6:2 Damian Kapica #95 ( Maciej Kruczek #26 ) 5/5 53:22
19:42 2 min. Marek Strzyżowski #80 Zahaczenie
21:39 2 min. Dominik Nahunko #98 Spowodowanie upadku przeciwnika
25:16 2 min. Patryk Wajda #8 Trzymanie przeciwnika
28:31 2 min. Dominik Nahunko #98 Spowodowanie upadku przeciwnika
33:15 2 min. Jakub Grof #27 Wysoko uniesiony kij
36:27 2 min. Oliver Paczkowski #99 Przeszkadzanie
47:00 2 min. Dušan Devečka #19 Trzymanie przeciwnika
50:56 2 min. Rafał Dutka #29 Zahaczenie
56:17 2 min. Petr Kalus #47 Zahaczenie
57:06 2 min. Filip Drzewiecki #84 Uderzanie kijem
57:06 10 min. Filip Drzewiecki #84 Kara za niesportowe zachowanie 10min
60. min - Koniec! Cracovia dołącza do Tychów i jutro zagra w wielkim finale. Początek o godz. 17:30
60. min - Teddy Da Costa sam na sam, ale bez powodzenia
60. min - Cracovia otrzymuje karę za nadmierną liczbę graczy na lodzie
58. min - 10 minut karnych za niesportowe zachowanie dla Drzewieckiego!
54. min - GOOL! Kapica wykorzystuje błąd Cakajika i po ładnym zwodzie z przestrzeni międzybulikowej zdobywa szóstego gola dla Craxy w tym meczu! Czy to już koniec emocji?
53. min - GOOL!!! Wielbłąd Kosowskiego, który bawił się krążkiem za bramką, a Drzewiecki zdołał go wyłuskać i trafić do pustej bramki!
51. min - Dutka w boksie kar za faul na jednym z braci Rybaków. Czy Katowice strzelą kontaktowego gola?
49. min - Strzyżowski trafia w słupek!
48. min - Urbanowicz w przewadze był bliski zaskoczenia Kosy
43. min - Da Costa świetnie wystartował z krążkiem i Kosa z trudem zatrzymuje jego strzał
42. min - Drzewiecki przed doskonałą okazją na podwyższenie prowadzenia, ale górą Kosowski
41. min - Radziszewski broni uderzenie Malasińskiego
41. min - Rozpoczynamy ostatnie dwadzieścia minut spotkania

40. min - Syrena oznajmia koniec drugiej odsłony. Cracovia prowadzi 4:2 i jest coraz bliżej awansu do wielkiego finału
40. min - Dwukrotnie uderzał Da Costa, ale bez powodzenia
38. min - Strzał Wronki z ostrego kąta odbija Radziszewski
37. min - Paczkowski na ławce kar. GKS rzucił się do ataku i po jednym ze strzałów Zib wybija krążek z linii bramkowej
35. min - Tym razem Pasy nie wykorzystują przewagi. Katowiczanie już w komplecie
33. min - Kapica z bliska uderza w bramkarza
30. min - GOOL! Sykora tuż sprzed bramki idealnie przymierzył w okienko przy biernej postawie katowickiej defensywy! To kolejna wykorzystana przewaga krakowian!
28. min - Urbanowicz przed bramkę, ale ten tylko musnął krążek i nie zagroził bramce gości. Przy okazji został sfaulowany przez Nahunkę i ten wędruje na łąwkę kar
26. min - Teraz goście w przewadze, na ławce kar siada Wajda
25. min - Kosowski odbija strzał Dziubińskiego
25. min - Katowice już w komplecie
24. min - Sinagl uderza z przestrzeni międzybulikowej po serii ładnych podań. Kosa broni leżąc na lodzie
23. min - Cracovia w przewadze, Nahunko siada w boksie kar
21. min - Rozpoczynamy drugą odsłonę

20. min - Koniec I tercji przy stanie 3:2 dla gospodarzy!
20. min - GOOL! Gdy na ławce kar siedział Strzyżowski, gospodarze zakładają zamek i z daleka nie do obrony huknął Zib! To druga bramka doświadczonego obrońcy w meczu!
19. min - GOOL!!! Szybkie wyrównanie Cracovii! Zib z bliska celnie uderza bekhendem!
18. min - GOOL! Majoch z prawego bulika uderza celnie i Radziszewski kapituluje!!! Mamy 2:1 dla Tauronu!
16. min - Kapica z bliska uderza w parkany
15. min - Cracovia przejęła inicjatywę w meczu
14. min - Dziubiński do Drzewieckiego, a ten z bliska uderza w bramkarza
13. min - Kosowski instynktownie broni strzał Ziba
12. min - Zasłonięty Radziszewski broni strzał Devecki
11. min - Czwarty atak katowiczan zagroził bramce Cracovii. Radziszewski zmuszony do interwencji
8. min - Rohtla powstrzymany przez obronę pod bramką Radziszewskiego
7. min - Niepewna interwencja Kosy po strzale Sykory, po chwili znów katowicki bramkarz zmuszony do interwencji po uderzeniu Kalusa
6. min - Przed szansą Paczkowski, ale nie ma gola
5. min - Radziszewski łapie krążek po uderzeniu z daleka Malasińskiego
3. min - GOOL! Szybka odpowiedz Pasów. Dąbkowski huknął z niebieskiej, Kosowski odbija, ale już przy dobitce Sykory był bezradny!
1. min - GOOL! Wronka zagrywa na lewo i z przestrzeni międzybulikowej huknął Strzyżowski!
1. min - Krążek dla Pasów, ale katowiczanie już zatrudnili Radzika. Po chwili uderzał Sykora i dobrze broni Kosowski
1. min - Rozpoczynamy I tercję spotkania. Kto dołączy do GKS Tychy w wielkim finale?

Spotkanie ze względu na zbyt długo trwający pierwszy mecz rozpocznie się z 15 minutowym opóźnieniem
#1 Michael Łuba B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#31 Rafał Radziszewski B 2 2.00 27 27 0 0 0 0 92.59 60:00 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0