13:58 2 min. Jonas Höög #22 Uderzanie kijem
16:45 2 min. Mateusz Sordon #19 Rzucenie na bandę
21:12 2 min. Teddy Da Costa #77 Atak kijem trzymanym oburącz
23:42 2 min. Miroslav Zaťko #6 Przeszkadzanie
25:10 2 min. Bartłomiej Bychawski #91 Opóźnianie gry
28:01 2 min. Arkadiusz Kostek #24 Spowodowanie upadku przeciwnika
47:16 2 min. Mateusz Sordon #19 Atak kolanem
52:14 2 min. Damian Kapica #95 Zahaczenie
57:06 2 min. Mateusz Sordon #19 Uderzanie kijem
57:41 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
57:41 10 min. Miroslav Zaťko #6 Kara za niesportowe zachowanie 10min
59:59 2 min. Damian Kapica #95 Ostrość
60. min - Koniec!!! Po emocjonującej końcówce Orlik wywozi 3 punkty! To prawdziwa sensacja!
59. min - Zatko 10 minut za niesportowe zachowanie, Radzik zjeżdża do boksu!
58. min - GOOL! W przewadze Zib uderzył z niebieskiej, a Novajovsky zmienił tor lotu krążka
57. min - Bryniczka z bliska wprost w bramkarza
55. min - Radzik wychodzi z bramki, wybija krążek i obrona popełnia błąd. To mogło być czwarte trafienie dla gości!
54. min - Kruczek z niebieskiej po wznowieniu, ale zbyt lekko by zaskoczyć Kielera
53. min - GOOL! Orlik szybko wykorzystuje przewagę i z bliska trafia Kisielewski. Zawodnik gości, który w zeszłym sezonie grał w Cracovii, zostaje nagrodzony brawami przez krakowskich kibiców!
50. min - Cracovia szuka sposobu na wyrównanie, ale na razie bezskutecznie
47. min - Kostek z lewego bulika uderza w parkany Radziszewskiego
45. min - GOOL! Cracovia strzela kontaktowego gola. Po ładnej wymianie krążka między Noworytą, Urbanowiczem i Bryniczką ten ostatni umieszcza gumę w siatce tuż przy lewym słupku!
43. min - Orlik w natarciu, uderzał Baranyk, ale wprost w bramkarza
42. min - Meidl po lodzie i parkanami broni Radzik
41. min - Zawodnicy wychodzą już na lód. Przed nami III odsłona spotkania

40. min - Koniec II tercji. W Krakowie póki co pachnie sensacją, bowiem Orlik prowadzi 2:0. Czy Pasy odwrócą jeszcze losy meczu?
40. min - GOOL! Trandin na szybkości z okolic bulika uderza nie do obrony pod poprzeczkę!
39. min - Bomba Baranyka z okolic lewego bulika, ale wprost w Radziszewskiego
37. min - Dziubiński z bliska uderza wprost w bramkarza
36. min - Krakowianie wciąż nie mogą znaleźć sposobu na opolan
34. min - Krążek po strzale Kruczka z niebieskiej ląduje w rękawicy Kielera
32. min - Zygmunt behkendem i znów górą opolski bramkarz!
32. min - Urbanowicz po lodzie i parkanem broni Kieler
31. min - Gospodarze znów nie wykorzystali liczebnej przewagi. Dobrze w bramce Orlika spisuje się Kieler
29. min - Znów przewaga miejscowych. Kostek na ławce za spowodowanie upadku
28. min - Orlik przetrzymał podwójne osłabienie i zawodnicy już w komplecie na lodzie
27. min - Krakowianie biją głową w mur!
26. min - Orlik w podwójnym osłabieniu. Bychawski otrzymuje karę za opóźnianie
24. min - Cracovia póki co bardzo słabo w tej przewadze.
23. min - Po dobrym podaniu Kisielewskiego Baranyk trafia wprost w bramkarza. Wcześniej jednak gwizdek sędziego, gdyż faul popełnił Zatko
22. min - GOOL! Zatko z daleka, a Baranyk przeciął z bliska tor lotu krążka. Mamy niespodziankę na Siedleckiego!
22. min - Trandin sam na sam i górą Radzik. Da Costa za atak kijem odesłany do boksu kar
22. min - Dziubiński z daleka obił słupek
21. min - Krakowianie momentalnie rzucili się do ataku. Kalus prowadząc krążek na bekhendzie próbował wjechać nim do bramki.
21. min - Rozpoczynamy II odsłonę meczu

20. min - Koniec I tercji, w której nie oglądaliśmy goli. Przyznać też trzeba, że nie było to póki co zbyt porywające widowisko
17. min - Drzewiecki po lodzie i parkanem broni Kieler
16. min - Kieler kilkakrotnie dobrymi interwencjami ratuje swój zespół
15. min - Hoog odesłany do boksu kar za uderzanie
15. min - Novajovsky tuż przy prawym słupku uderza wprost w Kielera
14. min - Sporo chaosu i mnóstwo niedokładnych zagrań po obu stronach
12. min - Hoog huknął z lewego bulika i Radzik łapie krążek
11. min - Novajovsky uderza z daleka, krążek odbił się jeszcze od obrońcy i niewiele brakło, a zmyliłby Kielera
8. min - Dziubiński po podaniu Kapicy nie potrafi uderzyć celnie z bliskiej odległości
7. min - Cracovia już w komplecie, Orlik nie potrafił zagrozić bramce gospodarzy
5. min - Kara dla Kapicy
5. min - Novajovsky nie trafia do pustej bramki
4. min - Trwa ostrzał krakowskiej bramki. Z daleka próbował m.in Sznotala
4. min - Baranyk z lewego bulika po kiju obrońcy uderza wysoko nad bramką, po chwili Czech w dogodnej sytuacji nie trafił w krążek
3. min - Póki co żadna z drużyn nie stworzyła sobie klarownej sytuacji do zdobycia gola, choć Radzik zmuszony był do interwencji po lekkim strzale Przygodzkiego
1. min - Pierwszy krążek dla gospodarzy
1. min - Rozpoczynamy spotkanie. Bronią Radziszewski i Kieler.

Wszystkich kibiców prosimy i zapraszamy do wsparcia portalu. Wystarczy kliknąć w reklamę na stronie głównej hokej.net a pomoże to nam w rozwoju. Dziękujemy.

#1 Michael Łuba B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#31 Rafał Radziszewski B 3 3.00 35 35 0 0 0 0 91.43 60:00 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0
#13 Kasper Bryniczka ŚR 1 0 0 0 1 1 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#77 Teddy Da Costa LS 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#14 Bartosz Dąbkowski LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#20 Adam Domogała PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#84 Filip Drzewiecki PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#29 Rafał Dutka PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#61 Krystian Dziubiński ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#80 Milan Baranyk PS 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#91 Bartłomiej Bychawski LO 0 0 0 0 0 -1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0