1:0 Wojciech Wojtarowicz #21 ( Damian Piotrowicz #32 ) +/-
2:0 Sebastian Kowalówka #12 ( Ondřej Kasperlik #43, Jan Daneček #7 ) +/-
(+) Bezuška #4, Daneček #7, Kasperlik #43, Kowalówka #12, Vosatko #22
(-) Baranyk #80, Bychawski #91, Höög #22, Kisielewski #78, Zaťko #6
5/5 40:19
3:0 Wojciech Wojtarowicz #21 ( Damian Piotrowicz #32, Sebastian Kowalówka #12 ) +/-
50:50 2 min. Sebastian Kowalówka #12 Kara za niesportowe zachowanie 10min
60. min - GOOOOL! 4:2! Sebastian Kowalówka stawia pieczęć na zwycięstwie.
60. min - Oświęcimianie oddalają zagrożenie, wybijając gumę z własnej tercji.
59. min - Kotłuje się pod oświęcimską bramką. Michal Fikrt jest jednak czujny.
58. min - Kieler zjechał z bramki. Opolanie postawili wszystko na jedną kartę.
58. min - Jacek Szopiński bierze czas.
57. min - Opolanie zdeterminowani. Widać, że zależy im na wyrównującym golu.
56. min - Napór opolan trwa. Ciężkie chwile przed oświęcimianami, którzy rozpaczliwie się bronią.
54. min - Będą jeszcze emocje. Orlik niczym wygłodniały rekin poczuł krew.
53. min - GOOOL! 3:2! Kisielewski na raty pokonuje Fikrta.
52. min - Orlik rozgrywa przewagę przy przeraźliwych gwizdach publiczności. Sędzia nie ma dzisiaj najlepszego dnia.
51. min - GOOOL! 3:1! Szybko rozegrany krążek przez opolan i Zatko z najbliższej odległości zdobywa gola.
51. min - Całkowicie niezrozumiała decyzja sędziego Mariusza Smury. Kara mniejsza za zahaczanie i kolejna kara mniejsza za niesportowe zachowanie... Rzadka interpretacja na polskich taflach. Opolanie przez 4 minuty w przewadze. Na trybunach gwizdy.
51. min - GOOOL! 3:0! Sygnalizowana kara dla Orlika. Wojtarowicz zmienia tor lotu krążka po uderzeniu Piotrowicza
50. min - Teraz oświęcimianie zamykają rywali w ich tercji.
48. min - Ładna akcja Martina Kasperlika zakończona strzałem. Oświęcimscy kibice aż złapali się za głowy.
47. min - Oświęcimianie w pełnym zestawieniu.
46. min - Obie drużyny słabo rozgrywają dzisiaj przewagi.
45. min. - Dwie minuty karne dla Adriana Kowalówki.
44. min - Piotrowicz! Ładnie zjechał do środka, pociągnął z nadgarstka. Uderzenie minimalnie niecelne.
43. min - Ładna seria bodiczków w wykonaniu Bezuszki i Kisielewski.
42. min - Teraz uderzał Haas! Kieler zdążył złączyć parkany.
41. min - GOOOL! 2:0! Sebastian Kowalówka strzałem od zakrystii podwyższa prowadzenie
41. min - Oświęcimianie wygrywają wznowienie i od razu uderzają na bramkę Kielera. Ten niezbyt pewnie interweniuje.
41. min - Zaczynamy trzecią tercję.

40. min - Opolanie coraz odważniej. Zamknęli oświęcimian w ich tercji.
39. min - Oświęcimianie szukają szans w kontratakach, ale brakuje im dokładności.
38. min - Sporo błędów w tercji obronnej popełniają oświęcimianie.
37. min - Fikrt zanotował trzy udane interwencje, broniąc uderzenia Hooga, Baranyka i Kisielewskiego.
36. min - Opolanie rzucili się w pogoń za wyrównującą bramką.
35. min - Dobre tempo tego spotkania, akcje przenoszą spod jednej bramki na drugą.
34. min. GOOOL! 1:0! Ładna wymiana krążka między Wojtarowiczem a Piotrowiczem. "Wojtar" przymierzył w krótki róg i zaskoczył Kielera.
34. min - Jerzy Gabryś przyjął na ciało krążek po uderzeniu Przygodzkiego.
33. min - Vosatko z linii czerwonej! Kieler mrozi krążek.
32. min - Martin Kasperlik wjechał do tercji dograł do Paszka, ten uderzył bez przyjęcia. Krążek minął prawy słupek bramki Kielera.
31. min - Okres dominacji opolan, którzy zamknęli oświęcimian w ich tercji. Uderzał Sznotala, lot krążka przeciął Trandin. Krążek o centymetry minął prawy słupek bramki Fikrta.
30. min - Kostek! Huknął z niebiekiej, oświęcimski golkiper był czujny.
29. min - Teraz szansa dla Unii. Daneczek! Nie zdołał dobić gumy po uderzeniu Ondrzeja Kasperlika.
29. min - Kolejna dobra szansa dla Orlika. Trandin! Słupek ratuje oświęcimskiego golkipera!
28. min - Przygodzki kąśliwie uderza. Broni Fikrt.
27. min - Opolanie zbyt wolno rozgrywają krążek. Pod bramką
26. min - Dwie minuty karne dla Bezuszki.
25. min - Sporo walki pod bandami.
24. min - Wrzutka Zatki. Fikrt z łatwością łapie krążek.
23. min - Piotrowicz, sprytnie uderzył sprzed obrońcy. Kieler zdążył złączyć parkany.
22. min - Przycisnęli oświęcimianie. Pierwsza formacja Orlika musiała przeciągnąć zmianę. Kieler pomógł im przetrzymać ten napór.
21. min - Zaczynamy drugą odsłonę.

20. min - Hoog zza bramki do Baranyka, ten uderzył bez przyjęcia, ale Fikrt obronił ten strzał.
19. min - Szybki mecz oglądamy przy Chemików 4.
18. min - Piotrowicz! Ależ miał znakomitą sytuację, zdecydował się kończyć ją strzałem. Kieler złapał gumę do raka. Wydaje się, że lepszym rozwiązaniem byłoby dogranie wzdłuż bramki do Wanata.
17. min - Teraz ucierpiał Przygodzki. O własnych siłach zjechał do boksu. Brawa od oświęcimskiej publiczności.
17. min - Bychawski jest już na lodzie.
16. min - Na razie podopieczni Jirziego Szejby nie ma pomysłu na rozegranie tej przewagi.
15. min - Bychawski fauluje Piotrowicza. Unia znów zagra w przewadze.
14. min - Biało-niebiescy nie oddali jeszcze kąśliwego uderzenia na bramkę Kielera.
14. min - Oświęcimianie rozgrywają zamek, jednak póki co zbyt wolno i zbyt czytelnie.
13. min - Sznotala wędruje na ławkę kar.
13. min - Tabaczek z rywalem na plecach wyjechał przed bramkę i oddał strzał. Wcześniej był faulowany.
12. min - Trandin! Ładne przedarł się przez oświęcimską defensywę, ale zabrakło mu miejsca i czasu, by oddać silniejszy skład.
11. min - Teraz wrzutka Gębczyka, zmiana lotu krążka przez Tabaczka i poprzeczka uratowała Kielera.
10. min - Bomba Martina Kasperlika z korytarza między bulikami i Kieler odbił gumę kaskiem.
10. min - Tabaczek wrzucił krążek na bramkę Kielera. Ten niepewnie interweniował i niewiele brakowałoby, by wrzucił sobie gumę za kołnierz.
9. min - Baranyk sprawdził czujność Fikrta.
8. min - Bandy też trzeszczą.
7. min - Niezłe tempo tego spotkania. Ataki przenoszą się spod jednej bramki na drugą.
6. min - Daneczek ładnie wjechał między dwóch obrońców, uderzył z bekhendu, ale Kieler zdołał skrócić kąt.
5. min - Wojtarowicz huknął z wysokości bulika, Kieler ładnie broni odbijaczką.
5. min - Gorzycki, uderzył w ekwilibrystyczny sposób, guma o centymetry minęła lewy słupek oświęcimskiej bramki.
4. min - Przygodzki i Lorek sprawdzili czujność Fikrta.
4. min - Było groźnie pod opolską bramką. Ondrzej Kasperlik nieczysto trafił w krążek!.
3. min - Wanat! Ładny, niesygnalizowany strzał. Kieler miał trochę problemów z obroną tego strzału.
2. min - Bychawski uderzył z niebieskiej! Nieczysto trafił w krążek.
1. min - Zaczynamy! Bronią Fikrt i Kieler.

- Wszystkich kibiców prosimy i zapraszamy do wsparcia portalu. Wystarczy kliknąć w reklamę na stronie głównej hokej.net a pomoże to nam w rozwoju. Dziękujemy.

#27 Adrian Kowalówka LO 0 0 0 0 0 1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#12 Sebastian Kowalówka PS 2 1 0 1 3 3 4 2 0 0 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 1 2 0 1