3:4 Tomasz Kulas #10 Karny decydujący 65:00
06:40 2 min. Jakub Gimiński #94 Zahaczenie
17:25 2 min. Jakub Gimiński #94 Spowodowanie upadku przeciwnika
26:01 2 min. Lukáš Zíb #7 Przeszkadzanie
28:08 2 min. Bartosz Dąbkowski #14 Uderzanie kijem
32:12 2 min. Patryk Wajda #8 Spowodowanie upadku przeciwnika
34:34 2 min. Jan Homer #92 Zahaczenie
43:05 2 min. Petr Šinágl #91 Atak kijem trzymanym oburącz
55:28 2 min. Dominik Jarosz #47 Trzymanie przeciwnika
65. min - Koniec! Oba zespoły miały swoje szanse, ale wynik nie uległ zmianie. Czekają nas rzuty karne
63. min - Błąd krakwoskiej defensywy i Homer bliski zdobycia gola
62. min - Da Costa sam na sam, ale Raszka zatrzymuje krążek parkanami
62. min - Najpierw uderzał Dąbkowski, a po chwili Lukacik ze strony gości
61. min - Rozpoczynamy dogrywkę

60. min - Koniec regulaminowego czasu gry! JKH już sprawiło miłą niespodziankę, a teraz w dogrywce powalczy o dodatkowy punkt
59. min - Czas dla gości
59. min - GOOL! Ogromny błąd Radzika. Laszkiewicz uderzył sprzed prawego bulika, a krążek prześlizgnął się między parkanami golkipera Cracovii
58. min - Matusik uderza w parkany Radzika
56. min - Strzał Sykory z trudem broni Raszka
55. min - Kilka groźnych strzałów obronił Radziszewski
53. min - Zib z niebieskiej uderza prosto w Raszkę
52. min - Kolejny błąd sędziów podczas odgwizdania uwolnienia i gra rozpoczęta od środka
46. min - GOOL! Bryniczka bekhendem dograł naprawo do Urbanowicza, a ten z bliska pakuje krążek do siatki!
44. min - Lukaćik z prawego bulika trafia wprost w bramkarza. Cracovia gra już już w komplecie
44. min - Sinagl boksie kar. Trwa ostrzał krakowskiej bramki. Radzik robi co może, by uchronić zespół przed stratą gola
43. min - Dutka z niebieskiej, ale obok bramki
42. min - Obie drużyny spokojnie rozpoczęły tę tercję
41. min - Rozpoczynamy ostatnie dwadzieścia minut spotkania

40. min - Koniec II tercji przy stanie 2:2
38. min - Strzał Świerskiego broni parkanem Radziszewski
35. min - Homer za zahaczanie Drzewieckiego będącego sam na sam otrzymuje dwie karne minuty? Czy nie powinno być karnego w tej sytuacji?
32. min - Sykora mimo osłabienia zdążył oddać strzał i Raszka z trudem broni
32. min - Wajda na ławce za spowodowanie upadku. Kolejna szansa dla gości
30. min - Ł. Nalewajka objechał bramkę i przy słupku próbował zmieścić krążek, ale Radzik zdążył się przesunąć
29. min - Trwa ostrzał krakowskiej bramki. Lukacik z niebieskiej uderzył wprost w Radziszewskiego
28. min - JKH znów w przewadze. Rompkowski uderzał kijem i otrzymuje dwie karne minuty
28. min - JKH oddało kilka groźnych strzałów, a przed momentem Kubes sam na sam uderzył wprost w bramkarza. Wynik nie uległ jednak zmianie
26. min - Pierwsza kara dla gospodarzy. Na ławkę kar za przeszkadzanie udał się Zib
25. min - Ponownie żadna z drużyn nie potrafi sklecić skłądnej akcji
22. min - Trener Rohacek desygnuje czwartą formację do gry i po strzale Domogały zadźwięczał słupek
21. min - GOOL! Bordowski wygrywa wznowienie podaje do tyłu do R. Nalewajki, a ten potężną bombą pokonuje Radziszewskiego. Cracovia znów traci gola na początku tercji!
21. min - Druga tercja właśnie się rozpoczęła

20. min - Koniec I tercji przy stanie 2:1 dla mistrzów Polski. Na lodowisko przy ul. Siedleckiego 7 w Krakowie wrócimy za ok 15 minut
20. min - Błąd sędziów, którzy zatrzymali dobrze zapowiadającą się akcję Da Costy i gra wznowiona od środka
18. min - Dziubiński sam na sam jednak zostaje sfaulowany przez Gimińskiego i zawodnik JKH zostaje odesłany do boksu kar. Gimiński jednak złapał uraz i w zamian karę odsiedzi Michałowski
15. min - GOOL! Drzewiecki zza bramki idealnie dograł do Bryniczki, a ten z najbliższej odległości nie miał problemów z pokonaniem Raszki!
12. min - Laszkiewicz w zamieszaniu uderza obok bramki
11. min - W dobrej sytuacji Kapica nie trafił w krążek
10. min - Sporo chaosu na lodzie. Obie drużyny nie potrafią stworzyć składnej akcji
7. min - GOOL! Błyskawicznie rozegrana przewaga mistrzów Polski i po ładnym podaniu Sykory Kalus z bliska pakuje krążek do siatki!
7. min - Paczkowski w dobrej sytuacji, ale uderza wysoko nad bramką
5. min - Laszka odgrywa na prawo do Ł. Nalewajki, jednak ten uderza niecelnie. Goście są póki co o wiele lepszą drużyną!
4. min - R. Nalewajka zmusza Radziszewskiego do interwencji parkanem
2. min - GOOL! W zamieszaniu podbramkowym Radosław Nalewajka umieszcza krążek w bramce. To pierwszy gol na polskich taflach w 2018 roku!
1. min - Radzik broni parkanami po strzale Homera, a po chwili szczęścia spróbował Laszka
- 1. min - Pierwszy krążek dla Cracovii

- Już za kilka minut rozpoczynamy pierwsze w tym roku ligowe spotkanie. Rok 2017 zakończyliśmy na lodowisku Cracovii i tak samo powitamy nowy 2018 rok. Ze składu JKH z powodu choroby w ostatniej chwili wypadł Martin Vozdecky, a w drużynie gospodarzy wciąż niedysponowany jest Damian Słaboń. Bronić będą: Radziszewski i Raszka.

- Szanownych czytelników, wiernych nam od lat prosimy o klikanie w reklamy na hokej.net. Nam to pomoże w rozwoju i przygotowywaniu dla Was najświeższych informacji ze świata hokeja. Dziękujemy!
#1 Michael Łuba B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#31 Rafał Radziszewski B 4 3.69 35 35 0 0 0 0 88.57 65:00 0 0 0 0.00 0 0 0 0 0 0 1
#13 Kasper Bryniczka ŚR 1 1 1 0 2 2 0 0 0 0 1 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#77 Teddy Da Costa LS 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
#14 Bartosz Dąbkowski LO 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#20 Adam Domogała PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
#84 Filip Drzewiecki PS 0 1 1 0 1 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#29 Rafał Dutka PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#61 Krystian Dziubiński ŚR 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#47 Petr Kalus PS 1 0 0 0 1 -2 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#95 Damian Kapica PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#26 Maciej Kruczek LO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0