1:0 d. (0:0, 0:0, 0:0, d. 1:0) Zakończony
1:0 Kevin Dallman #4 ( Nigel Dawes #9 ) 3/3 61:39
07:11 2 min. Martin Saint-Pierre #26 Zahaczenie
11:34 2 min. Bartłomiej Jeziorski #22 Wysoko uniesiony kij
28:07 2 min. Mikołaj Łopuski #25 Wysoko uniesiony kij
35:21 2 min. Krzysztof Zapała #10 Uderzanie kijem
44:16 2 min. Brandon Bochenski #27 Zahaczenie
62 min- GOOL 1:0. Dawes podał do Dallmana, ten wjechał pomiędzy buliki i strzałem w okienko nie dał szans Odrobnemu.
61 min- Próbował sam Pasiut zwodem, broni Kolesnik.
61 min- Gramy 3 na 3. Krążek dla Polski!

Kilka minut przerwy i czeka nas 5 minutowa dogrywka.
Koniec III tercji! Mamy co najmniej jeden punkt.
60 min- Uwolnienie i 5 sekund do końca!
59 min- Kontra 3 na 2, Malasiński wykłada gumę przed bramkę, ale Kolesnik przeciął to podanie.
59 min- Ostatnie 2 minuty!
58 min- Michajlis indywidualnie wjechał przed bramkę, błąd obrońcy i ratuje nas Odrobny!
57 min- Udało się skontrować, Malasiński po kiju i krążek ponad pleksą.
57 min- Kazachowie teraz zamykają nas całkowicie w tercji, co prawda strzały niecelne, ale jest groźnie.
56 min- Odrobny bez kija! Strzelał Puszkariew i kapitalnie broni "Wiedźmin".
55 min- Trochę przycisnęli Kazachowie.
53 min- Sawczenko prosto w Odrobnego.
52 min- Galant! Ależ to była szansa, nagranie od kolegi i z bliska trafił w parkan golkipera Kazachów.
51 min- Kapica mierzył w okienko, ale kapitalnie Kolesnik!
50 min- Starczenko! Piękny strzał, ale obok słupka, na nasze szczęście.
50 min- Bryk ofiarnie zablokował strzał Dawsa, ale zwija się z bólu próbując dojechać do boksu.
48 min- Walczą oba zespoły, kto zada decydujący cios?
46 min- Trochę przypadku, Urbanowicz strzelił zza zasłony, ale popisowo do raka łapie Kolesnik.
46 min- Dobrze bronią rywale wybijając krążek.
45 min- Będziemy grać w przewadze.
43 min- Markiełow potężnie z klepy, ale na szczęście obok słupka.
41 min- Łopuski zza zasłony, broni Kolesnik.
41 min- Wygrywamy wznowienie, ale od razu posyłamy krążek na uwolnienie.

Koniec II tercji. Możemy być dumni z naszej kadry, która dobrze radzi sobie ze znacznie wyżej notowanymi Kazachami. Czekamy na trzecią tercję, która rozstrzygnie o losach tego meczu. Strzały po II tercji: 20 - 23 dla Polski.
40 min- Kolusz! Ale trafił z Łopuskiego, który zasłaniał widok Kolesnikowi.
39 min- Dallman poczekał jedno tempo i strzelił gdy Wronka już rzucił mu się pod nogi, świetnie broni Odrobny.
38 min- Zapała już wrócił na lód. Kazachowie bezradni.
37 min- Sawczenko wrzucił na bramkę z niebieskiej, ale Odrobny nie miał problemu z obroną tego strzału.
36 min- Błąd sędziów, którzy nakładają karę na Zapałę. W rzeczywistości St. Pierre sam stracił swojego kija bez uderzenia "Kazka".
35 min- Wronka uderzył na bramkę, Kolesnik podbił krążek i wylądował on na siatce okalającej bandę.
34 min- Kapica! Próbował dwa razy, dobijał Dziubiński i krążek minął słupek o centymetry.
33 min- Kontra Kazachów 3 na 2, było groźnie, ale złe podanie do St. Pierra, który zmuszony do strzału z backhandu, z którym problemu nie miał Odrobny.
32 min- Starczenko strzelił z wysokości bulika, prosto w naszego golkipera.
31 min- Łopuski na lodzie, przewaga bez historii.
30 min- Pogubili się Kazachowie i spalili na niebieskiej.
29 min- Dobrze walczy Pasiut i mało brakowało, a zdobyli byśmy bramkę w osłabieniu.
29 min- Niestety kara na Łopuskiego.
29 min- Odrobny świetnie broni strzał St. Pierra.
27 min- Wronka! Akcja jeden na jeden, strzał, który przeleciał pod pachą Kolesnika i krążek zatańczył na linii bramkowej skąd wybił go obrońca. Szkoda!
27 min- Seria upadków z obu stron, lód dziś znów nie najlepszy.
25 min- Dziubiński z ostrego kąra, dobrze broni Kolesnik.
24 min- Nieco bardziej ruchliwi Kazachowie niż w pierwszej odsłonie, ale Polacy dobrze zakładają pressing i uwolnienie.
23 min- Słupek! Starczenko z backhandu ostemplował słupek.
21 min- Wronka sam, strzelił minimalnie obok.
21 min- Wznowienie dla Kazachów.

Koniec I tercji. Dobra tercja naszej kadry, brakuje tylko bramki. Bilans celnych strzałów 13 - 11. Wierzymy, że następne tercje, będą równie dobre.
20 min- Puszkariow próbował na raty pokonać Odrobnego, ale świetnie nasz bramkarz.
19 min- Dobrze w destrukcji Polacy, pomagają Odrobnemu, aby nie miał zbyt dużo strzałów.
18 min- Walczą Polacy, piękny mecz, można powiedzieć, że najlepszy naszej kadry na tym turnieju.
17 min- Urbanowicz dopadł do bezpańskiego krążka i z bliska uderzył, ale prosto w Kolesnika.
16 min- Kąśliwy strzał Chmielewskiego i wypluwa przed siebie krążek Kolesnik.
16 min- Kolusz ofiarnie blokuje strzał Dallmana.
14 min- Jeziorski już na lodzie, było groźnie, ale na szczęście dobrze bronimy.
13 min- Kapitalna interwencja Odrobnego!
13 min- Dobrze bronią się Polacy.
12 min- Kruczek sam przejechał całe lodowisko i strzelił po lodzie, parkanem do boku Kolesnik.
11 min- Siergiejew strzelał, groźne uderzenie, ale nad bramką.
10 min- St. Pierre już na lodzie, fantastyczny okres przewagi, ale szkoda, że krążek nie wpadł do bramki.
9 min- Kruczek miał dużo miejsca i wypalił z nadgarstka, ale efektownie złapał do raka Kolesnik.
8 min- Rompkowski! Poprzeczka!
8 min- Wajda, Bryk! Co to były za okazje.
8 min- Kontra! Chmielewski idealnie do Bryniczki ten faulowany, ale zdołał oddać strzał i mamy przewagę.
7 min- Dobra kontra, Kolusz do Łopuskiego, ale w ostatnim momencie obrońca wyblokował strzał i nie ma bramki.
6 min- Łakiza strzelał z niebieskiej, dobra interwencja Przemka Odrobnego.
5 min- Dobry początek Polaków, Kruczek świetnie podłączył się ofensywnie i Kolesnik musi uwijać się w bramce.
4 min- Zapała! Świetna szansa, ale Kolesnik instynktownie broni strzał z bliska.
4 min- Dobra zmiana pierwszej formacji, Malasiński do Pasiuta, a ten w dogodnej sytuacji strzelił nad bramką.
2 min- Kazachowie zakładają zamek w naszej tercji.
1 min- Pasiut strzela, ale krążek po kiju obrońcy wylatuje poza taflę.
1 min- Gramy! Krążek dla Polski.

0 min- Zawodnicy pojawiają się już na lodzie, za chwilę zaczynamy!

Witamy z Kijowa, już za kilka minut początek trzeciego meczu naszej kadry. Rywalem będą Kazachowie, którzy po dwóch meczach mają 3 punkty i są na 5 miejscu w tabeli. Wydaje się, że to oni są faworytem w tym meczu, ale trzymamy kciuki za naszych reprezentantów.

UWAGA!: Drodzy kibice! Tradycyjnie wszystkich zachęcamy do wsparcia portalu. To nic nie kosztuje, a nam pomoże w rozwoju! Wystarczy, że klikniecie codziennie w reklamy na stronie głównej portalu lub w reklamę nad relacją live. Dziękujemy!

Obstawiasz HOKEJ? Masz swojego faworyta? Kto dziś wygra? Zgarnij kasę! Wejdź i odbierz bonus do 400 zł! >>>