03:58 2 min. Andrew McPherson #79 Trzymanie kija przeciwnika
13:29 2 min. Peter Novajovský #88 Przeszkadzanie
15:49 2 min. Mateusz Bepierszcz #77 Rzucenie na bandę
24:16 2 min. Andrei Makrov #8 Uderzanie kijem
31:29 2 min. Jan Semorád #21 Przeszkadzanie
32:58 2 min. Lukáš Zíb #7 Spowodowanie upadku przeciwnika
37:30 2 min. Mateusz Bepierszcz #77 Rzucenie na bandę
38:38 2 min. Petr Šinágl #91 Atak kijem trzymanym oburącz
41:26 2 min. Peter Novajovský #88 Trzymanie przeciwnika
47:09 2 min. Lukáš Zíb #7 Spowodowanie upadku przeciwnika
50:18 2 min. Miroslav Zaťko #60 Spowodowanie upadku przeciwnika
61 min- GOOOOOL 1:2! Cracovia mistrzem Polski! Sinagl sam na sam i strzałem pomiędzy parkanami pokonał Zigardiego.
61 min- Zaczynamy dogrywkę, w przypadku braku rozstrzygnięcia po 20 minutach czekają nas rzuty karne. Krążek dla GKS-u.

Koniec III tercji. Czeka nas 15 minut przerwy i kolejna tercja, czyli dogrywka do złotej "mistrzowskiej" bramki.
60 min- 11 sekund do końca, wznowienie w tercji GKS-u i czas dla Cracovii.
60 min- Semorad dobijał strzał Bryka, fantastycznie Radziszewski!
59 min- Semorad indywidualnie, mrozi krążek Radziszewski.
58 min- Ogromne zamieszanie pod bramką tyszan, gwizdek sędziego Radzika przerywa grę. Było groźnie.
57 min- Kapica po wznowieniu, próbował po krótkim słupku, ale broni Stefan Zigardy.
55 min- Kubos potężnie z niebieskiej, broni Radziszewski.
53 min- Makrov tuż po zakończeniu kary, piękny strzał, ale słychać tylko dźwięk słupka!
51 min- McPherson w słupek! Po chwili Sykora z bliska prosto w Zigardiego.
50 min- Zib na lodzie, nic nie wyszło z tej przewagi.
48 min- Makrov z prawego bulika, niepewnie Radziszewski.
48 min- To będzie szósta przewaga GKS-u, czy w końcu będzie bramka?
47 min- Oba zespoły czekają na błąd przeciwnika.
44 min- Kolarz mocno z pierwszego, ale Radzik na posterunku.
44 min- Słabo rozgrywa przewagę GKS, Urbanowicz z kontrą w osłabieniu, dobijał Drzewiecki, ale źle trafił w krążek.
41 min- Sykora! Broni Zigardy, dobijał Kalus i na pełnym szpagacie interweniuje golkiper Tychów!
41 min- Zaczynamy decydującą tercję. Krążek dla Tychów.

Koniec II tercji. Strzały po drugiej tercji 22 - 14.
39 min- Gramy 4 na 4.
39 min- Sinagl wpadł w Zigardiego i mamy przepychanki, będzie kara.
36 min- Zib z niebieskiej, strącił krążek McPherson, czujny Zigardy.
34 min- GKS w przewadze.
32 min- Bezsensowna kara Semorada, który poza grą faulował Dziubińskiego.
31 min- Kalus do Sykory, a ten z pierwszego, ale obok prawego słupka.
30 min- Pociecha wrzucił na bramkę, próbował strącić krążek Semorad, ale nic z tego nie wyszło.
28 min- Indywidualnie Pociecha, strzał z backhandu z ostrego kąta, Radzik na posterunku.
26 min- Błędy Cracovii w przewadze i dobrą szansę miał Witecki, ale Radziszewski bezbłędnie.
25 min- Dyskusyjna kara dla Makrova, pękł kij Kapicy, gdy dotknął go Estończyk, a sędzia zakwalifikował to jako uderzanie.
24 min- Galant z prawego bulika, broni Radziszewski.
23 min- Bomba Górnego z niebieskiej, broni golkiper Cracovii.
22 min- GOOL 1:1! Walka pod bandą o krążek, Woźnica podaje do Górnego ten bez zastanowienia strzelił na bramkę, a tor lotu krążka zmienił Vitek i Radziszewski był bez szans!
22 min- Semorad wjechał do tercji, strzał na odbijaczkę, broni Radziszewski.
21 min- Krążek dla Pasów.

Syrena kończy pierwszą tercję. Strzały 13 - 6.
19 min- Radziszewski leżał na lodzie, obrońca także, a Witecki przekłada krążek na backhand i nie trafia do pustej bramki!
19 min- GOOL 0:1! Urbanowicz wyjechał przed bramkę i mimo asysty trzech obrońców, zdołał wepchnąć krążek do siatki!
18 min- Bepierszcz na lodzie, bezproduktywna przewaga Pasów.
17 min- Dobrze tyszanie rozbijają ataki Cracovii.
16 min- Ostre starcie, Bepierszcz zaatakował Kapicę za co otrzymał karę.
16 min- Druga przewaga niewykorzystana.
16 min- Pracowali na bramkarzu tyszanie, ale sędzia odgwizdał spalonego w polu bramkowym.
15 min- Kubos miał odsłoniętą bramkę, ale nie trafił.
13 min- Kubos mocno z niebieskiej, ale nad poprzeczką.
12 min- Ostrożnie oba zespoły, czekają na błąd przeciwnika.
10 min- Dwa razy próbował Noworyta, ale obie próby zablokowane.
10 min- Kolarz po przypadkowym zdarzeniu dostał krążkiem w twarz. Zawodnik padł na lód, ale chyba wszystko w porządku.
9 min- Sinagl podał za siebie do Kapicy, ten z pierwszego, ale krążek mija słupek.
8 min- Indywidualna akcja Bepierszcza i słupek ratuje Cracovię przed stratą bramki.
7 min- Zigardy wyjechał za bramkę i przejął go Kapica, podał do Dziubińskiego i o mały włos nie skończyło się to bramką.
6 min- McPherson już na lodzie i od razu akcja z Sykorą, strzał tego drugiego i broni Zigardy.
6 min- Proste błędy GKS-u i przewaga jest słabo rozgrywana.
4 min- Semorad z nadgarstka i krążek po interwencji Radzika wyleciał ponad pleksę.
3 min- Urbanowicz miał szansę po błędzie obrońcy, strzał z bliska, ale obronił to Zigardy.
3 min- W odpowiedzi Galant z kontrą, łapie Radziszewski.
2 min- Strzał Sykory, bez problemu odbił Zigardy.
1 min- Gramy! Krążek dla GKS-u.

UWAGA!: Drodzy kibice! Tradycyjnie wszystkich zachęcamy do wsparcia portalu. To nic nie kosztuje, a nam pomoże w rozwoju! Wystarczy, że klikniecie codziennie w reklamy na stronie głównej portalu lub w reklamę nad relacją live. Dziękujemy!

Obstawiasz HOKEJ? Masz swojego faworyta? Zgarnij kasę! Wejdź i odbierz bonus do 400 zł! >>>
#48 Štefan Žigárdy B 2 1.98 26 26 0 0 0 0 92.31 60:45 0 0 0 0.00 0 0 0 0 0 1 0
#77 Mateusz Bepierszcz PS 0 0 0 0 0 -2 4 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#65 Mateusz Bryk LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#6 Bartosz Ciura LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#24 Radosław Galant ŚR 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#17 Kamil Górny PO 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#33 Marcin Horzelski PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#91 Bartłomiej Jeziorski LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#32 Michael Kolarz LO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#85 Marcin Kolusz PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#5 Filip Komorski PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#87 Michał Kotlorz PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#2 Petr Kuboš LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#8 Andrei Makrov LS 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#67 Bartłomiej Pociecha PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#1 Michael Łuba B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#31 Rafał Radziszewski B 1 0.99 32 32 0 0 0 0 96.88 60:45 0 0 0 0.00 0 1 0 0 0 0 0