2:1 Mateusz Bryk #17 ( Grzegorz Pasiut #18, Patryk Wronka #15 ) (+2) 5/3 34:40
3:1 Young Jun Lee #13 ( Michael Swift #10 ) 5/5 42:07
4:2 Bartłomiej Pociecha #9 ( Krzysztof Zapała #10 ) 5/5 49:48
00:35 2 min. Sang Wook Kim #19 Spowodowanie upadku przeciwnika
03:00 2 min. Mateusz Bryk #17 Atak kijem trzymanym oburącz
13:19 2 min. Alex Plante #2 Przeszkadzanie
33:12 2 min. Won Jung Kim #18 Trzymanie przeciwnika
34:12 2 min. Jin Kyu Park #21 Rzucenie na bandę
57:56 2 min. Michael Swift #10 Spowodowanie upadku przeciwnika
59:27 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
Koniec meczu! Niestety pierwszy mecz przegrywamy 2:4. Już jutro mecz z Ukrainą.
60 min- Szkolny błąd, w pewnym momencie, aż 9 naszych zawodników na tafli i sędziowie nakładają karę.
59 min- Pusta bramka. Trwa ostrzał bramki Daltona.
58 min- Czas dla Polski.
58 min- Zmiana toru lotu krążka przez Daltonem, ale poradził sobie bramkarz Korei.
57 min- Znikome już szanse na korzystny rezultat, optyczna przewaga nie przekłada się na dobry wynik.
54 min- Małe przepychanki na lodzie, ale sędziowie nie nakładają wykluczeń.
52 min- Malasiński z ostrego kąta, nie stanowiło to problemu dla bramkarza.
50 min- GOOL 4:2! Pociecha precyzyjnym strzałem z niebieskiej linii po wznowieniu pokonuje Daltona!
50 min- Dużo przypadku na lodzie, Pasiut spróbował z bliska, broni Dalton.
48 min- Źle wygląda gra naszej reprezentacji.
47 min- GOOL! Fatalny błąd Wajdy i Kim ogrywa go zwodem, a krążek z backhandu pakuje pomiędzy parkanami Odrobnego i mamy już 4:1.
45 min- Dobra czwórkowa akcja, ale spalony na niebieskiej.
43 min- GOOL 3:1! Błąd Chmielewskiego, który podał prosto na kij do rywala, Swift wyłożył krążek Lee do pustej bramki, Odrobny bez szans.
42 min- Znów woda zalega na tafli i utrudnia grę w tym meczu.
41 min- Zaczynamy, krążek dla naszej kadry.

Syrena rozbrzmiewa i kończy drugą tercję, dużo działo się w tej tercji, ale nadal jesteśmy gorsi od Korei o jedną bramkę. Statystyka strzałów: 25 - 15 dla Polaków.
40 min- Tuż przed końcem solowa akcja Wronki, ale krążek wędruje minimalnie obok słupka!
39 min- Plante z niebieskiej, prawdziwa bomba i kapitalna interwencja Przemka Odrobnego.
39 min- Coraz lepiej wygląda gra Polaków.
38 min- Wyłożenie krążka do Wajdy, który miał pustą bramkę, ale świetny powrót obrońcy, który wybił krążek.
37 min- Jakość lodu w Kijowie uniemożliwia nam konstrukcję składnych akcji. Koreańczycy już w komplecie.
35 min- GOOOL 2:1! Szybko wykorzystana przewaga, Pasiut zza bramki do Bryka a te z bliska huknął i po rykoszecie od obrońcy krążek ląduje w bramce!
35 min- Gramy przez minutę 5 na 3. Jeśli nie teraz to nigdy.
34 min- Bomba Chmielewskiego z okolic bulika, do raka złapał Dalton.
33 min- Pasiut sam na sam! Parkanem broni Dalton!
32 min- Kapica z ostrego kąta, na raty mrozi krążek Dalton.
30 min- Zagubieni Polacy po tej bramce, brakuje składnych akcji.
29 min- Malasiński po rykoszecie, znów górą Dalton.
28 min- GOOL! 2:0 Sangwoo Sin strzelił na bramkę, a krążek nieszczęśliwie odbił się od Jakuba Wanackiego i ląduje w bramce.
27 min- Pogubili się Koreańczycy i wybijają krążek na uwolnienie.
25 min- Defensywnie nastawieni Koreańczycy dobrze rozbijają nasze ataki przy tym świetnie kontrując.
24 min- Kolusz zza nóg obrońcy, ale bramkarz skrócił kąt i nie miał problemu z obroną tego strzału.
23 min- Powinno być 2:0 dla Koreańczyków, jedynie brak precyzji spowodował, że nie ma zmiany wyniku.
22 min- Matt Dalton broni strzał Bryniczki.
22 min- Ruszli do przodu Koreańczycy, nasi zawodnicy na razie tylko bronią się.
21 min- Już gramy, krążek dla naszych przeciwników.
21 min- Czekamy na naprawę siatki przy bramce.

Koniec I tercji. Niestety pomimo dobrych szans przegrywamy 0:1. Bilans strzałów 11 - 6 na korzyść Polaków.
19 min- Uwolnienie i gra powraca pod naszą bramkę.
18 min- Prosty błąd i już było zagrożenie pod bramką Odrobnego, ale broni nasz golkiper.
16 min- Druga niewykorzystana przewaga, słabo wykorzystane dwie minuty.
15 min- Krążek wędruje po obwodzie, ale brakuje strzałów.
14 min- Słuszna decyzja sędziów o karze dla Plante. Druga przewaga dla naszej kadry. Liczymy na bramkę.
12 min- Malasiński spod niebieskiej w góry róg bramki, do raka łapie Dalton.
11 min- Strzał Kapicy po kiju obrońcy poleciał wysoko nad pleksą.
11 min- Bryniczka po lodzie, bez problemu Dalton.
8 min- GOOL! Kontra po strzale Dziubińskiego i po świetnym podaniu Ahna, Kim trafia do bramki. Błąd w ustawieniu Odrobnego, który nieco za bardzo przesunął się od lewego słupka.
8 min- Dziubiński! Sam na sam, pięknie broni Dalton.
7 min- Trochę nerwowo nasza obrona i rozpędzają się Koreańczycy.
7 min- Niewiele bramowało, Odrobny leżał na lodzie i o mały włos nie straciliśmy bramki.
6 min- Wronka z nadgarstka, broni Dalton.
5 min- Odrobny broni strzał z bliska, fantastycznie ratuje nasz zespół przed utratą bramki. Bryk już na lodzie.
4 min- Zapała sam przed Daltonem, broni bramkarz końcówką parkana! To była doskonała szansa.
4 min- Aktywnie Polacy w obronie, na razie dobrze rozbijają ataki.
3 min- Gramy w pełnych składach. Ale po chwili kara dla Bryka.
2 min- Upłynęło półtorej minuty gry, oba zespoły dość spokojnie.
2 min- Znów Koreańczyk spowodował upadek, tym razem przewrócił się Aron Chmielewski, ale kary nie ma.
1 min- I już pierwsza kara. Szybko mamy szansę w przewadze na objęcie prowadzenia.
1 min - Zaczynamy! Krążek dla Polski.
0 min- Zawodnicy pojawiają się już na lodzie, za chwilę zaczynamy!
0 min- Witamy wszystkich bardzo serdecznie, już za kilka chwil początek pierwszego spotkania naszej reprezentacji na MŚ dywizji I A. Pierwszym rywalem będzie Korea Południowa. Dotychczasowy bilans spotkań to 7 wygranych naszej kadry i 3 naszych rywali z Azji. Znamy już składy w jakich wystąpią oba zespoły.
Polska
#30 Przemysław Odrobny B 4 4.06 22 22 0 0 0 0 81.82 59:03 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0
#29 Rafał Radziszewski B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0