03:20 2 min. Jan Látal #72 Rzucenie na bandę
04:44 2 min. Bartłomiej Bychawski #91 Atak kijem trzymanym oburącz
10:57 2 min. Łukasz Sznotala #93 Trzymanie przeciwnika
17:27 2 min. Jerzy Gabryś #17 Zahaczenie
19:32 2 min. Jakub Šaur #33 Trzymanie przeciwnika
24:33 2 min. Peter Bezuška #4 Przeszkadzanie
33:15 2 min. Jan Látal #72 Opóźnianie gry
33:52 2 min. Arkadiusz Kostek #24 Spowodowanie upadku przeciwnika
41:49 2 min. Jerzy Gabryś #17 Trzymanie przeciwnika
56:24 2 min. Sebastian Szydło #16 Zahaczenie
60. min - Akcja 2 na 1 w wykonaniu Unii. Daneczek zdecydował się na strzał. Trianiczew broni, dobitkę Tabaczka również! Dobry transfer Orlika.
59. min - Szydło ładnie podłączył się do akcji. Udreerzył, ale zbyt lekko.
59. min - Szydło jest już na lodzie.
58. min - Gra oświęcimian w przewadze bez zmian. Słabo to wygląda.
57. min - Dwie minuty karne dla Szydły. Przeszkadzał Tabaczkowi w oddaniu strzału.
56. min - Baranyk sam na sam z Fikrtem. Górą oświęcimski bramkarz
55. min - Teraz próbował Rufer! Trainiczew na posterunku.
54. min - Szczęście uśmiechnęło się do opolan. Po akcji pierwszego ataku oświęcimian, krążek zatańczył na linii bramkowej.
53. min - Opolanie dalej aktywniejsi.
52. min - Kisielewski! Próbował uderzać od zakrystii.
51. min - Czeski napastnik nie jest w stanie kontynuować gry. Przebrany jest już także Patryk Malicki, który ucierpiał po faulu Jana Latala.
51. min - Haas leży na lodzie.
50. min - Znakomicie na łyżwach jeździ Jonas Hoog. Wyprzedził zawodników Unii, próbował dogrywać do Meidla. Niewiele mu zabrakło.
49. min - Opolanie nie rezygnują. Teraz Baranyk próbował zaskoczyć Fikrta.
46. min - GOOOL! 2:5! Haas zmniejsza straty. Strzałem z bekhendu pokonuje Trianiczewa.
45. min - Kibice na trybunach domagają się zmiany na stanowisku trenera Unii.
44. min - GOOOL! 1:5! Zdecydowanie najładniejsza bramka w tym spotkaniu. Meidl wjechał do tercji i zmieścił gumę między głową Michala Fikrta, a spojeniem bramki.
43. min - Opolanie grają w przewadze. Trzeba przyznać, że nieźle im to wychodzi.
42. min - Zatko ładnie przedarł się do oświęcimskiej tercji. Powstrzymany przez Gabrysia, ale w nieprawidłowy sposób.
41. min - Piotrowicz próbuje wprowadzić krążek.
41. min - Zaczynamy trzecią odsłonę.

40. min - Opolanie mądrze się bronią. Z kolei podopieczni Josefa Dobosza mają problem z kreowaniem akcji.
39. min - Dużo wrzutek na bramkę Fikrta. Opolanie cały czas próbują
zmieniać kierunek lotu krążka. Tak wygląda nowoczesny hokej.
38. min - Gabryś uderzeniem sprzed czerwonej linii próbował zaskoczyć Trianiczewa. Drobne problemy z obroną tego strzału miał rosyjski golkiper.
37. min - Gramy w pełnych składach.
37. min - Dobrze bronią się opolanie. Wybijają krążek, twarda grają pod bandami.
36. min - Latal jest już na lodzie.
35. min - Oświęcimianie mają problem z założeniem zamka.
34. min - Unia przez 82 sekundy zagra w podwójnej przewadze.
33. min - Przygodzki! Ładnie uderzył z lewego bulika, ale Fikrt złapał gumę do raka. Efektownie to wyglądało.
32. min - Sordon wrzucił gumę na oświęcimską bramkę, "teczować" próbował Przygodzki. Fikrt zdążył zareagować.
31. min - Jeszcze dwie dobitki nadjeżdżającego Vosatki, ale opolska bramka jakby zaczarowana.
31. min - Paszek w sytuacji sam na sam z Trianiczewem. Górą rosyjski golkiper!
30. min - Trener Josef Dobosz nieco pozmieniał ataki. Piotrowicz w pierwszym ataku z Kowalówką i Daneczkiem. Rufer w drugiej formacji z Tabaczkiem i Haasem.
29. min - Sebastian Kowalówka! Aj, nieczysto trafił w krążek.
28. min - Adrian Kowalówka potężnie spod linii niebieskiej, ale Trianiczew broni ten strzał.
27. min - Tym razem opolanie nie zdołali wykorzystać okresu gry w przewadze.
26. min - Latal! Potężne uderzenie, Fikrt efektownie obronił krążek parkanem.
25. min - Dwie minuty karne dla Bezuszkę. Słowacki defensor faulował Kisielewskiego.
24. min - Oświęcimianie próbują wrócić do meczu i zdobyć drugiego gola. Idzie im jak po grudzie.
22. min - Rufer do Haasa, a ten błyskawicznie znalazł się w sytuacji sam na sam z Trianiczewem. Rosyjski golkiper końcówką parkana odbił gumę po uderzeniu czeskiego środkowego.
21. min - GOOOL! 1:4! Kolejny raz Orlik wykorzystuje przewagę. Podręcznikowy przykład, jak należy uderzać z niebieskiej i pracować na bramkarzu rywali. Gratulacje od swoich kolegów odbiera Przygodzki, który przekierował do bramki strzał Sordonia.

20. min - Dwie minuty karne dla Saura. Opolanie znów zagrają w przewadze.
18. min - GOOOL! 1:3! Bychawski uderzał z niebieskiej, tor lotu krążka zmienił Szydło i mamy trzeciego gola dla opolan.
18. min - Dwie minuty karne dla Gabrysia. Orlik zagra w przewadze.
17. min - Oświęcimianie szukają wyrównującego gola. Uderzali Haas i Wanat, ale Trianiczew jest na posterunku.
15. min - Bardzo ofiarnie grają opolanie. Walczą o każdy krążek.
13. min - Tabaczek znalazł się przed bramkarzem rywali. Przestrzelił!
12. min - GOOOL! 1:2! Unia zdobywa kontaktowego gola. Vosatko uderzył z niebieskiej, Trianiczew odbił gumę przed siebie, a Saur dobił krążek do pustej bramki
11. min - Sznotala wędruje na ławkę kar.
10. min - Sporo prostych błędów w szeregach obu ekip.
9. min - Oświęcimianie próbują zdobyć kontaktowego gola. Brakuje im jednak precyzji, ale też chłodnej głowy
8. min - Opolanie grają już w pełnym składzie.
7. min - GOOOL! 0:2! Lorek podwyższa prowadzenie opolan. Gol zdobyty w osłabieniu
7. min - Latal jest już na lodzie.
6. min - Fatalnie ten okres gry w przewadze rozegrali oświęcimianie.
5. min - Oświęcimianie przez 36 sekund będą grali w podwójnej przewadze. Bychawski faulował pod bramką Tabaczka.
4. min - Dwie minuty karne dla Latala. Faulował Malickiego.
3. min - Saur ładnie wymienił gumę z Wanatem, potem uderzył w krótki róg. Nie ma bramki.
2. min - Tabaczek z prawego bulika, ale pewna interwencja Trianiczewa.
1. min - GOOOL! 0:1! Hoog zza bramki do Meidla, a ten precyzyjnym strzałem zaskoczył Fikrta
1. min - Najpierw spalony, teraz uwolnienie. Bardzo nerwowo rozpoczęli oświęcimianie.
1. min - Zaczynamy. W bramkach Fikrt i Trianiczew.
#27 Adrian Kowalówka LO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#12 Sebastian Kowalówka PS 0 1 0 1 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#10 Dariusz Wanat ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#21 Wojciech Wojtarowicz LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
PGE Orlik Opole
#31 Aleksandr Trianiczew B 2 2.00 26 26 0 0 0 0 92.31 60:00 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0