwie minuty karne dla McPhersona. Unia w przewadze.
21. min - Zaczynamy drugą odsłonę.

Koniec I tercji. Arbitrów żegnają spore gwizdy.
20. min - GOOOL! 0:1! Krakowianie wykorzystują okres gry w przewadze. Oświęcimska obrona rozklepana. Autorem gola Maciej Urbanowicz.
19. min - Przeraźliwe gwizdy przy Chemików. Kibicom nie podoba się postawa arbitrów. Kolejne wykluczenie dla biało-niebieskich.
19. min - Oświęcimianie w pełnym składzie.
18. min - Bardzo schematycznie rozgrywają tę przewagę krakowianie.
17. min - Kolejna kara dla Unii. Tym razem Radim Haas. Cracovia będzie grała w podwójnej przewadze.
16. min - Dwie minuty karne dla Kowalówki. Mocno naciągane wykluczenie.
15. min - Piotrowicz uderzył z pełnego zamachu. Guma zatrzymała się na słupku. Szczęście po stronie krakowian.
14. min - Dwie minuty karne dla Maciejewskiego.
12. min - Widać, że oba zespołuy
11. min - Rompkowski ładnie podłączył się do akcji ofensywnej, wypalił z nadgarstka. Fikrt odbił gumę prawym parkanem.
11. min - Martin Kasperlik uderzył z okolicy prawego bulika. Radziszewski pewnie wyłapał krążek.
10. min - Tempo dzisiejszego spotkania nie jest tak intensywne jak wczoraj.
9. min - Gramy w pełnych składach.
9. min - Ofiarne interwencje Gabrysia i Tabaczka, którzy zablokowali lecący krążek własnym ciałem.
8. min - Oświęcimianie na razie dobrze się bronią. Kowalówka i Haas wystrzelili krążek z własnej tercji.
7. min - Mamy pierwsze wykluczenie. Na ławkę kar odesłany Vosatko.
7. min - Kalus zza bramki do wjeżdżającego Ziba. Guma w rękawicy Fikrta. Było groźnie.
6. min - Gabryś z połowy tafli sprawdził czujność Radziszewskiego. Wynik pozostaje bez zmian.
5. min - Pięć minut za nami. Tempo nieco wolniejsze niż wczoraj.
4. min - Ładna solowa akcja Sykory, który przedarł się lewym skrzydłem, zjechał do środka i wypalił z nadgarstka. Obok słupka.
3. min - Na razie sporo walki i gry pod bandami.
2. min - Teraz akcja Cracovii. Uderzał Drzewiecki. Broni Fikrt.
1. min - Piotrowicz wjechał z krążkiem, zostawił go Daneczkowi, ale krakowianie błyskawicznie przewidzieli te zamiary.
1. min - Zaczynamy pierwszą odsłonę.

UWAGA!: Drodzy kibice! Tradycyjnie wszystkich zachęcamy do wsparcia portalu. To nic nie kosztuje, a nam pomoże w rozwoju! Wystarczy, że klikniecie codziennie w reklamy na stronie głównej portalu lub w reklamę nad relacją live. Dziękujemy!

Obstawiasz HOKEJ? Masz swojego faworyta? Zgarnij kasę! Wejdź i odbierz bonus do 400 zł! >>>
#77 Wojciech Koczy LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#12 Sebastian Kowalówka PS 0 1 0 1 1 -1 4 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#10 Dariusz Wanat ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#21 Wojciech Wojtarowicz PS 1 0 0 0 1 1 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#53 Robert Kowalówka B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#31 Rafał Radziszewski B 2 1.94 23 23 0 0 0 0 91.30 61:52 0 0 0 0.00 0 1 0 0 0 0 0