35:40 2 min. Bogusław Rąpała #23 Natarcie
43:42 2 min. Bogusław Rąpała #23 Przeszkadzanie
43:42 2 min. Ilja Kaznadziej #70 Atak kijem trzymanym oburącz
44:49 2 min. Jesse Rohtla #11 Atak łokciem
44:54 2 min. Michael Cichy #78 Spowodowanie upadku przeciwnika
46:44 2 min. Tomasz Malasiński #89 Spowodowanie upadku przeciwnika
48:19 2 min. Dušan Devečka #19 Spowodowanie upadku przeciwnika
48:52 2 min. Martin Čakajík #24 Opóźnianie gry
55:25 2 min. Mateusz Bepierszcz #77 Wymuszanie kary (symulowanie)
57:46 2 min. Kamil Górny #17 Przeszkadzanie
Katowiczanie wygrywają po rzutach karnych 4:3.

- Czekają nas rzuty karne. Strzały: 62 - 52!
- 65 min. - Devecka, ale strzał podbity i ląduje nad bramką.
- 64 min. - Z backhandu Rzeszutko, obok bramki.
- 63 min. - Kontra Kolanosa 2 na 1, ale Devecka rzucił się na lód i przerwał podanie do Komorskiego.
- 62 min. - Potężnie Grof i z kłopotami Murray, który sam nie wiedział czy mrozi czy zagrywać gumę i z lekko się pomylił.
- 61 min. - Wronka do Fraszki , ale jego strzał z bulika odbija Murray.

- Koniec III tercji, będziemy mieli dogrywkę.
- 59 min. - GOL! 3-3! Rohtla nie zdołał wpakować gumy obok leżącego Murraya, ale przejął gumę podał przed bramkę a Wronka skierował krążek do pustej bramki gdy bramkarz leżał na lodzie przy drugim słupku.
- 59 min. - Devecka spod niebieskiej, pewnie Murray mrozi w parkanach.
- 58 min. - Górny sfaulował Strzyżowskiego i kolejna szansa gospodarzy. Czas dla podopiecznych Toma Coolena.
- 58 min. - Zamieszanie pod bramką Murraya, ale Malasiński nie zdołał dobić krążka do bramki.
- 57 min. - Uderzenie Wanackiego z niebieskiej, zablokowany przez ofiarną interwencje Kaznadzieja.
- 56 min. - Cakajik przed szansą, ale krążek skakał i uderzył niedokładnie.
- 55 min. - Kara za symulowanie dla Bepierszcza, gospodarze przed szansą na wyrównanie.
- 53 min. - Katowiczanie próbują zdobyć bramkę wyrównującą, szukają dobrych okazji do jej zdobycia.
- 50 min. - Cichy wjechał przed bramkę, ale Owen nie dał się pokonać.
- 50 min . - Trzykrotnie Pociecha, ale nie zdołał pokonać Owena.
- 48 min. - Tyszanie 5 na 3. Uderzenie Kaznadzieja odbija Owen. Kara dla Cakajika i goście zagrają jeszcze dłużej w podwójnej przewadze.
- 47 min. - Uderzenie Kolanosa nad bramką Owena.
- 46 min. - Malasiński podłożył kija pod nogi rywala i za to zagranie trafia na ławkę kar.
- 45 min. - GOL! 2-3! Themar zza obrońcy złapał na wykroku Murraya i strzałem pomiędzy nogami zdobywa kontaktowego gola.
- 43 min. - Kolejne wykluczenia najpierw Rohtla a za moment na ławkę trafił Cichy.
- 43 min. - Rąpała wpadł na Murraya, jeszcze Kazndziej dodał coś od siebie i obaj trafiają na ławkę kar.
- 42 min. - Sawicki do Grofa ale strzał Czech prosto w bramkarza.
- 41 min. - Świetna okazja Wronki, który dotarł do odbitego strzału, objechał Murraya ale ten mu jeszcze przeszkodził kijem i napastnik gospodarzy nie zdołał trafić z backhandu do pustej bramki.

- Koniec II tercji. Strzały: 19 - 18.
- 39 min. - Kalinowski w dobrej sytuacji, uderzył z metra z backhandu odbija Owen, nie złapał gumy ale jego obrońcy przejęli gumę.
- 38 min. - Zza bulika Szczechura, spokojnie mrozi Owen.
- 37 min. - Z niebieskiej Kotlorz odbija Owen, dobitka Bagińskiego w parkanach bramkarz gospodarzy.
- 36 min. - Na ławkę kar siada Rąpała tym razem ostry atak został przez sędziego ukarany.
- 33 min. - Katowiczanie 3 na 1, ale nie udało się zdobyć bramki!
- 33 min. - Malasiński przed Murrayem, ale nie zdołał go pokonać.
- 32 min. - Uderzenie Komorskiego łapie efektownie do raka Owen.
- 31 min. - Fraszko miał okazję do zdobycia bramki, był blisko objechania Murraya, ale nie zdołał wepchać gumy do bramki.
- Gra po około 30 minutach została wznowiona!
- 30 min. - Przerwa w grze, kibice rozbili szybkę która jest nad boksem drużyny GKS Tychy, Tyszanie zjechali do szatni a służby są proszone o ochronę boksu gości i posprzątanie ze szkła ławki.
- 30 min. - Uderzenie mocne Witeckiego broni Owen, niepotrzebnie Strzyżowski zaatakował rywala i kara dla gospodarzy.
- 29 min. - Ostre wejście ciałem Rąpały w Jeziorskiego i mieliśmy chwile grozy gdyż na chwilę tyszanin stracił przytomność tak to wyglądało po nerwowych reakcjach zawodników którzy pomagali Jeziorskiemu leżącemu na lodzie.
- 28 min. - Pierwsza minuta w przewadze tyszan dla katowiczan, którzy zaatakowali bramkę Murraya. Strzał Cakajika broni bramkarz gości.
- 27 min. - W osłabieniu kontra Fraszki, ale Murray broni jego strzał z bliska z backhandu.
- 24 min. - GOL! 1-3! Już gdy wyszedł z ławki Bepierszcz to tyszanie zaatakowali Komorski idealnie podał na pustą bramkę do Kalinowskiego a ten wpakował gumę do bramki.
- 23 min. - Dobrze Murray broni strzał Devecki i Wronki.
- 22 min. - Na ławkę siada Bepierszcz.

- Koniec I tercji. Strzały: 18 - 17.
- 18 min. - Groźne uderzenie z półobrotu Devecka odbija nad bramkę Murray.
- 17 min. - Wronka faulowany przez Komorskiego i gospodarze w przewadze.
- 16 min. - GOL! 1-2! Sędzia po analizie wideo zalicza bramkę, chociaż powtórki telewizyjne wskazują, że był ruch łyżwą.
- 16 min. - GOL!? Themar dobił strzał Rohtli, wydaje się że nie kijem a łyżwą skierował gumę do bramki. Sędzia sprawdza wideo.
- 16 min. - Katowiczanie rzucili się do ataku.
- 15 min. - Wronka do Devecki, ale nie udało się przejąć krążka przez Słowaka przed pustą bramką.
- 14 min. - Fraszko wzdłuż bramki do Grofa ale w ostatniej chwili wybił obrońca.
- 13 min. - Murray zatrzymuje indywidualną akcję Rohtli.
- 12 min. - Rąpała mocnym wejściem ciałem wstrząsnął Cichym.
- 11 min. - GOL! 0-2! Strata Rybaka i Rzeszutko popędził na bramkę Owena, wymanewrował go i strzałem po lodzie wpakował gumę do bramki!
- 11 min. - Mocne uderzenie Wanackiego, broni Murray.
- 10 min. - GOL! 0-1! Jeziorski do Komorskiego, a ten z pierwszego strzału z trzech metrów pokonał Owena.
- 7 min. - Wronka do Grofa ten ze środka na wysokości bulika ale nie trafił w bramkę technicznym strzałem.
- 6 min. - Strzyżowski otrzymał podanie od Malasińskiego, ale sanoczanin oko w oko z Murraya trafił prosto w niego.
- 6 min. - Groźnie Michael Cichy ze środka, jego strzał na raty mrozi Owen.
- 5 min. - Spod niebieskiej Kolarz, łapie Owen.
- 5 min. - Kotlorz z niebieskiej obok słupka.
- 4 min. - Dwa strzały tyszan i dobre interwencje Shane Owena.
- 3 min. - Wronka z bulika, obok bramki.
- 2 min. - Uderzenie Strzyżowskiego, radzi sobie z nim Murray.

- Szanownych czytelników, wiernych nam od lat prosimy o klikanie w reklamy na hokej.net. Pomoże nam to w rozwoju i przygotowywaniu dla Was najświeższych informacji ze świata hokeja. Dziękujemy!
#17 Kamil Górny PO 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#91 Bartłomiej Jeziorski LS 0 1 1 0 1 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#87 Michał Kotlorz LO 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#67 Bartłomiej Pociecha LO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#13 Jarosław Rzeszutko ŚR 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
#8 Alexander Szczechura PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0