18:57 2 min. Mateusz Sordon #19 Uderzanie kijem
19:42 2 min. Filip Drzewiecki #84 Uderzanie kijem
22:02 2 min. Krystian Dziubiński #61 Przeszkadzanie
28:26 2 min. Sebastian Szydło #16 Uderzanie kijem
39:41 2 min. Bartłomiej Bychawski #91 Spowodowanie upadku przeciwnika
44:19 2 min. Rafał Dutka #29 Uderzanie kijem
45:43 2 min. Jan Látal #72 Trzymanie przeciwnika
50:43 2 min. Łukasz Sznotala #93 Atak kijem trzymanym oburącz
57:19 4 min. Petr Kalus #47 Ostrość
57:19 10 min. Petr Kalus #47 Kara za niesportowe zachowanie 10min
58:31 2 min. Martin Przygodzki #11 Ostrość
58:31 10 min. Martin Przygodzki #11 Kara za niesportowe zachowanie 10min
60. min - Koniec! Pewna wygrana mistrzów Polski 3:0!
60. min - Posypały się kary. Kalus i Przygodzki otrzymują dodatkowo po 10 minut za niesportowe zachowanie
58. min - Po jednym ze starć za bramką Orlika Kalus ze Sznotalą mają sobie coś do wyjaśnienia. Sędziowie rozdzielają zawodników
57. min - Sykora w zamieszaniu podbramkowym uderza w boczną siatkę, po chwili Novajovsky mocno nad poprzeczką. Czwarty gol dla miejscowych wisi w powietrzu
56. min - Po kontrze Orlika Radzik wykazuje się znakomitą interwencją. Orlik był blisko premierowego trafienia w meczu
56. min - Wajda z daleka, Kalus zbił krążek, który obił parkany Kielera i musnął słupek
54. min - Bychawski zmarnował doskonałą okazję. Będąc tuż przed bramką uderzył w Radziszewskiego
53. min - Po raz kolejny Zib przejechał niemal całą taflę, ale znów uderzył zbyt lekko
49. min - Dąbkowski huknął z własnej tercji, Kieler odbił i przez chwilę zrobiła się luka w bramce. Do krążka dopadł Kapica, ale nie zdołał pokonać opolskiego bramkarza
48. min - Zib przedarł się przez obronę, ale Kieler zatrzymał gumę parkanami
46. min - Urbanowicz w osłabieniu sam na sam, ale nie zdołał zaskoczyć Kielera
43. min - Bychawski już na lodzie
41. min - Rozpoczynamy ostatnie dwadzieścia minut spotkania. Czy Orlik będzie jeszcze w stanie postawić się Cracovii?

40. min - Koniec II tercji przy stanie 3:0 dla Cracovii. Mistrzowie Polski w pełni kontrolują grę i ostatnie dwadzieścia minut rozpoczną z przewagą jednego zawodnika
38. min - Kapica przedarł się prawą stroną i wysunął krążek Słaboniowi, ale jego strzał był zbyt lekki by podwyższyć wynik
32. min - GOOL! Po kolejnym błędzie Kielera, Kalus na raty umieszcza krążek w siatce. Cracovia prowadzi już 3:0
30. min - Błąd defensywy Pasów. Bychawski sam na sam, ale Radziszewski wyciągnął się jak struna i obronił uderzenie. To wszystko nadal w przewadze Cracovii
27. min - Latal z ostrego kąta uderza wprost w bramkarza
26. min - Novajovsky huknął spod niebieskiej i parkanem broni Kieler
24. min - Po raz kolejny Hoog ostro z bulika i Radzik z trudem broni
22. min - Kapica sam na sam w osłabieniu, ale w porę powstrzymany przez defensorów. Obie drużyny w komplecie
22. min - Hoog z prawego bulika przymierzył w okienko, ale Radziszewski pewnie łapie krążek
21. min - Zawodnicy już na tafli, rozpoczynamy drugą odsłonę

20. min - Koniec I tercji przy prowadzenie gospodarzy 2:0. Obie ekipy wyjadą po przerwie w liczebnym osłabieniu
16. min - Dwukrotnie z bliska próbował Meidl, ale Radzik broni
15. min - Dobre zagranie Domogały do Dziubińskiego, ten z bliska mocno, ale wprostw bramkarza
14. min - Kontra Orlika z prawego bulika huknął Hoog, ale dobra interwencja Radziszewskiego
13. min - Trwa ostrzał opolskiej bramki. Szczęścia z daleka próbowali m.in Zib i Novajovsky
11. min - GOOL! Kruczek z bliska dobija uderzenie Urbanowicza i mamy 2:0!
10. min - GOOL! 1:0 dla Cracovii! Drzewiecki objechał bramkę i lekkim strzałem z bekhendu zza zakrystii umieścił krążek w siatce
6. min - Z daleka Sznotala, ale krążek po kiju obrońcy pewnie łapie Radzik
4. min - Da Costa do Sykory na lewo tuż sprzed bramką, ale w porę przesunął się Keler i zażegnał niebezpieczeństwo
3. min - Domogała do Sinagla, ale ten z lewego bulika uderza w bramkarza
1. min - Już pierwsza okazja Cracovii. Z daleka po lodzie uderzył Zib, ale krążek przeleciał obok lewego słupka
1. min - Pierwszą atrakcję już mamy. Zawodnicy wyjechali na tafle w ... maskach halloweenowych. Pierwszy krążek dla Pasów
1. min - Rozpoczynamy spotkanie na lodowisku przy Siedleckiego 7 w Krakowie. Klub w związku z Halloween przygotował dla kibiców mnóstwo atrakcji
#1 Michael Łuba B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#31 Rafał Radziszewski B 0 0.00 29 29 0 0 0 0 100.00 60:00 1 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0