06:26 2 min. Adam Skutchan #81 Spowodowanie upadku przeciwnika
11:32 2 min. Patryk Malicki #20 Zahaczenie
22:54 2 min. Yannick Mund #64 Trzymanie przeciwnika
24:29 2 min. Krzysztof Kantor #76 Atak w okolice głowy lub szyi
24:29 10 min. Krzysztof Kantor #76 Kara za niesportowe zachowanie 10min
27:26 2 min. Michał Kalinowski #19 Przeszkadzanie
34:54 2 min. Oskar Lehmann #3 Trzymanie przeciwnika
39:41 2 min. Szymon Marzec #71 Trzymanie przeciwnika
46:55 2 min. Jakub Stasiewicz #10 Trzymanie przeciwnika
56:42 2 min. Oskar Lehmann #3 Rzucenie na bandę
Koniec meczu!
60 min- GOOl 3:0! Maciejewski skarcił swój były klub!
60 min- Zjechał Witkowski.
59 min- 69 sekund do końca i czas dla gości.
59 min- Kąśliwy strzał Paszka i znów refleksem popisuje się "Witek"!
58 min- Paszek! Miał prawie całą pustą bramkę, ale nie trafił!
57 min- Lehmann, kolejny raz dzisiaj, ląduje na ławce kar.
56 min- Tabaczek strzela i mrozi krążek Witkowski. Jedyny plus w ekipie gdańszczan, w dniu dzisiejszym.
55 min- Kantor próbuje strzelić, zamarkował strzał, a po chwili dobrze zblokował go Vosatko.
53 min- Bilczik z bulika, łapie Fiki.
52 min- GOOL 2:0! Kasperlik rozejrzał się po lodzie i zdecydował się samemu strzelić. Krążek poleciał pod poprzeczkę, a zasłonięty Witkowski bez szans!
52 min- Daneczek! Sam przed bramkarzem! Powinno być 2:0, a znów górą Witkowski!
51 min- Pesta! Miął odkrytą bramkę, ale nie zdołał pokonać Fikrt!
50 min- Znów Unia nie jest w stanie pokonać Witkowskiego. Kapitalna postawa bramkarza.
49 min- Wraca Witkowski do bramki.
48 min- Haradziecki zastępuje Witkowskiego w bramce. Przyczyna zmiany jest nieznana.
48 min- Pesta z impetem wpadł z bandę i gra przerwana.
47 min- Kara dla Stasiewicza, który fauluje w tercji ataku.
46 min- Gdańszczanie zaczęli grać forecheckingiem i gubią się oświęcimianie.
44 min- Kowalówka kręcił za bramką, ale nic nie wyszło z tej akcji.
42 min- Marzec wraca na lód.
42 min- Martin Kasperlik z ostrego kąta, ale czujny był Witkowski.
41 min- Zaczynamy ostatnią tercję. Gdańszczanie grają w czwórkę.

40 min- Kolejna kara dla Automatyki.
37 min- Obronili się goście, którzy dobrze pracowali, a przede wszystkim ofiarnie.
37 min- Kowalówka próbował z bliska w krótki róg, ale znów kapitalnie Witkowski.
35 min- Kara dla Lehmanna.
35 min- Bilczik wrzucił z niebieskim, ale nie miał problemu Fiki.
34 min- Skutchan! Był sam przed bramkarzem, ale za długo składał się do strzału i nie mamy wyrównania!
33 min- Vitek strącił strzał Lehmanna, dobijał Szczerbakow, ale Fikrt już leżąc odbija krążek!
32 min- Unia bombarduje bramkę gości. Próbowali: Szaur, Wojtarowicz, Kasperlik, ale nie ma bramki.
31 min- Kantor spod niebieskiej, zablokowany.
30 min- Goście w pełnym zestawieniu.
29 min- Najgorsza przewaga Unii w tym meczu.
28 min- Kolejna kara dla przyjezdnych. Tym razem Kalinowski.
27 min- Gdańszczanie w piątkę.
27 min- Bezuszka z niebieskiej, broni Witkowski.
26. min - Dwie potężne bomby Szaura! Tabaczek, broni Wikowski.
25 min- Kantor poza grą atakuje kijem w twarz Kasperlika, będzie kara 2+10.
24 min- Dobrze chodzi krążek, chodzi z kija na kij, ale brakuje strzałów.
23 min- Mund fauluje Wanata i przewaga dla Unii.
22 min- GOOL 1:0! Gabryś podał do wyjeżdżającego z boksu Piotowicza, a ten ograł jak dziecko Lehmanna i umieścił krążek pod poprzeczką bramki Witkowskiego!
21 min- Strzał Lehmanna po lodzie, odbija parkanem Fikrt.

Strzały: 10 - 7.
Koniec I tercji. Początkowo przewaga Unii, ale im później tym zaczęli rozkręcać się przyjezdni.
20 min- Samusienka podał prosto do Wanata, ten dograł do Paszka, ale obrońca blokuje strzał.
19 min- Martin Kasperlik! Sam minął wszystkich obrońców, jak tyczki. Wyszedł sam na sam i parkanem odbił Witkowski!
19 min- Rompkowski! Dobra okazja, strzał z bulika, ale Fikrt odbija barkiem.
17 min- Dużo ruchu, ale mało sytuacji strzeleckich.
16 min- Skutchan! Krążek spadł za plecy Fikrta, ale obrońca w porę wybija krążek z linii bramkowej.
15 min- Wysocki z niebieskiej, ale zbyt długo się przymierzał, a do tego strzelił z nadgarstka i Fikrt nie miał żadnych problemów.
13 min- Ładnie rozegrana akcja gości, Vitek z korytarza między bulikami, ale Fiki górą!
12 min- Kara dla Malickiego.
12 min- Piotrowicz po kontrze, ale nie zdołał czysto strzelić.
10 min- Oświęcimski obrońca wybija krążek poza taflę, sędzia Kryś nakłada karę, a po chwili ją anulował. Takie rzeczy tylko w Polsce.
9 min- Koniec kary, całe dwie minuty przewagi Unia spędziła w tercji gości. Unici oddali około 10 strzałów, Witkowski górą!
8 min- Uwija się Witkowski, dobrze interweniuje i ratuje remis dla gdańszczan.
7 min- Kara dla Skutchana i szansa dla Unii.
6 min- Dynamicznie Martin Kasperlik, dograł do Tabaczka, ten z pierwszego, ale dobrze blokuje obrońca.
5 min- Ondrzej Kasperlik kąśliwie z nadgarstka, odbija Witkowski. Brawa na trybunach za tą akcję.
4 min- Tabaczek wrzucił na bramkę, trącił krążek Wojtarowicz, ale Witkowski dobrze "przykleił" się do słupka.
2 min- Oba zespoły dość wycofane na początku. Próbują swoich szans w kontrach.
1 min- Unia na spalonym.
1 min- Gramy! Wznowienie wygrywa Rompkowski

- Prosimy naszych użytkowników o klikanie w reklamy na portalu Hokej.Net. Was to nic nie kosztuje a nam pomoże w rozwoju. Nie chcemy robić płatnych tekstów jak na niektórych portalach. Wystarczy kliknąć i docenić naszą pracę :-)
#43 Ondřej Kasperlik LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#12 Sebastian Kowalówka PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0