12:23 2 min. Krzysztof Kantor #76 Atak kijem trzymanym oburącz
18:32 2 min. Dmytro Szczerbakow #16 Wysoko uniesiony kij
33:20 2 min. Damian Piotrowicz #32 Spowodowanie upadku przeciwnika
45:45 2 min. Lukaš Říha #98 Kara za niesportowe zachowanie 10min
45:45 2 min. Krzysztof Kantor #76 Atak kijem trzymanym oburącz
47:43 2 min. Adrian Kowalówka #27 Spowodowanie upadku przeciwnika
52:23 2 min. Jakub Stasiewicz #10 Ostrość
52:23 2 min. Dariusz Wanat #10 Ostrość
52:56 2 min. Lubomir Vosatko #22 Zahaczenie
54:45 2 min. Jan Steber #24 Wymuszanie kary (symulowanie)
55:26 2 min. Lukaš Říha #98 Przeszkadzanie
61 min- GOOL 2:3! Haas wjechał do tercji i strzałem z nadgastka w długi słupek pokonał Haradzieckiego.
61 min- Unia ma krążek w posiadaniu.

60 min- Tabaczek! Sam na sam sekundy do końca, ale nie trafił w bramkę! Zaraz czeka nas dogrywka.
60 min- 13 sekund do końca i wznowienie pod bramką Fikrta. Czas dla Unii.
57 min- GOOL 2:2! Maciejewski podał na kija Haasa, a ten popędził od swojej linii niebieskiej aż do bramki i strzałem w długi róg, w sytuacji sam na sam pokonał Haradzieckiego.
56 min- Efektownie do raka złapał Haradziecki.
56 min- Adrian Kowalówka pozostawiony sam przed bramkarzem i kapitalnie broni Haradziecki.
54 min- Vitek prosto w Haasa.
53 min- Przez półtorej minuty gospodarze 4 na 3.
53 min- Obustronne wykluczenie za małą przepychankę dla Stasiewicza i Wanata.
52 min- Nieliczna akcja gości i Haas sam przed Haradzieckim, ale dobrze kij włożył obrońca i krążek poleciał nad bramką.
51 min- Nadal goście w swojej tercji, nie mogą zawiązać dobrej akcji.
50 min- Strużyk prosto w obrońcę.
45 min- Najpierw obustronne wykluczenie, a następnie za atak na sędziego kar 2 minuty otrzymał Rziha.
45 min- Dobra szansa Malickiego po kontrze, ale skrzydłowy Unii nie trafił w bramkę.
44 min- Podanie ręką Haasa i sędzia przerywa grę.
43 min- Samusienka sam przed bramkarzem, ale strzałem z backhandu nie zdołał podwyższyć wyniku.
42 min- Szczerbakow! Zakręcił całą obroną gości, ale Fikrt wybił krążek z pola bramkowego.
42 min- Świetne szanse Stebera i Polodny, ale trafili w swoich kolegów, a bramka była odsłonięta.
41 min- Krążek wygrali przyjezdni.

Koniec II tercji. Unia oprócz strzelenia bramki była kompletnie bezbarwna i przez większą część tercji nie oddała strzału na bramkę Haradzieckiego. Trener Dobosz musi zmienić coś w grze swojego zespołu bo poziom ich gry jest zatrważająco niski.
39 min- GOOL 2:1! Bilczik z niebieskiej pokonuje zasłoniętego Fikrta, piękna akcja gospodarzy, którzy nadal prą do przodu, a Unia stoi w swojej tercji.
37 min- Unia kompletnie bezradna Vosatko wybił na uwolnienie, a trener Dobos jest wściekły na swoich zawodników.
37 min- Steber! Instynktowna obrona Fikrta!
36 min- Strzał Bilczika zablokowany i Piotrowicz na lodzie.
35 min- Minuta kary za nami, dobrze strzelał Vitek, ale Fikrt odbił krążek.
34 min- Piotrowicz na ławce kar.
33 min- Ładne zgranie krążka z powietrza "Dandysa" do Kowalówki, ale krążek po strzale ląduje poza taflą.
32 min- Kolejny błąd Gębczyka i Wysocki próbował pokonać Fikrta, ale ten łapie "gumę" do raka.
31 min- Vitek! Tuż nad poprzeczką.
30 min- GOOOL 1:1! Unia przez minutę zamknięta w swojej tercji, próbował "od zakrystii" Szczerbakow, ale krążek po interwencji Fikrta odbił się pod bandę, a tam niesamowitym strzałem z klepki popisał się Dolny i krążek wpadł w samo okienko bramki Unii.
29 min- Znów gra przenosi się pod bramkę Fikrta, Unia wydaje się przeżywać kryzys.
28 min- Gębczyk na uwolnienie, gubią się Unici.
28 min- Goście coraz bardziej stłumieni i znów uwolnienie.
26 min- Mecz zaczął się rozkręcać, oba zespoły atakują. Świetna okazja Tabaczka, ale jeszcze lepiej broni Haradziecki, po chwili ostrzał bramki Fikrta, ale ten znów świetnie broni.
26 min- Kantor! Ależ to była szansa z bliska, ale krążek mija o centymetry bramkę gości.
25 min- Dwójkowa kontra Unii, ale źle przyjął krążek Malicki.
24 min- Marzec z lewego bulika, broni Fiki.
23 min- Od razu przycisnęli gospodarze i już mogliśmy mieć remis, ale Fikrt świetnie broni.
21 min- GOOL 0:1! Unia obejmuje prowadzenie! Tuż po zakończeniu kary Szczerbakowa, Daneczek zagrał zza bramki do najeżdżającego Kowalówki, a ten wpakował krążek do siatki obok interweniującego Haradzieckiego.
21 min- Unia wygrała wznowienie i jeszcze kilkanaście sekund przewagi.

Koniec I tercji, oglądamy wyrównany mecz, w którym oba zespoły popełniają dużo błędów. Najbliżej zdobycia bramki był Polodna. Na drugą część gry zapraszamy około godz. 17:45.
20 min- Tabaczek z niebieskiej i kaskiem odbija Haradziecki.
19 min- Szansa dla Unii po karze dla Szczerbakowa.
18 min- Przepychanka przy bandzie i sędzia Kozłowski przerywa grę.
17 min- Solowa akcja Haasa, ale takim strzałem nie mógł zrobić krzywdy Haradzieckiemu.
16 min- Dobre pół minuty Unici pograli w tercji gospodarzy, ale nic z tego nie wynikło.
15 min- Maciejewski z nadgarstka prosto w Fikrta.
15 min- Gdańszczanie w pełnym składzie. Beznadziejna przewaga Unii.
14 min- Unia za dużo myśli i podaje...bez strzałów nie strzeli się bramki.
13 min- Kowalówka z ostrego kąta w boczną siatkę.
13 min- Goście przez 21 sekund 5 na 3.
12 min- Minuta przewagi za nami, a goście jeszcze nie oddali strzału na bramkę Haradzieckiego.
11 min- Przypadkowy faul Samusienki i goście w przewadze.
10 min- Błąd zmiany Unii i szansa Strużyka, w odpowiedzi Malicki, le broni Haradziecki.
9 min- Przypadkowa szansa Daneczka, po chwili Kowalówka "od zakrystii", czujny Haradziecki.
9 min- Dużo błędów ze strony przyjezdnych, kolejne oswobadzające wybicie na uwolnienie.
8 min- Marzec przy biernej postawie defensywy gości podaje przed bramkę do Polodny... świetna szansa i sporo szczęście po stronie Unii.
7 min- Goście w pełnym składzie.
7 min- Maciejewski po lodzie, z najwyższym trudem broni Fikrt.
6 min- Daneczek wystrzeliwuje krążek.
5 min- Kara dla Gębczyka, szansa dla MH Automatyki.
5 min- Kocioł pod bramką gości i z linii bramkowej krążek wybił jeden z obrońców. Uwolnienie.
4 min- Próba Tabaczka, ale po łyżwie obrońcy krążek przeleciał wysoko nad bramką.
3 min- Różycki z niebieskiej, parkanem odbija Fiki.
3 min- Unia nerwowo na początku, gdańszczanie próbują jak najszybciej wyjść na prowadzenie.
1 min- Pierwsza dobra interwencja Fikrta.
1 min- Gramy! Krążek dla gospodarzy.
0 min- Oba zespoły już na lodzie. Za chwilę początek meczu czwartej kolejki PHL.

Wszystkich kibiców gorąco prosimy o klikanie w reklamy oraz nie używanie na naszej stronie AdBlocka. Reklamy są w tej chwili jedynym źródłem utrzymania strony. Dzięki nim serwis jest darmowy.