(-) Bagiński #3, Gościński #11, Górny #17, Kotlorz #87, Rzeszutko #13
2:3 Radim Haas #16 Karny decydujący 65:00
04:09 2 min. Mateusz Gębczyk #23 Zahaczenie
08:26 2 min. Remigiusz Gazda #20 Atak kijem trzymanym oburącz
27:55 2 min. Dariusz Wanat #10 Przeszkadzanie
45:09 2 min. Jakub Witecki #66 Wysoko uniesiony kij
52:24 2 min. Jan Daneček #7 Przeszkadzanie
64:18 2 min. Peter Bezuška #4 Spowodowanie upadku przeciwnika
Unia zwycięża po rzutach karnych 3:2.

Koniec. Będą rzuty karne.
65. min - Sędzia Długi obejrzał zapis i uznał, że najpierw ruszono bramkę.
65. min - 22 sekundy przed końcem i Cichy uniósł ręce w górę. Będzie analiza wideo.
65. min - Dwie minuty karne dla Bezuszki. Czas dla Unii.
65. min - Bepierszcz indywidualnie. Kolejny raz świetnie broni Fikrt.
64. min - Rzeszutko indywidualnie, uderzenie z bekhendu. Fikrt na posterunku.
64. min - Rzeszutko do Bagińskiego, uderzenie "Bagisia" i słupek ratuje oświęcimian.
63. min - M. Kasperlik z Haasem i zakotłowało się pod bramką Murraya.
63. min - Kaznadziej! Potężnie uderzył. Kolejna świetna interwencja Fikrta.
62. min - Gabryś uderzał, Daneczek chciał jeszcze zbić krążek.
61. min - Cichy! Ładnie zgubił oświęcimskiego defensora i uderzył. Fikrt kolejny raz dobrze interweniuje.
61. min - Zaczynamy dogrywkę.

Koniec regulaminowego czasu gry.
60. min - Coraz mocniej pachnie dogrywką.
59. min - Wanat! Zabrakło mu pomysłu na zakończenie akcji.
58. min - Sporo emocji w Tychach. Akcja za akcję.
57. min - Komorski spod bandy, Fikrt interweniuje z pewnymi problemami.
56. min - Ciura, ale oświęcimski bramkarz spokojnie łapie gumę do raka.
55. min - Unia w pełnym zestawieniu.
54. min - Cichy! Krążek na ciało ofiarnie przyjął Bezuszka.
54. min - Pociecha z niebieskiej! Fikrt odbija krążek. Czeski golkiper może dzisiaj się czuć jak tarcza strzelnicza.
53. min - Daneczek odesłany przez sędziego na ławkę kar. Tyszanie zagrają w przewadze.
53. min - Akcja przeniosła się na drugą stronę tafli. Kaznadziej, ale Fikrt broni ten strzał.
53. min - Kolejna groźna kontra Unii. Rufer do Wanata, niewiele zabrakło.
52. min - Haas do M. Kasperlika. Ten uderzył bez przyjęcia, krążek minął prawy słupek tyskiej bramki.
51. min - Ładny przechwyt Wojtarowicza. Gdyby tylko lepiej przymierzył, to zapewne oświęcimianie wyszliby na prowadzenie.
50. min - Unia w pełnym składzie.
49. min - Kolarz! Fikrt na posterunku.
48. min - Dwie minuty karne dla Wanata. Ewidentny faul na Witeckim.
48. min - Daneczek! Jak potężnie, tak niecelnie.
47. min - Bezuszka z niebieskiej. Broni Murray.
46. min - Gabryś leży na lodzie. Sędzia Długi długo po tym fakcie nakłada karę na Witeckiego.
45. min - Sporo emocji w dzisiejszym meczu.
44. min - GOOOL! 2:2! Mamy wyrównanie. Haas z najbliższej odległości pokonuje Murraya
44. min - Vosatko! Uderzył z pełnego zamachu. Murray obronił ten stzał.
43. min - Tyszanie w akcji 2 na 1. Kogut oddał strzał, choć mógł podać do lepiej ustawionego Komorskiego.
42. min - Rufer z pełnego zamachu. Murray zdążył złączyć parkany.
41. min - Dwie groźne sytuacje tyszan Bagiński i Bepierszcz.
41. min - Zaczynamy ostatnią tercję. Bulik dla Unii.

40. min - Unia szuka swoich szans w kontrach. Tak czy inaczej wyprowadza je za rzadko.
39. min - Ondrzej Kasperlik rzucony na bandę. Sędzia Robert Długi stwierdził, że wszystko odbyło się w zgodzie z przepisami.
38. min - Znów Kolanos. Tym razem jego uderzenie z nadgarstka obronił Fikrt.
38. min - Soczyste uderzenie Kolanosa. Guma minęła lewy słupek bramki Fikrta.
37. min - Ciura z niebieskiej, Fikrt złapał gumę do raka.
37. min - Potężny napór tyszan.
36. min - Kogut uderzał po krótkim rogu. Fikrt broni.
35. min - Potężnie Kolarz. Oświęcimski bramkarz znów skutecznie broni.
35. min - Bepierszcz ładnie wjechał przed bramkę, ale uderzył nad poprzeczką.
34. min - Kąśliwe uderzenie Daneczka. Murray instynktownie broni.
34. min - GOOOL! 2:1! Gospodarze wychodzą na prowadzenie. Witecki dobił uderzenie Pociechy z okolic linii niebieskiej
33. min. - Galant wygrał wznowienie, od razu uderzył Pociecha. Fikrt efektownie złapał krążek do raka.
33. min - Kolarz z niebieskiej. Fikrt znakomicie odbija krążek.
33. min - Vosatko spod bandy. Broni Murray.
32. min - Haas leży na lodzie.
32. min - Ondrzej Kasperlik do Haasa, ten uderzył. Murray był na posterunku.
31. min - Sporo dzieje się w Tychach. Ofiarne interwencje, dużo strzałów.
30. min - Unia w pełnym zestawieniu.
30. min - Szczechura z bulika, minimalnie niecelny strzał.
29. min - Fikrt! Dosłownie okradł z bramki Jeziorskiego, który stojąc dwa metry przed bramka nie potrafił skierować krążka do siatki. Szybkie przemieszczenie na parkanach oświęcimskiego bramkarza. Jęk zawodu na trybunach.
28. min - Tyszanie coraz mocniej napierają. Efektem kara dla Wanata.
27. min - Wanat do Kasperlika, ten błyskawicznie minął defensorów rywali i znalazł się Murrayem. Górą amerykański golkiper.
26. min - Poprawka Kolarza. Oświęcimianie wybijają krążek.
26. min - Szczechura! Ależ miał świetną sytuację. Nie zdołał pokonać Fikrta.
25. min - Jedna akcja i trzy strzały tyszan. Gościński, Bagiński, ale Fikrt broni. Rzeszutko z zerowego kąta. Czujnie oświęcimski bramkarz.
24. min - Tyszanie coraz częściej zamykają oświęcimian w ich tercji.
23. min - Wrzutka Piotrowicza, ale Rufer został zablokowany przez obrońcę i nie zdołał przekierować krążka do bramki.
22. min - Kolejny atak tyszan. Fikrt broni uderzenie Górnego.
21. min - Tyszanie od samego początku ruszyli do ataku. Witecki do Pociechy, a ten jeszcze szukał Galanta. Lepszym rozwiązaniem byłoby oddanie strzału.
21. min - Oba zespoły już na lodzie. Bulik dla tyszan.

20. min - Dobrze prezentuje się drugi atak złożony z braci Kasperlików i Haasa. Tyscy defensorzy mają z nimi spory problem.
19. min - Znów oświęcimskich defensorów zaczarowali Cichy, Szczechura i Bepierszcz. Fikrt był na posterunku.
19. min - Unia dobrze gra forecheckingiem. Na razie trójkolorowi mają problem z zawiązaniem składnej akcji.
18. min - Aktywny jest dzisiaj Dariusz Wanat. Zaatakował ciałem Kotlorza i przechwycił krążek. Podwojenie krycia i guma nów po stronie tyszan.
17. min - Tyszanie wyraźnie rozochoceni. Chcą pójść za ciosem i zdobyć drugiego gola.
16. min - GOOOL! 1:1! Ładny kontratak trzeciego ataku tyszan. Cichy do Szczechury, ten do jeszcze lepiej ustawionego Bepierszcza, który wymanewrował Fikrta i umieścił gumę w siatce.
15. min - Oświęcimianie wyprowadzają kontrę. Z zerowego kąta strzelał Ondrzej Kasperlik.
14. min - M. Kasperlik! Dobre uderzenie z koła bulikowego. Murray odbija.
13. min - Gębczyk z niebieskiej, poprawka Martina Kasperlika. Było groźnie.
12. min - Sporo niedokładności w szeregach obu ekip.
11. min - Tyszanie bardziej aktywni. Unia nastawiona na kontry.
10. min - Kowalówka! Ładnie przedzierał się, oddał strzał, następnie dobił. Murray czujnie zostawił lewy parkan na lodzie.
9. min - GOOOL! 0:1! Oświęcimianie wykorzystują przewagę i obejmują prowadzenie. Z najbliższej odległości krążek do bramki dobił Wanat
9. min - Dwie minuty karne dla Gazdy. Kompletnie niepotrzebne wykluczenie zarobione w tercji ataku.
8. min - Jakub Saur zjechał do boksu trzymając się za twarz.
7. min - Wybronili się oświęcimianie.
6. min - Teraz Kotlorz z niebieskiej, Fikrt pewnie odbija.
5. min - Tyszanie w zamku. Zbyt długo wymieniają krążek, choć przez 40 sekund bez kija grał Vosatko.
5. min - Witecki wyprowadził kontrę, ale został zatrzymany przez Gębczyka. Nieprzepisowo.
4. min - Komorski uderzeniem od zakrystii starał się zaskoczyć oświęcimskiego golkipera.
4. min - Ładnie do akcji ofensywnej podłączył się Kotlorz. Został zablokowany przez Bezuszkę.
3. min - Cichy! Szukał krótkiego rogu. Fikrt obronił jego strzał.
2. min - Gościński z ostrego kąta. Niecelne uderzenie.
1. min - Daneczek! Po podaniu Kowalówki znalazł się w dobrej sytuacji. Chciał zmieścić gumę między parkanami tyskiego golkipera.
1. min - Pierwszy bulik dla oświęcimian.
1. min - Zaczynamy. W bramkach Murray i Fikrt.

- Szanownych czytelników, wiernych nam od lat prosimy o klikanie w reklamy na hokej.net. Pomoże nam to w rozwoju i przygotowywaniu dla Was najświeższych informacji ze świata hokeja. Dziękujemy!
#17 Kamil Górny PO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#91 Bartłomiej Jeziorski LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#70 Ilja Kaznadziej PO 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#68 Patryk Kogut PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#74 Krystofer Kolanos LS 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
#33 Michael Kolarz LO 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#5 Filip Komorski ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#87 Michał Kotlorz LO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#67 Bartłomiej Pociecha LO 0 1 1 0 1 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#13 Jarosław Rzeszutko ŚR 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
#8 Alexander Szczechura PS 0 1 1 0 1 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0