12:17 2 min. Mateusz Gębczyk #23 Uderzanie kijem
19:04 2 min. Paweł Zygmunt #15 Przeszkadzanie
23:32 2 min. Jerzy Gabryś #17 Spowodowanie upadku przeciwnika
31:32 2 min. Peter Tabaček #55 Spowodowanie upadku przeciwnika
33:37 2 min. Bartosz Dąbkowski #14 Wysoko uniesiony kij
35:49 2 min. Petr Kalus #47 Uderzanie kijem
47:15 2 min. Kasper Bryniczka #13 Spowodowanie upadku przeciwnika
47:15 10 min. Filip Drzewiecki #84 Kara za niesportowe zachowanie 10min
52:23 2 min. Damian Kapica #95 Spowodowanie upadku przeciwnika
55:43 2 min. Petr Kalus #47 Atak kijem trzymanym oburącz
57:17 2 min. Maciej Kruczek #26 Trzymanie przeciwnika
58:36 2 min. Lukáš Zíb #7 Opóźnianie gry
60. min - Unia utrzymuje się przy krążku i zmierza w kierunku zwycięstwa.
59. min - Zib wystrzelił gumę poza taflę. Kolejna kara dla Cracovii.
58. min - Dwie minuty karne dla Kruczka. Unia przez 25 sekund będzie grała w podwójnej przewadze.
57. min - Kontra Pasów i Kapica był bliski wyrównania.
56. min - Dyskusyjna kara dla Kalusa. Oświęcimianie znów w przewadze.
56. min - Oświęcimianie mieli szansę na postawienie kropki nad "i". Uderzał Wanat, dobijał Piotrowicz. Jęk zawodu na trybunach.
55. min - Pasy w pełnym składzie.
54. min - Haas starał się zmieścić gumę w krótkim rogu. Łuba spokojnie interweniuje.
53. min - Kapica zatrzymał szarżującego Rufera. Dwie minuty karne.
52. min - Da Costa! Potężnie huknął, ale Fikrt zdołał odbić krążek.
51. min - Sędziowie dzisiejszego meczu mają spory problem z interpretacją przepisu o uwolnieniu. Ogromna niekonsekwencja.
50. min - Oświęcimianie podczas gry w tej przewadze nie oddali żadnego kąśliwego strzału.
48. min - Kara dla Bryniczki i 10 minut za niesportowe zachowanie dla Drzewieckiego.
47. min - Tabaczek! Potężnie z lewego bulika. Łuba odbił krążek.
47. min - Spory chaos w szeregach oświęcimian. Gra im się nie klei, popełniają też sporo prostych błędów.
46. min - Cracovia zamknęła oświęcimian w ich tercji. Jedyną drogą do zatrzymania naporu jest wybicie na uwolnienie. Trzy takie sytuacje.
45. min - Szinagl o krok od zdobycia wyrównującego gola.
44.min - Trzeszczą też bandy. Urbanowicz twardo zaatakowany przez Wanata.
43. min - Teraz Kapica szukał długiego rogu. Fikrt na posterunku.
42. min - Byniczka do Drzewieckiego, ten uderzył z pierwszego krążka, ale nie zdołał złapać Fikrta na przemieszczeniu.
41. min - Cracovia od razu ruszyła do ataku.
41. min - Zaczynamy trzecią odsłonę.

40. min - Będą jeszcze emocje w dzisiejszym meczu.
39. min - GOOOL! 3:2! Cracovia zdobywa kontaktowego gola. Sykora zmienił tor lotu krążka po uderzeniu Ziba
39. min - Zib! Fikrt efektownie odbił gumę maską!
38. min - Martin Kasperlik z nadgarstka, ale uderzył niecelnie.
37 min - Kocioł pod krakowską bramką. Uderzenia Daneczka, O. Kasperlika i Vosatki. Łuba złapał gumę do raka.
37. min - Wanat! Można powiedzieć, że Łuba okradł go z gola. Instynktownie odbił gumę zmierzającą pod poprzeczkę.
36. min - Dwie minuty karne dla Kalusa, który w tercji ataku zbyt ostro potraktował Gębczyka.
36. min - Krakowianie oddalają zagrożenie, wybijając gumę przy każdej możliwej okazji. Wkrótce Dąbkowski wróci na lód.
35. min - Unia w zamku, ale zbyt długo rozgrywają krążek
34. min - Kara dla Dąbkowskiego. Unia zagra w przewadze.
34. min - Ależ zakotłowało się pod krakowską bramką. Uderzał Gabryś, dobijać próbował Tabaczek. Guma zatańczyła na linii bramkowej
33. min - GOOOL! 3:1! Dobrze rozegrany zamek i Zib uderzeniem spod prawego bulika pokonał Fikrta.
32. min - Tabaczek fauluje Drzewieckiego. Cracovia zagra w przewadze.
31. min - Domogała! Ładnie jechał lewym skrzydłem. Pociągnął z nadgarstka
30. min - Gwizdy oświęcimskich kibiców w kierunku arbitrów. To wyraz dezaprobaty wobec faktu, że sędzia prowadzi zawody niekonsekwentnie.
29. min - Kruczek wbił w bandę Piotrowicza. Sędzia nie reaguje. Rośnie wzburzenie na oświęcimskich trybunach.
28. min - Dobrze w oświęcimskiej bramce spisuje się Fikrt.
27. min - Teraz przycisnęła Cracovia. Szukają pierwszego gola podopieczni Rudolfa Rohaczka.
26. min - Kapica szukał długiego rogu. Broni Fikrt.
26. min - Kalus do Da Costy, ten uderzył z pierwszego krążka. Fikrt zdołał złączyć parkany.
24. min - Dwie minity karne dla Gabrysia. Mocno dyskusyjne wykluczenie.
23. min - Sykora z lewego bulika! Obok bramki.
23. min - Łuba odważnie zagrał kijem. Martin Kasperlik liczył na jego błąd.
22. min - Zygmunt zakończył odsiadywanie wykluczenia. Gramy w pełnych składach.
21. min - Łuba obronił uderzenie Martina Kasperlika.
21. min - Zaczynamy drugą odsłonę. W bramce Cracovii nastąpiła zmiana. Za Radziszewskiego wszedł Łuba.

20. min - Kocioł pod krakowską bramką. Radziszewski w sobie znany sposób mrozi krążek.
20. min - Dwie minuty karne dla Zygmunta. Unia w przewadze.
19. min - GOOOL! 3:0! Przechwyt na linii niebieskiej, guma trafiła do Ondrzeja Kasperlika, który uderzył w długi róg!
18. min - Piotrowicz zablokował strzał Kruczka.
17. min - GOOOL! 2:0! Rozklepana krakowska defensywa i Sebastian Kowalówka z najbliższej odległości pakuje krążek do bramki.
16. min - Oświęcimianie nastawieni dziś na grę z kontry.
15. min - Powracający defensor Unii zablokował składającego się do strzału Ziba.
15. min - Gębczyk jest już na lodzie.
14. min - Zmasowana ofensywa Pasów. Krążek tańczy na linii bramkowej. Świetne okazje zmarnowali Bryniczka i Drzewiecki
13. min - Będzie kara dla Gębczyka.
13. min - Urbanowicz! Po złym zagraniu Gębczyka stanął oko w oko z Fikrtem. Oświęcimski bramkarz broni strzał reprezentanta Polski.
12. min - Szinagl wzdłuż bramki do Kalusa, ten niepotrzebnie przyjmował krążek. Oświęcimski bramkarz zdąży się przemieścić i odbić krążek po jego strzale.
11. min - Sędzia rozłożył ręce, a to oznacza, że nie ma gola.
11. min - Będziemy mieli analizę wideo.
11. min - Kocioł pod oświęcimską bramką.
10. min - Urbanowicz! Słupek uratował Michała Fikrta! Filip Drzewiecki reklamuje sędziemu, że guma odbiła się od wewnętrznej części bramki.
9. min - Ładny mecz oglądamy w Oświęcimiu. Szybkie tempo, masa strzałów.
8. min - Rufer uderzył z pełnego zamachu. Guma minimalnie przeszła nad poprzeczką.
7. min - Kalus! Ładnie pociągnął z nadgarstka. Fikrt złapał gumę do raka.
6. min - Zakotłowało się pod krakowską bramką. Uderzali Gabryś i Haas! Dobitka Tabaczka! O sporym szczęściu może mówić Rafał Radziszewski.
6. min - GOOOL! 1:0! Wojtarowicz przymierzył z wysokości prawego bulika i guma zatrzepotała w siatce
6. min - Oświęcimianie nie oddali jeszcze celnego strzału na krakowską bramkę.
5. min - Trwa bombardowanie oświęcimskiej bramki. Fikrt spisuje się bez zarzutu.
4. min - Unia w pełnym składzie.
4. min - Ofiarnie bronią się biało-niebiescy. Gabryś zablokował strzał Dziubińskiego, a później ofiarna interwencja Tabaczka.
3. min - Cracovia w zamku. Dwukrotnie uderzał Sykora, ale Fikrt obronił oba strzały.
3. min - Ładny atak ciałem Piotrowicza.
3. min - Rufer oddala zagrożenie, wybijając gumę z własnej tercji.
2. min - Kara techniczna dla Unii. Błąd przy zmianie. Trener Szejba ma pretensje do swoich podopiecznych.
2. min - Intensywny forechecking w wykonaniu "Pasów". Oświęcimianie mają problem z wyprowadzeniem krążka.
1. min - Krakowianie od razu mocno zaatakowali. Sykora od zakrystii, Fikrt popisuje się dobrą interwencją.
1. min - Zaczynamy spotkanie. W bramkach Fikrt i Radziszewski.

- Szanownych czytelników, wiernych nam od lat prosimy o klikanie w reklamy na hokej.net. Pomoże nam to w rozwoju i przygotowywaniu dla Was najświeższych informacji ze świata hokeja. Dziękujemy!
#43 Ondřej Kasperlik ŚR 1 0 0 0 1 1 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1
#12 Sebastian Kowalówka PS 1 0 0 0 1 3 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#10 Dariusz Wanat LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#21 Wojciech Wojtarowicz PS 1 0 0 0 1 2 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#1 Michael Łuba B 0 0.00 20 20 0 0 0 0 100.00 40:00 0 0 0 0.00 0 0 0 0 0 0 0
#31 Rafał Radziszewski B 3 9.00 10 10 0 0 0 0 70.00 20:00 0 0 0 0.00 0 0 0 0 0 0 0
#13 Kasper Bryniczka ŚR 0 0 0 0 0 -2 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#77 Teddy Da Costa LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#14 Bartosz Dąbkowski PO 0 0 0 0 0 1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#20 Adam Domogała PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#84 Filip Drzewiecki PS 0 0 0 0 0 -2 10 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#29 Rafał Dutka PO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#61 Krystian Dziubiński ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#47 Petr Kalus PS 0 2 0 2 2 1 4 2 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#95 Damian Kapica PS 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#26 Maciej Kruczek LO 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#1 Michael Łuba B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#55 Patryk Noworyta PO 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#99 Oliver Paczkowski LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#97 Mateusz Rompkowski LO 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0