3:2 Petr Kalus #47 ( Tomáš Sýkora #74 ) +/-
4:2 Damian Kapica #95 ( Peter Novajovský #88 ) +/-
(+) Dziubiński #61, Kapica #95, Novajovský #88, Rompkowski #97, Šinágl #91
(-) Ciura #6, Kolarz #32, Kolusz #85, Makrov #8, Semorád #21
5/5 45:37
03:55 2 min. Adam Domogała #20 Zahaczenie
04:31 2 min. Mateusz Rompkowski #97 Wystrzelenie lub wyrzucenie krążka poza lodowisko
57:04 2 min. Mateusz Bepierszcz #77 Atak kijem trzymanym oburącz
Koniec meczu! Będziemy świadkami siódmego meczu już w niedzielę. Zasłużone zwycięstwo Cracovii.
59 min- Bezradni tyszanie bronią się we własnej tercji.
58 min- To już chyba koniec nadziei dla Tychów.
57 min- Semorad z bliska z backhandu, ale tuż obok słupka.
55 min- Cracovia przez dobrą minutę zamknęła GKS w ich tercji.
53 min- Ucieka czas GKS-owi. Czy dadzą radę?
50 min- Przepychanki na lodzie.
50 min- Pociecha mocno, dobijał Vitek, w obu przypadkach lepszy Radzik!
49 min- Kapica przejął krążek i znalazł się sam przed bramkarzem, wyczekał do końca, ale Zigardy nie pozostawił żadnej luki.
46 min- GOOOL 4:2! Kapica po podaniu od Novajovskiego, który przejął krążek po błędzie Kolusza, sam na sam mimo asysty obrońcy, zdołał oddać strzał z backhandu, a krążek pod pachą Zigardiego wturlał się do bramki.
44 min- Świetne widowisko dzisiaj w Krakowie.
43 min- Zib z niebieskiej...słupek!
42 min- Dziubiński do Sinagla przed bramkę, ten strzelił, ale krążek poleciał nad poprzeczką.
41 min- Galant wygrał wznowienie.

Koniec II tercji. Świetna gra Cracovii, która zdominowała tyszan.
39 min- Kalus zza bramki do Ziba, a ten "huknął", ale tuż obok słupka.
37 min- Górny mocno, ale niecelnie, z tego poszła kontra. Sykora przejął krążek, obrońca się położył, a ten przeciągnął krążek za jego nogami i wyłożył idealnie do Kalusa, który nie miał problemu z pokonaniem Zigardiego.
35 min- Dobrze bronili się tyszanie.
33 min- Sykora zza nóg obrońcy, dobry refleks bramkarza GKS-u.
32 min- Błyskawiczna odpowiedz Tychów! Bryk wybił z tercji, a do krążka dopadł Makrov i w sytuacji sam na sam, mimo asysty dwóch zawodników Pasów, strzałem z backhandu po lodzie pokonał Radziszewskiego.
30 min- GOOL 2:1! Dziubiński w słupek, później krążek na przedpolu trącił Dąbkowski i do pustej bramki z najbliższej odległości krążek skierował Kalus!
26 min- Bepierszcz dopadł do bezpańskiego krążka, strzelił, ale kapitalna interwencja Radziszewskiego.
24 min- Sykora fantastycznym strzałem w samo okienko doprowadza do remisu. Duża zasługa w tym Kalusa, który utrzymał się przy krążku pod bandą.
23 min- Słaboń dobrze zablokowany przez Rzeszutkę, który zapobiegł utracie bramki przez swój zespół.
22 min- Novajovsky mocno z niebieskiej, broni Zigardy.
21 min- Wznowienie wygrane przez tyszan.

Koniec I tercji. Zasłużone prowadzenie GKS-u. Strzały 13 - 8.
17 min- Błąd Rompkowskiego i 2 na 0 tyszanie, ale trącił kijem krążek wychowanek Stoczniowca i nie zdołał oddać strzału Komorski.
15 min- Dogodna sytuacja Witeckiego, ale kapitalnie broni Radziszewski.
14 min- Bryk po lodzie, niepewnie odbił bramkarz Pasów.
13 min- Kolusz w osłabieniu, kąśliwy strzał, barkiem odbił Radzik.
11 min- Kara dla Bepierszcza za grę ze złamanym kijem.
11 min- Świetnie dostrzeżony Wajda przez Słabonia, ale strzał z metra obok słupka.
9 min- GOOL 0:1! Fantastyczne podanie Galanta do Witeckiego, które otworzyło strefę, ten zwodem położył Radziszewskiego i dograł do stojącego przed bramką Bepierszcza, a ten tylko dołożył kija i krążek wpadł do bramki.
8 min- Bomba Semorada, tuż obok słupka.
7 min- Drzewiecki zza bramki, po błędzie Ciury do Urbanowicza, ale ten nie wykorzystał świetnej okazji.
7 min- Obronili się gospodarze.
6 min- Trzy razy próbował Kotlorz, dwie próby niecelne, a trzeci strzał prosto w bramkarza.
5 min- Dobra praca obrońców, którzy nie dali się rozrzucić po tercji. Próbował Pociecha i Kubos, ale nie ma bramki.
5 min- Pech Rompkowskiego, który wyrzucił krążek ponad pleksę.
5 min- Rzeszutko dobrze pracował na bramkarzu, ale sędziowie odgwizdali spalonego w polu bramkowym.
3 min- Kotlorz próbował "od zakrystii", a dobijać próbował Galant, jednak Radziszewski czujnie łapie krążek.
3 min- Pociecha kąśliwy strzał, broni Radziszewski.
2 min- Ostrzał bramki Tychów, ostatecznie strzał Rompkowskiego łapie Zigardy i mrozi krążek.
1 min- Sinagl z backhandu próbował pod poprzeczkę, barkiem odbił Zigardy.
1 min- Gramy! Krążek dla gości.

UWAGA!: Drodzy kibice! Tradycyjnie wszystkich zachęcamy do wsparcia portalu. To nic nie kosztuje, a nam pomoże w rozwoju! Wystarczy, że klikniecie codziennie w reklamy na stronie głównej portalu lub w reklamę nad relacją live. Dziękujemy!

Obstawiasz HOKEJ? Masz swojego faworyta? Zgarnij kasę! Wejdź i odbierz bonus do 400 zł! >>>
#1 Michael Łuba B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#31 Rafał Radziszewski B 2 2.00 25 25 0 0 0 0 92.00 60:00 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0
#12 Matúš Chovan ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#14 Bartosz Dąbkowski LO 0 1 1 0 1 1 2 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#20 Adam Domogała LS 0 0 0 0 0 -1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#84 Filip Drzewiecki PS 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#29 Rafał Dutka LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#61 Krystian Dziubiński PS 0 1 0 1 1 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#33 Marcin Horzelski PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#91 Bartłomiej Jeziorski LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#32 Michael Kolarz LO 0 0 0 0 0 -1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#85 Marcin Kolusz PS 0 0 0 0 0 -1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0