01:47 2 min. Filip Drzewiecki #84 Atak łokciem
11:05 2 min. Jakub Šaur #33 Wysoko uniesiony kij
16:52 2 min. Teddy Da Costa #77 Natarcie
22:14 2 min. Teddy Da Costa #77 Wysoko uniesiony kij
29:23 20 min. Adam Domogała #20 Kara meczu
29:23 5 min. Adam Domogała #20 Atak z tyłu
31:36 2 min. Petr Šinágl #91 Uderzanie kijem
38:06 2 min. Wojciech Wojtarowicz #21 Zahaczenie
44:51 2 min. Damian Kapica #95 Ostrość
46:37 2 min. Krystian Dziubiński #61 Przeszkadzanie
52:00 2 min. Peter Tabaček #55 Ostrość
52:00 2 min. Krystian Dziubiński #61 Ostrość
60. min - Koniec! Cracovia zwycięża 5:2 i odnosi drugie zwycięstwo. Teraz rywalizacja przenosi się do Oświęcimia. Krakowianie są w gazie, a doskonałą formę prezentują obcokrajowcy. Czy ta rywalizacja zakończy się już na czterech meczach czy jednak oświęcimianie jeszcze się przebudzą? Dziękujemy za uwagę i zapraszamy do śledzenia naszych relacji!
56. min - GOOL! Hat-trick Sinagla! Czech dobija krążek, gdy ten odbił się od bandy po uderzeniu Worobjowa! Czy ten gol przesądził sprawę?
54. min - Obie ekipy grają już w komplecie
52. min - Obustronne wykluczenie. Dziubiński i Tabacek powędrowali do boksów kar
51. min - Po ładnej wymianie krążka z ostrego kąta uderzał Kowalówka, ale Łuba w porę zareagował
49. min - Pasy już w pełnym zestawieniu. Dobra gra w defensywie zapobiegła utraty gola
47. min - Do Kapicy dołącza Dziubiński i Cracovia zmuszona grać w trójkę
46. min - Kara dla Kapicy za ostrość
46. min - GOOL! Sinagl będąc tuż przy lewym słupku oświęcimskiej bramki pakuje krążek pod poprzeczkę. Kompromitacja sędziego Pachuckiego! Pierw sygnalizował karę, a gdy padła bramka to ją uznał... Później jak gdyby nigdy nic Kapica siada na ławce kar. Nowe przepisy o których nie wiemy?
44. min - Worobjow będąc tuż przed bramką przyłożył kij, ale guma poleciała nad poprzeczką. Kapitalny mecz Rosjanina, który udowadnia, że nie na darmo zaliczył blisko 60 spotkań w barwach Chicago Blackhawks!
43. min - GOOL! Cracovia obejmuje prowadzenie! Worobjow uderzył, krążek przeleciał nad Fikrtem i do pustej bramki dobił go Sykora!
41. min - GOOL! 32 sekunda III tercji i krążek z najbliższej odległości do bramki pakuje Worobjow! Ależ początek Rosjanina w Cracovii!
41. min - Rozpoczynamy ostatnie dwadzieścia minut spotkania

40. min - Koniec II tercji, w której Cracovia odrobiła jedną bramkę. Ostatnią odsłonę Unia rozpocznie bez jednego zawodnika.
38. min - Worobjow faulowany i na ławkę wędruje Wojtarowicz
36. min - Okres ofensywnej gry Unii, ale Pasy skutecznie się bronią. Czy jednak jest co bronić skoro przegrywają jedną bramką?
34. min - Cracovia już w pełnym zestawieniu
34. min - Fantastyczna obrona Luby, który parkanem na przemieszczeniu obronił strzał Tabacka!
32. min - Sinagl wędruje na ławkę za uderzanie i Cracovia musi bronić się w trójkę!
30. min - Kara meczu dla Domogały! Napastnik Unii skasował przy bandzie Kamila Paszka i udał się do szatni!
27. min - Strzał Kalusa pewnie broni Fikrt
26. min - Dwie groźne sytuacje Unii. Najpier Łuba powstrzymał Malickiego, a po chwili Gębczyk uderzył niecelnie
26. min - GOOL! Cracovia łapie kontakt. Wajda uderzył spod niebieskiej, a Sinagl skutecznie trącił krążek.
24. min - Obie ekipy grają już w pełnych zestawieniach. Unici nie stworzyli jakiegoś większego zagrożenia pod bramką Łuby
23. min - Teddy Da Costa znów siada w boksie kar i Unici mają wymarzoną okazję do podwyższenia wyniku
22. min - Dwie dobre okazje Rufera i M. Kasperli.a Wynik jednak nie ulega zmianie
21. min - Minimalnie przestrzelił Worobjow
21. min - Rozpoczynamy II tercję spotkania

20. min - Koniec I tercji. Póki co mamy sporą niespodziankę: Unia prowadzi 2:0!
20. min - W końcówce dwukrotnie Cracovia próbowała zagrozić bramce oświęcimian, ale pewnie obronił Fikrt
18. min - Z niebieskiej uderzył Paszek, ale Luba wybija krążek
17. min - Da Costa za natarcie ląduje w boksie kar
16. min - Było blisko. Odsłonięta część oświęcimskiej bramki i bekhendem uderzył Kalus, ale Maciejewski ofiarnie położył się na lodzie i zapobiegł utracie gola
15. min - Zadźwięczał słupek po strzale Saura
14. min - Obie drużyny już w komplecie.Haas z lewego bulika strzela wprost w bramkarza
13. min - Unici mądrze się bronią i oddalają zagrożenie od swojej bramki
12. min - Saur na ławce i Cracovia zakłada zamek. Z bliska uderzał Kalus
11. min - Drzewiecki uderzył z przestrzeni międzybulikowej, ale pewnie broni Fikrt
10. min - Zadźwięczał słupek oświęcimskiej bramki, ale krążek wciąż w grze. Uderzał Kapica
8. min - Rufer sam na sam, ale Luba w ostatniej chwili zdążył się przemieścić i parkanem zatrzymać strzał
6. min - M Kasperlik w dobrej sytuacji, ale barkiem odbija Luba. Unici dziś prezentują się o niebo lepiej
5. min - W Krakowie pojawiła się dość pokaźna grupka kibiców Unii, którzy głośno dopingują swój klub
5. min - Z ostrego kąta uderzał Domogała
4. min - Trener Rohacek bierze czas
4. min - GOOL! A więc jednak, Vosatko umieścił krążek pod poprzeczką!
4. min - Unia ponownie umieszcza krążek w siatce, ale sędziowie nie uznają gola. Trwa weryfikacja wideo
3. min - Na ławce kar Filip Drzewiecki
1. min - GOOL! Mamy powtórkę z rozrywki: Michael Luba odsłania bramkę, co skrżęetnie wykorzystał Kowalówka i z bliska umieścił krążek w siatce. Szurowski popełnia błąd
1. min - Rozpoczynamy drugi mecz ćwierćfinału
#84 Filip Drzewiecki PS 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#61 Krystian Dziubiński ŚR 0 1 1 0 1 2 4 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#43 Ondřej Kasperlik PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#12 Sebastian Kowalówka PS 1 0 0 0 1 -1 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0