02:06 2 min. Michał Lacheta #19 Przeszkadzanie
07:23 2 min. Patryk Malicki #20 Spowodowanie upadku przeciwnika
19:19 2 min. Radim Haas #16 Trzymanie przeciwnika
27:17 2 min. Mateusz Danieluk #29 Natarcie
31:00 2 min. Jerzy Gabryś #17 Przeszkadzanie
33:43 2 min. Matej Cunik #74 Atak kijem trzymanym oburącz
46:11 2 min. Mateusz Danieluk #29 Atak łokciem
48:12 2 min. Jakub Šaur #33 -
49:11 2 min. Kamil Paszek #9 Spowodowanie upadku przeciwnika
60. min - GOOOL! 13:3! Martin Kasperlik! Znów wykorzystał sytuację sam na sam ze Zdanowiczek
59. min - GOOOL! 12:3! Danieluk z najbliższej odległości pokonuje Fikrta
55. min - GOOOL! 12:2! Haas strąca do bramki krążek po uderzeniu Paszka
53. min - GOOOL! 11:2! Martin Kasperlik wykorzystuje sytuację sam na sam. Mamy kolejnego gola
50. min - Kolejna kara dla oświęcimian. Tym razem Paszek.
49. min - Dwie minuty karne dla Saura. Szansa dla Polonii, by podreperować ten wynik.
48. min - GOOOL! 10:2! Minęło dosłownie 10 sekund i kolejny gol dla Unii. Haas przymierzył z lewego bulika. W samo okienko
48. min - GOOOL! 9:2! Unia wykorzystuje przewagę. Piotrowicz na niebieską do Saura, a ten pięknym strzałem zaskoczył Zdanowicza.
47. min - Kara dla Danieluka. Oświęcimianie zagrają w przewadze.
46. min - M. Kasperlik w sytuacji sam na sam ze Zdanowiczem. Górą bytomski golkiper.
45. min - Wanat! Dostał dobre podanie od Rufera, ale nie zdołał podnieść krążka nad leżącym Zdanowiczem.
44. min - Bytomianie chyba już pogodzeni ze swoim losem. Grają bez jakiejkolwiek wiary.
43. min - GOOOL! 8:2! Piotrowicz najbliższej odległości pokonuje Zdanowicza, dobijając strzał Saura.
42. min - Unia od razu ruszyła do ataku.
41. min - Zaczynamy trzecią odsłonę.

Koniec II tercji
39. min - GOOOL! 7:2! Paszek uderzył z niebieskiej i pod bramką Zdanowicza zrobiło się potężne zamieszanie. Piotrowicz z najbliższej odległości wepchnął gumę do siatki.
38. min - Kowalówka objechał bramkę i oddał strzał. Poprzeczka ratuje Polonię!
37. min - Daneczek zza bramki do Ondrzeja Kasperlika, ten uderzył, ale świetnie interweniuje Zdanowicz.
36. min - GOOOL! 6:2! Haas zmienia tor lotu krążka po uderzeniu Gębczyka
35. min - GOOOL! 5:2! Wykorzystana przewaga. Wojtarowicz umieszcza gumę pod poprzeczką
34. min - Kolejna kara dla Cunika. Fauloał Paszka. Unia przez 94 sekundy w podwójnej przewadze.
34. min - Kara dla Błażeja Salamona.
33. min - Oświęcimianie dobrze się bronią. Unia w pełnym zestawieniu.
32. min - Bytomianie w przewadze. Nie da się ukryć, że ten gol pozwoliłby im jeszcze wrócić do meczu.
31. min - Kara dla Gabrysia.
30 min - Danieluk jest już na lodzie
30. min - Kontra Polonii! Kozłowski uderzył, ale Fikrt obronił ten strzał.
30. min - Bytomianie dobrze się bronią. Trzykrotnie wybili już krążek z własnej tercji.
29. min - Unia w przewadze, ale na razie bez groźnego strzału.
28. min - Dwie minuty karne dla Danieluka. Zaatakował pod bandą Wanata.
27. min - GOOOL! 4:2! Sygnalizacja kary dla Polonii. Szóstka oświęcimian w polu . Kowalówka poprawia strzał Gabrysia.
26. min - Teraz uderzenie Gabrysia z niebieskiej. Trafił Panu Bogu w okno.
26. min - Dobry okres w wykonaniu bytomian. Oświęcimianie zamroczeni po stracie dwóch bramek.
25. min - GOOOL! 3:2! Nie dasz? Stracisz. Ogromne zamieszanie pod bramką gospodarzy i Tomasz Kozłowski pakuje gumę do siatki
24. min - Teraz Bezuszka z niebieskiej. Słupek ratuje Zdanowicza.
23. min - Malicki! Ładnie wjechał do bytomskiej tercji. Uderzenie, dobitka! Świetnie Zdanowicz.
22. min - Dwie instynktowne interwencje Fikrta po uderzeniach Kalinowskiego i Frączka.
21. min - GOOOL! 3:1! Polonia wykorzystuje przewagę. Oświęcimska obrona rozklepana. Sposób na Fikrta znajduje Danieluk
21. min - Zaczynamy drugą odsłonę. Polonia przez 78 sekund zagra jeszcze w przewadze.
21. min - W bramce Polonii mamy zmianę. Za Landsmana wchodzi Zdanowicz.

20. min - Dwie minuty karne dla Haasa. Bytomianie ponownie zagrają w przewadze.
19. min - GOOOL! 3:0! Bezuszka uderzył spod linii niebieskiej, guma odbiła się jeszcze od obrońcy Polonii i wpadła do bramki obok zaskoczonego Landsmana.
18. min - Uryga! Ładnie powalczył o krążek, uderzył z nadgarstka, ale "Fiki" dobrze wysunął parkan.
17. min - Polonia coraz odważniej. Pod oświęcimską bramką zaczyna się kotłować.
15. min - Salamon do Kozłowskiego, ten uderzył z pierwszego krążka, chcąc złapać Fikrta na przemieszczeniu.
14. min - Falkenhagen z niebieskiej, tor lotu krążka próbował zmieniać Salamon. Fikrt na posterunku.
13. min - GOOOOL! 2:0! Jakub Saur precyzyjnym uderzeniem po lodzie pokonuje Ladsmana
12. min - Coraz większa przewaga oświęcimian.
11. min - Bezuszka z niebieskiej! Gumę z niebieskiej próbował trącić Wojtarowicz. Landsman instynktownie interweniuje.
10. min - Polonia nie wykorzystuje już drugiej przewagi.
9. min - Krzemień! Z bliskiej odległości przeniósł gumę nad poprzeczką.
8. min - Kolejna kara dla oświęcimian. Tym razem Malicki.
7. min - Oświęcimianie szukają drugiego gola. Akcja 2 na 1. Tabaczek do Malickiego, ten uderzył bez przyjęcia. Broni Landsman.
6. min - Niezwykle aktywny jest dzisiaj drugi atak oświęcimian złożony z braci Kaspekików i Radima Haasa.
5. min - Lacheta jest już na lodzie!
4. min - Kompletnie bez pomysłu rozgrywany zamek.
3. min - GOOOL! 1:0! Unia zdobywa gola w osłabieniu i wychodzi na prowadzenie. Na listę strzelców wpisał się Tabaczek
3. min - Dwie minuty karne dla Lachety. Faul w tercji ataku.
2. min - Piotrowicz! Miał mało miejsca, ale zdołał oddać strzał. Landsman na posterunku.
1. min - Zaczynamy. Pierwszy bulik dla Unii.
1. min - W bramkach Fikrt i Landsman.

- Szanownych czytelników, wiernych nam od lat prosimy o klikanie w reklamy na hokej.net. Pomoże nam to w rozwoju i przygotowywaniu dla Was najświeższych informacji ze świata hokeja. Dziękujemy!
#43 Ondřej Kasperlik PS 0 1 1 0 1 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#12 Sebastian Kowalówka PS 1 2 1 1 3 3 0 0 0 0 1 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1 1 1 1