17:31 2 min. Błażej Salamon #61 Przeszkadzanie
18:26 2 min. Elvijs Biezais #28 Atak kolanem
21:21 2 min. David Turoň #41 Wystrzelenie lub wyrzucenie krążka poza lodowisko
24:24 2 min. Bartosz Ciura #6 Trzymanie przeciwnika
25:11 2 min. Mateusz Bepierszcz #77 Atak kijem trzymanym oburącz
34:55 2 min. Michael Kolarz #32 Atak kolanem
44:57 2 min. Radosław Galant #24 Atak kijem trzymanym oburącz
54:08 2 min. Mateusz Bryk #65 Uderzanie kijem
57:33 2 min. Matej Cunik #74 Zahaczenie
58:25 2 min. Miroslav Zaťko #60 Zahaczenie
60:00 2 min. Mateusz Bepierszcz #77 Ostrość
60:00 2 min. David Turoň #41 Ostrość
Koniec spotkania. GKS Tychy wygrywa dzisiaj 3:2 i obejmuje prowadzenie w Play Off 2:0.

60min. Gorąco pod bramką GKSu
59min. Bramka Polonii ponownie pusta
59min. Polonia w osłabieniu stwarza sobie dobrą okazję... Malinik uderza na tyską bramkę
56min. Jeszcze będą emocje w tym meczu... goście walczą do końca
56min. GOOL!!! Kolejne potężnie uderzenie Turona... Zigardy bez szans!
56min. Turon z niebieskiej, łapie Zigardy
56min. Bepierszcz pędzi z a krążkiem na pustą bramkę... szybszy obrońca
55min. Raszka zostaje w boksie
54:08 Czas dla Polonii
55min. Ależ okazja Malinika
55min. Rzeszutko bliski pokonania Raszki
54min. GOOL!!! Makrov wyłuskał krążek i sam stworzył sobie sytuację której nie zmarnował znajdując lukę między słupkiem a parkanem Raszki! 3-1
54min. Kolusz z nadgarstka... krążek po interwencji Raszki o centymetry mija słupek
53min. Galant potężnie z bulika prosto w nogi obrońcy
51min. Wspaniała atmosfera na trybunach... GKS dostaje solidne wsparcie od swoich fanów
50min. Bryk z niebieskiej... było bardzo blisko
50min. Polonia rzuca się do ataku, Malinik z ostrego kąta próbował zaskoczyć Zigardyego
49min. GKS próbuje szybko odpowiedzieć... dobre uderzenie Kubosa
48min. GOOL!!! Turon mocnym strzałem zaskoczył Zigardyego. Frączek zmienił jeszcze tor lotu krążka... 2-1!!!
47min. Turon z niebieskiej... było blisko
47min. Augstkalns z dystansu prosto do raka tyskiego bramkarza
46min. Parkanem broni Zigardy po uderzeniu Bordowskiego
45min. Seria błędów z obu stron
43min. Woźnica uderza na bramkę, Raszka broni ale gubi krążek... Woźnica próbuje jeszcze raz szczęścia
42min. Zablokowany strzał Danieluka
41min. Wznowienie dla GKSu

PRZERWA

39min. Kolusz z najbliższej nie potrafił "wcisnąć" krążka do bramki
38min. Pociecha z niebeskiej, Vitek zmienia tor lotu krążka... nieco zdezorientowany Raszka broni barkiem
37min. Kolarz opuszcza ławkę kar i w sytuacji sam na sam nie pokonuje bramkarza gości
37min. Tyszanie wychodzą z kontrą... Witecki trafia w słupek
37min. Vozdecky z bulika, broni Zigardy
35min. Josef Vitek z dwóch metrów przenosi krążek nad leżącym Raszką ale i nad poprzeczką
33min. Kotlorz z dystansu... Raszka nie opanował krążka... poprawia Bryk ale i tym razem bramkarz Polonii ma sporo szczęścia
32min. Kristek sprytnie chciał zagrać wzdłuż bramki do Makrova... w ostatnim momencie obrońca włożył łopatkę kija i przecina to podanie
30min. Witecki z nadgarstka prosto w Raszkę, bramkarz nie opanował jednak krążka... obrońcy w porę wybijają
29min. Uderza Elvis Biezais a Zigardy łapie do raka
28min. Witecki z Semoradem mogli teraz pokonać bramkarza gości po raz trzeci... koniec kary Bepierszcza
27min. Uderza Augstkalns... Zigardy broni
26min. Polonia przed wielką szansą... zagrają przez ponad minutę 5 na 3
23min. Kristek jedynie w boczną siatkę
22min. Rzeszutko przestrzelił z około metra... jeszcze Vitek przed szansą ale trafia prosto w Raszkę
22min. Kubos minimalnie obok słupka
21min. Wznowienie dla Polonii Bytom

PRZERWA

20min. Makrov celował w krótki róg, Raszka w samą porę przesunął parkana... koniec pierwszej tercji
19min. GOOL!!! Jakub Witecki z najbliższej odległości podwyższa prowadzenie GKSu!
19min. Tyszanie ponad minutę zagrają w podwójnej przewadze
17min. GOOL!!! Raszka kapituluje... nie dał rady wybronić całej serii strzałów tyskich graczy w tej akcji. Wynik otwiera Bartłomiej Jeziorski!
15min. Dobrze radzą sobie gospodarze grając w osłabieniu... przed szansą Witecki
13min. Na ławkę kar wędruje jedynie Bartosz Ciura
13min. Rzeszutko po lodzie, broni Raszka... spięcie pomiędzy zawodnikami po ataku na Komorskiego
12min. Vitek w indywidualnej akcji... nie miał na tyle miejsca by lepiej przymierzyć
10min. Malinik uderzał na tyską bramkę, Zigardy wyłapuje krążek
10min. Tyszanie już w pełnym zestawieniu
8min. Polonia w przewadze... z dystansu Augstkalns, po drodze krążek odbity od któregoś z zawodników mija światło bramki
7min. Zagranie wzdłuż bramki do Vitka... źle trafił w krążek. W odpowiedzi bardzo groźne uderzenie Augstkalnsa
7min. Horzelski spod linii niebieskiej, łapie Raszka
6min. Dobra interwencja Zigardyego po strzale Cunika
6min. Jeszcze raz Pociecha... drużyna gości w pełnym zestawieniu
5min. Pociecha z kilku metrów ale Raszka jest tam gdzie powinien
4min. Skończyła się kara pierwszego z graczy Polonii
3min. Uderzenia Kotlorza i Witeckiego
3min. Rzeszutko znalazł się sam przed Raszką, uderza bardzo mocno ale krążek zostaje gdzieś między parkanami bramkarza
2min. Strzelał Kristek ale bez problemu Raszka to przeczytał
2min. Sygnalizowana kara z a faul na Komorskim... Pociecha dobrze uderza z dystansu. Raszka łapie
1min. Bepierszcz na środek a tam Semorad przejmuje krążek i groźnie uderza na bramkę... pierwsza interwencja Raszki
1min. Zaczynamy. Wznowienie dla drużyny gości

Zapraszamy na relację z półfinałowego spotkania nr2 PHL pomiędzy GKSem Tychy a TMH Tempish Polonią Bytom. Stan rywalizacji 1-0 dla GKSu.

UWAGA!: Drodzy kibice! Tradycyjnie wszystkich zachęcamy do wsparcia portalu. To nic nie kosztuje, a nam pomoże w rozwoju! Wystarczy, że klikniecie codziennie w reklamy na stronie głównej portalu lub w reklamę nad relacją live. Dziękujemy!

Obstawiasz HOKEJ? Masz swojego faworyta? Zgarnij kasę! Wejdź i odbierz bonus do 400 zł! >>>
#33 Marcin Horzelski PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#91 Bartłomiej Jeziorski LS 1 0 0 0 1 1 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0