00:43 2 min. Łukasz Krzemień #44 Zahaczenie
19:31 2 min. Dmitrij Abramow #10 Rzucenie na bandę
19:31 2 min. David Turoň #41 Wysoko uniesiony kij
24:44 2 min. Tomasz Pastryk #68 Spowodowanie upadku przeciwnika
31:27 2 min. Patryk Wajda #8 Spowodowanie upadku przeciwnika
41:17 2 min. Kamil Falkenhagen #3 Atak kijem trzymanym oburącz
44:03 2 min. Teddy Da Costa #77 Spowodowanie upadku przeciwnika
47:53 2 min. Matej Cunik #74 Przeszkadzanie
52:52 2 min. Krystian Dziubiński #61 Spowodowanie upadku przeciwnika
56:32 2 min. Matej Cunik #74 Atak kolanem
54. min - GOOL! - Polonia strzela pierwszego gola w meczu. Z prawego bulika przyłożył Abramow i Radzik skapitulował!
50. min - GOOL! Po założeniu zamka z lewej strony trafił Domogała!
49. min - Zadźwięczał słupek po strzale Kruczka
48. min - Salamon sam na sam w osłabieniu i Radzik wyciągnął się jak struna i obronił strzał napastnika Polonii!
48. min - Kara dla Cunika za przeszkadzanie
45. min - GOOL! Urbanowicz w osłabieniu urwał się obronie i pewnie zmieścił krążek w siatce!
44. min - Kara dla Da Costy. Polonia bierze czas
42. min - GOOL! Cracovia błyskawicznie wykorzystuje przewagę, a gola z okolic lewego bulika zdobywa Domogała
42. min - Błąd Studzińskiego, który wypuścił krążek z parkanów i guma mogła wtoczyć się do bramki. Udało się jednak temu zapobiec
41. min - Rozpoczynamy III tercję

40. min -Koniec II tercji. Krakowianie w pełni kontrolują spotkanie, jednak ich skuteczność pozostawia wiele do życzenia. Wynik pozostaje więc bez zmian
38. min - Kąśliwy strzał Dziubińskiego z końca tercji, ale krążek trafia w bramkarza
35. min - Kruczek z niebieskiej obok bramki
34. min - Gospodarze już w pełnym zestawieniu. Wynik nie uległ zmianie
33. min - Bytomianie stworzyli sobie kilka dogodnych okazji, ale Radzik wciąż zachowuje czyste konto
32. min - Pierwsza kara dla krakowian. Dwie minuty otrzymuje Wajda
32. min - Zaskrzyło za bytomską bramką, ale sędziowie szybko uspokoili sytuację
30. min - Dobre podanie do Turonia, ale ten nie wykorzystuje okazji na kontaktowego gola
25. min - Trwa ostrzał bytomskiej bramki, a krążek tylko sobie znanym sposobem nie chce przekroczyć linii bramkowej
25. min - Pastryk za spowodowanie upadku wędruje na ławkę kar
24. min - Strzał Turonia odbija Radzik, po chwili akcja przenosi się na drugą stronę i Studziski broni uderzenie Sztwiertni z bliska
22. min - Z bliska próbował Da Costa, ale uderzył wprost w bramkarza
21. min - Rozpoczynamy II odsłonę spotkania

20. min - Koniec I tercji przy stanie 2:0 dla Comarch Cracovii
20. min - Polonia kończy pierwszą odsłonę w podwójnym osłabieniu. W boksie kar Abramow i Turoń
18. min - Działo z niebieskiej obok bramki
17. min - Bardzo aktywna na lodzie jest druga formacja mistrzów Polski. Po serii ładnych podań w bramkarza uderzył Bryniczka
15. min - Sporo niedokładnych zagrań po obu stronach
13. min - Kapica obsłużył dobrym podaniem Sinagla, ale ten mając odsłoniętą bramkę nie potrafił celnie uderzyć
12. min - Da Costa z bekhendu trafia w Studzińskiego po chwili po kontrze w sytuacji sam na sam przestrzelił Salamon
11. min - Salamon z bliska uderza wprost w bramkarza
9. min - GOOL! Bryniczka otrzymał dobre podanie od Urbanowicza i pewnie umieścił krążek w siatce
8. min - Stępień z niebieskiej po lodzie i parkanami zatrzymuje krążek Radziszewski. Po chwili uderzał Salamon i znów na posterunku krakowski bramkarz
8. min - Owczarek wrzuca krążek w tercję Cracovii, ale na posterunku Radzik, który nie miał problemow ze złapaniem gumy
7. min - Bryniczka ze środka tercji uderza wysoko nad bramką
6. min - Polonia w ataku. Obok bramki z niebieskiej huknął Turoń
4. min - Broni Studziński po uderzeniu Drzewieckiego
2. min - GOOL! Wykorzystana przewaga Cracovii i do siatki trafia Urbanowicz po podanianch Noworyty i Drzewieckiego
2. min - W dobrej sytuacji Urbanowicz, któremu pozostało przyłożyć kij
1. min - Domogała z bekhendu próbował umieścić krążek w okienku bramki Polonii. Na ławkę kar za zahaczanie udaje się Krzemień
1. min - Rozpoczynamy spotkanie. Bronią Radziszewski i Studziński. Pierwsze rzucenie krążka wygrywają goście

- Szanownych czytelników, wiernych nam od lat prosimy o klikanie w reklamy na hokej.net. Pomoże nam to w rozwoju i przygotowywaniu dla Was najświeższych informacji ze świata hokeja. Dziękujemy!
#1 Michael Łuba B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#31 Rafał Radziszewski B 1 1.00 17 17 0 0 0 0 94.12 60:00 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0
#13 Kasper Bryniczka ŚR 1 0 0 0 1 1 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1
#77 Teddy Da Costa ŚR 1 1 0 1 2 1 2 1 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#20 Adam Domogała PS 2 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 2 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#84 Filip Drzewiecki PS 0 2 0 2 2 2 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
#29 Rafał Dutka PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#61 Krystian Dziubiński ŚR 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#31 Filip Landsman B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#94 Mateusz Studziński B 6 6.00 41 41 0 0 0 0 85.37 60:00 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0
#91 Jakub Jaworski ŚR 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#5 Jauhienij Kamienieu LO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#7 Sebastian Kłaczyński PS 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#44 Łukasz Krzemień ŚR 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#31 Filip Landsman B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#24 Sebastian Owczarek LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#68 Tomasz Pastryk LO 0 0 0 0 0 -2 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#61 Błażej Salamon LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0