21:58 2 min. Lukáš Zíb #7 Trzymanie przeciwnika
24:07 2 min. Jakub Witecki #66 Atak kolanem
27:45 10 min. Krystian Dziubiński #61 Kara za niesportowe zachowanie 10min
27:45 2 min. Krystian Dziubiński #61 Atak z tyłu
28:13 2 min. Rafał Radziszewski #31 Ostrość
43:19 2 min. Marcin Kolusz #85 Przeszkadzanie
52:41 2 min. Filip Drzewiecki #84 Atak kolanem
56:18 2 min. Damian Kapica #95 Natarcie
Koniec meczu... GKS Tychy prowadzi w finałowej potyczce z Comarch Cracovią Kraków 2-0

60min. Wznowienie po lewj stronie bramki Zigardyego... 20 sekund do końca
59min. Galant trafia w słupek
57min. Szanują krążek tyszanie... spokojnie czekają z założeniem zamka... czas pracuje na ich korzyść
56min. Vitek z ostrego kąta... akcję zakończyć próbowali jeszcze Woźnica z Komorskim
55min. Cracovia w pełnym zestawieniu
54min. GKS w przewadze... Rzeszutko bliski podwyższenia rezultatu
53min. GOOOL!!! Rzeszutko z najbliższej odległości dostawia kij po uderzeniu Kolusza!
51min. Drzewiecki z zerowego kąta... Zigardy broni
50min. Komorski miał niezłą okazję... zmarnował ją niecelnym strzałem
49min. Kontra gości... Zatko odzyskuje krążek i uderza z bulika tuż nad bramką
48min. Vitek w pogoni za krążkiem... dopadł go tuż przed Radziszewskim jednak miał za mało miejsca by skierować go do bramki
48min. Kontra tyskiego zespołu, Makrov wystawił krążek Koluszowi w taki sposób, że wystarczyło tylko skierować go do odsłoniętej bramki... Kolusz przestrzelił
47min. Noworyta z niebieskiej
46min. GKS w komplecie
45min.Dość nieporadnie rozgrywają goście tą przewagę... nie dość, że nie potrafią założyć zamka to jeszcze mogli teraz stracić bramkę po rajdzie Bepierszcza
44min. Cracovia z przewagą jednego zawodnika
44min. Makrov indywidualnie... Radziszewski instynktownie odbija
43min. Pociecha zza koła bulikowego minimalnie nad bramką
41min. Drzewiecki ostro potraktowany przy bandzie... nie ma wykluczenia
41min. Wznowienie dla gości

PRZERWA

40min. Kogut do Makrova wzdłuż krakowskiej tercji obronnej... estoński napastnik kropnął bez namysłu akurat tam gdzie Radziszewski wyciągnął nogę... Brawo dla bramkarza Cracovii, piękna parada
39min. Słaboń z najbliższej odległości... w tym przypadku Stefan szczelnie domyka krótki słupek
36min. Kogut z kilku metrów ale Radzik i tym razem nie pomylił się
36min. Matus Chovan pociagnął z nadgarstka... Zigardy kapitalnie to wyłapał
35min. Kotlorz z niebieskiej... Radziszewski pewnie broni
35min. Noworyta spod bandy prosto do raka Stefana Zigardyego
34min. Wyborna okazja Zatki ale jeszcze lepsza interwencja Radziszewskiego
33min. Kogut z koła bulikowego... po kiju obrońcy krążek przelatuje wysoko nad bramką
32min. GOOL!!! Jarek Rzeszutko kapitalnym strzałem pod poprzeczkę przywraca tyskiej drużynie prowadzenie!
31min. Goście w pełnym zestawieniu
30min. Kotlorz z niebieskiej... tym razem Radziszewski pewnie wyłapuje
29min. GOOOL!!! Bartłomiej Pociecha przymierzył z linii niebieskiej... mamy w Tychach remis... wściekły Radziszewski wyładowuje agresję na swojej bramce
29min. Tyszanie przed szansą na wyrównanie... zagrają przez 1:31 z przewagą dwóch zawodników
28:13 CZAS DLA CRACOVII
28min. Dziubiński fauluje Woźnicę... po chwili sam pada jak rażony piorunem... może trafił na wyrwę w lodzie?
26min. Kruczek z dystansu... to mogło się udać
25min. Bomba Kotlorza z niebeiskiej
24min. Obstrzał krakowskiej bramki... Radziszewski pewnie broni
23min. Kolusz bardzo bliski doprowadzenia do wyrównania
22min. Zablokowany strzał Komorskiego... krążek przelatuje tuż nad bramką
21min. Dziubiński po lodzie, broni Stefan Zigardy
21min. Wznowienie dla Cracovii

PRZERWA

20min. GOOL!!! Filip Drzewiecki ni to strzałem ni podaniem spod bandy pokonuje Zigardyego... nie popisał się tym razem tyski golkiper!
18min. Uderzenie Kapicy... oba zespoły już w pełnym zestawieniu
16min. Doskonała okazja Cracovii... Zigardy broni strzał Kapicy
16min. Vitek z kilku metrów... Radziszewski pewnie broni
15min. Bepierszcz z trzech metrów... jak on mógł tego nie trafić?
12min. Zib z dystansu... Zigardy przebił nad poprzeczkę
11min. Kolusz do boku... pociecha z koła bulikowego, broni Radzik
10min. GOOL!!! Kalus z ostrego kąta potrafił zmieścić gumę w tyskiej bramce! 1-1!!!
9min. Świetna okazja gości... wychodzą z akcją 2 na 1 i Filip Drzewiecki trafia prosto do raka tyskiego bramkarza
8min. W odpowiedzi Kristek po lodzie... zbija Radziszewski
8min. Drzewiecki oko w oko z Zigardym... nie ma bramki
7min. Dutka z linii niebieskiej... tyski bramkarz na posterunku
7min. GOOOL!!!! Mateusz Bepierszcz kapitalnie przymierzył z okolic bulika.... Radziszewski bez szans... 1-0!
6min. Kubos z niebieskiej... za lekko
4min. Dobre uderzenie Kotlorza z dystansu, jeszcze Galant próbował wykończyć akcję swojego zespołu
3min. Makrov wyłuskał krążek i próbował z bulika zaskoczyć Radziszewskiego
2min. Błąd Zatki i Sinagl uderza po lodzie... Zigardy z trudem broni
1mn. Skrzydłem ucieka Sinagl i oddaje kąśliwy strzał na tyską bramkę, Zigardy mrozi krążek
1min. Zaczynamy... wznowienie dla GKSu

Gorąco witamy ze Stadionu Zimowego w Tychach. Za kilka minut rozpocznie się drugie finałowe starcie PHL pomiędzy drużynami GKSu Tychy i Comarch Cracovia Kraków.
Stan rywalizacji 1-0 dla GKSu Tychy.

UWAGA!: Drodzy kibice! Tradycyjnie wszystkich zachęcamy do wsparcia portalu. To nic nie kosztuje, a nam pomoże w rozwoju! Wystarczy, że klikniecie codziennie w reklamy na stronie głównej portalu lub w reklamę nad relacją live. Dziękujemy!

Obstawiasz HOKEJ? Masz swojego faworyta? Zgarnij kasę! Wejdź i odbierz bonus do 400 zł! >>>
#33 Marcin Horzelski PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#91 Bartłomiej Jeziorski LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0