09:17 2 min. Dániel Kóger #16 Uderzanie kijem
12:17 2 min. Arnold Varga #5 Wysoko uniesiony kij
25:15 2 min. Damian Kapica #21 Przeszkadzanie
28:36 2 min. Bálint Magosi #25 Zahaczenie
32:57 2 min. Krzysztof Zapała #10 Zahaczenie
33:20 2 min. Bálint Magosi #25 Spowodowanie upadku przeciwnika
37:37 2 min. Andrew Sarauer #15 Zahaczenie
42:09 2 min. Maciej Urbanowicz #11 Zahaczenie
53:19 2 min. István Bartalis #28 Atak kijem trzymanym oburącz
56:33 2 min. Jakub Wanacki #5 Atak kijem trzymanym oburącz
59:38 2 min. János Hári #22 Uderzanie kijem
KONIEC MECZU. Mamy 3 pkt i przy korzystnych wynikach walczymy o awans do elity!
60 min- Kara dla Hariergo, to już koniec, na pewno wygramy ten mecz.
60 min- O czas poprosił Jacek Płachta. Zostało 40 sekund.
59 min- Wanacki nie trafił na pustą z niebieskiej!
59 min- Ostatnie dwie minuty.
58 min- Węgrzy w nasze tercji.
57 min- Balizs został w boksie gramy 4/6.
57 min- Czas dla Węgrów.
56 min- Czas ucieka, a my ciągle prowadzimy dwiema bramkami.
53 min- Polacy tracą krążek w naszej tercji, dwie świetne szanse w osłabieniu Sarauera, ale Przemek Odrobny jest naszą ostoją i świetnie broni.
52 min- Dobrze w destrukcji pracują Polacy. Węgrzy trochę zagubieni.
50 min- 2 na 1, Wronka strzelił najpierw na długi słupek, potem poprawił z backhandu, ale świetnie broni Balizs.
48 min- Dobra kontra formacji graczy Cracovii, Kapica przez plecy do Dziubińskiego, a ten z backhandu, ale czujny Balizs.
46 min- Jeziorski próbował z backhandu wyłożyć do do Chmielewskiego, niestety obrońca położył się na lodzie i zablokował podanie.
45 min- Gramy w pełnym składzie.
44 min- Sagert mocno z niebieskiej, broni Odrobny.
44 min- Bardzo słabo Węgrzy w przewagach.
43 min- Niestety za dużo tych kar.
41 min- Wznowienie dla Węgrów.

Koniec II tercji, świetnie, że nareszcie udało się strzelić bramki. Węgrzy nie zagrażają poważnie naszej bramce. Strzały po II tercji 22 - 13.
40 min- Rompkowski świetny strzał na długi słupek, ale minimalnie obok.
38 min- Polacy 2 na 1, Malasiński próbował dograć do Pasiuta, ale świetnie Sagert blokuje podanie.
36 min- Obie drużyny grają w pełnych składach.
34 min- Siły się wyrównują.
34 min- Koger sam przed Odrobnym, ale świetnie nasz bramkarz!
32 min- Galant do Jeziorskiego, a ten próbował wyłożyć krążek do Chmielewskiego, który miałby pustą bramkę, ale zawodnik Ocelari Trzyniec nie trafił w krążek.
32 min- Galant w akcji 2 na 2, niestety strzał prosto w bramkarza.
31 min- Niestety przewaga niewykorzystana.
30 min- Pociecha mocno z niebieskiej, broni Balizs.
27 min- Znów okazja w osłabieniu, Dziubiński strzelił z nadgarstka, pięknie broni Balizs.
26 min- GOOOOL 2:0!! Błąd na niebieskiej Węgrów i Malasiński wyjechał sam na sam, świetny strzał z backhandu pod pachą bramkarza i mamy już dwubramkowe prowadzenie!
26 min- Kapica niestety faulował i szansa dla Węgrów.
26 min- GOOOOOL 1:0! Malasiński świetnie zgrał do Zapały, a ten przeciągnął moment oddania strzału czym zgubił obrońcę i strzałem przy słupku pokonał Balizsa!
25 min- Wronka do Malasińskiego, a ten tylko dostawił kija. Niestety krążek przeleciał minimalnie obok słupka!
23 min- Świetne podanie przez całą długość lodu Kruczka do Galanta, ale ten źle przyjął i później źle odegrał do Chmielewskiego.
22 min- Kapica do Urbanowicza! Ten sam na sam, ale strzał na odbijaczkę i broni Balizs.
22 min- Danserau z backhandu z ostrego kąta, Odrobny broni z dużym spokojnem.
21 min- Krążek dla Węgrów.

Koniec I tercji. Dość nudna odsłona. Mamy przewagę w celnych strzałach 10 - 6. Szkoda niewykorzystanych przewag.
20 min- Ciura z niebieskiej, próbował zmienić tor lotu krążka Łopuski, ale krążek nad bramką.
19 min- Nagy w świetnej okazji, dobrze broni Odrobny.
18 min- Strata w naszej tercji i 2 na 1 mieli Węgrzy, ale zły strzał z backhandu prosto w Odrobnego.
16 min- Bryk po nagraniu Pasiuta, ale dobrze obrońca włożył kij i krążek poleciał obok bramki.
14 min- Piękna indywidualna akcja Kapicy i z najwyższym trudem odbija to golkiper Madziarów. Niestety kolejna przewaga niewykorzystana.
14 min- Znów Polacy źle rozgrywają krążek.
12 min- Galant z backhandu, broni Balizs.
12 min- Węgrzy w pełnym składzie, fatalnie rozegrana przewaga przez Polaków.
10 min- Koger uderzył kijem Chmielewskiego i gramy w przewadze.
9 min- Bryniczka wraca na lód.
8 min- Błąd Wajdy i Bryniczka musiał faulować. Kolejna gra w osłabieniu, na nasze szczęście Węgrzy dość słabo w przewadze.
5 min- Niestety znów gramy w osłabieniu.
5 min- Bryniczka z ostrego kąta, dobrze broni golkiper Madziarów.
4 min- Fantastyczna okazja Erdelyego, ale Odrobny górą w tym pojedynku.
4 min- Łopuski z backhandu, słaby był ten strzał. Oba zespoły już w komplecie.
3 min- Ofensywne wejście Kruczka, ale jego strzał nie sprawił problemu Balizsowi.
2 min- Siły się wyrównują.
2 min- Dobrze bronią się Polacy.
1 min- Niestety już na początku wykluczenie. Gramy w osłabieniu przez następne dwie minuty.
1 min- Gramy! Krążek dla Węgrów.

Witamy z Kijowa, za chwilę początek czwartego meczu naszej reprezentacji. Dzisiejszym rywalem będą Węgry. Ten mecz pokaże nam czy będziemy walczyć o awans do elity, czy też zostaniemy w dywizji I A. Zapraszamy!