3:4 d. (1:0, 0:3, 2:0, d. 0:1) Zakończony
Play-Off / Finał
1:0 Dmytro Demjaniuk ( Łukasz Rutkowski, Adam Jaskólski ) 5/5 05:40
1:1 Siemion Garszyn 5/5 25:05
1:2 Maksim Kartoszkin #33 ( Jarosław Dołęga #29 ) 5/5 26:05
1:3 Bartosz Skólmowski ( Władisław Troszyn #25, Krzysztof Bojanowski #39 ) (+1) 5/4 38:40
2:3 Andrzej Stojek #7 ( Jakub Jaskólski #17 ) (+1) 5/4 48:24
3:3 Andrzej Stojek #7 ( Nikołaj Stolarienko #95, Tobiasz Bernat #5 ) (+1) 5/4 50:12
3:4 Marcin Wiśniewski #13 4/4 62:32
16:28 2 min. Kamil Sikora #77 Spowodowanie upadku przeciwnika
22:52 2 min. Łukasz Rutkowski Przeszkadzanie
27:52 2 min. Jakub Jaskólski #17 Spowodowanie upadku przeciwnika
34:32 2 min. Dmytro Demjaniuk Przeszkadzanie
35:48 2 min. Nikołaj Stolarienko #95 Uderzanie kijem
36:07 2 min. Daniel Minge #15 Wymuszanie kary (symulowanie)
38:14 2 min. Patrik Vrána #89 Zahaczenie
42:15 2 min. Tobiasz Bernat #5 Ostrość
42:15 2 min. Piotr Winiarski #9 Ostrość
48:12 2 min. Szymon Niedlich Spowodowanie upadku przeciwnika
48:12 2 min. Szymon Niedlich Atak kijem trzymanym oburącz
54:13 2 min. Marcin Wiśniewski #13 Zahaczenie
Proszę Państwa czeka nas dogrywka, ale najpierw 15 minut przerwy na czyszczenie lodu, a po tym gramy 4 na 4, pełną tercję, do złotej bramki.
60 min- Czas dla Zagłębie na 25 sekund do końca.
59 min- Ostatnie dwie minuty!
57 min- Goście w pełnym zestawieniu.
56 min- Oriechin urwał się sam w osłabieniu, Czernik mrozi krążek między parkanami, ale nie był pewien gdzie on jest.
55 min- Wiśniewski fauluje i szansa przed Zagłębiem!
54 min- Garszyn! Bomba z backhandu, ale tuż obok słupka!
51 min- GOOL 3:3! Równo z końcem kary Niedlicha mamy remis! Stojek po lodzie doprowadza do wyrównania!
49 min- GOOL 2:3! Stojek przekierował krążek po strzale Jaskólskiego!
47 min- Oriechin! Słupek!
44 min- Stolarienko! Minimalnie się pomylił!
43 min- Obustronne wykluczenie.
41 min- Decydująca tercja rozpoczęta od bulika wygranego przez Kartoszkina.

39 min- GOOL 1:3! Skólmowski wjechał do tercji i strzelił w to samo miejsce gdzie Kartoszkin i podwyższł wynik!
37 min- Troszyn do Podsiadły! Ten miał pustą bramkę, ale strzelił metr nad poprzeczką!
36 min- Kara dla Stolarienki i Toruń przez 43 sek 5/3!
35 min- Kara dla Demjaniuka.
34 min- Minge po kontrze, minimalnie obok. Po chwili próbował Lidtke z bliska, ale Czernik nakrywa krążek.
33 min- Garszyn! Przedarł się przed bramkę! Broni Czernik.
32 min- Gospodarze jakby dziś byli zupełni bez sił. Torunianie za to mocno nerwowo.
31 min- Zagłębie w pełnym zestawieniu. Bezbarwny mecz dziś.
30 min- Czernik na szpagacie broni strzał Podsiadły.
28 min- Kara dla Jaskólskiego.
28 min- Czas dla drużyny gości.
27 min- Rutkowski! Przeciągnął Bojanowskiego, ale zamiast strzelić próbował podać do środka.
27 min- GOOL 1:2! Równo minuta i torunianie są na prowadzeniu! Dołęga przytrzymał krążek, podał do wjeżdżającego Kartoszkina, a ten umieścił krążek w prawym rogu bramki.
26 min- GOOOL 1:1! Garszyn z korytarza między bulikami pokonuje Czernika i doprowadza do remisu!
26 min- Zagłębie w pełnym składzie.
25 min- Lidtke! Miał położonego Czernika, ale nie zdołał pokonać golkipera gospodarzy.
24 min- Indywidualnie Garszyn, zwód i strzał! Broni Czernik!
23 min- Kara dla Rutkowskiego.
23 min- Minge z backhandu i mrozi "gumę" Czernik.
21 min- Bulik dla Zagłębia.

18 min- Oriechin z pierwszego! Broni Czernik! Po chwili Troszyn i znów obronną ręką Czernik.
17 min- Kara dla Sikory.
16 min- Krążek zatańczył na linii bramkowej i tylko cud sprawił, że Bojanowski nie stracił bramki!
15 min- Oblężenie bramki Zagłębia, tylko Czernik "trzyma " wynik.
13 min- Rutkowski miał idealną okazję by podwyższyć wynik, ale Bojanowski wyszedł obronną ręką!
13 min- Minge próbował "od zakrystii", ale Czernik nie dał się zaskoczyć.
11 min- Zagłębie sprawia wrażenie bezsilnych, wybijają krążek na uwolnienie, wygląda to jak końcówka trzeciej tercji, a mamy dopiero 11. minutę!
9 min- Wiśniewski! Dostał piękne podanie od Oriechina,, ale Czernik instynktownie odbił barkiem!
8 min- Dołęga!! Akcja 2 na 1, sam kończy strzałem, ale Czernik łapie krążek!
6 min- GOOL 1:0! Demjaniuk dostał idealnie podanie przed bramkę i otworzył wynik strzałem między parkanami!
5 min- Troszyn! Nad bramką!
5 min- Garszyn! Miał odsłoniętą bramkę, ale nie zdołał pokonać bramkarza!
3 min- Kartoszkin! Na raty próbował pokonać Czernika, ale boczna siatka!
3 min- Spokojny początek.
1 min- Stolarienko! Pociągnął po lodzie, ale dobrze Bojanowski.
1 min- Gramy! Krążek dla gości.

- Prosimy naszych użytkowników o klikanie w reklamy na portalu Hokej.Net. Was to nic nie kosztuje, a nam pomoże w rozwoju. Nie chcemy robić płatnych dostępów do tekstów jak na niektórych portalach. Wystarczy kliknąć i docenić naszą pracę :-)
Dmytro Demjaniuk LS 1 0 0 0 1 0 2 1 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#16 Alaksandr Dziehciarou LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0