07:16 2 min. Łukasz Podsiadło #20 Trzymanie przeciwnika
17:48 2 min. Marcin Wiśniewski #13 Uderzanie kijem
32:18 2 min. Siemion Garszyn #10 Uderzanie kijem
38:23 2 min. Piotr Winiarski #9 Atak łokciem
43:09 2 min. Nikołaj Stolarienko #95 Przeszkadzanie
52:14 2 min. Adrian Jaworski #11 Zahaczenie
52:25 2 min. Jakub Jaskólski #17 Spowodowanie upadku przeciwnika
53:44 2 min. Robert Korczocha #88 Trzymanie kija przeciwnika
58:19 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
59:03 2 min. Kamil Sikora #77 Uderzanie kijem
59:59 2 min. Adam Kołodziej #66 Uderzanie kijem
Koniec meczu,
59 min- Jaskólski strzela kolejną bramkę.
58 min- Garszyn! Słupek!
57 min- Czas dla TKH.
56 min- GOOL 8:6! Jaskólski pozostaiwony sam przed Plasterem i strzałem na długi słupek podwyższa wynik.
55 min- Bernat! Miał pustą bramkę, ale spudłował!
54 min- Czas dla Zagłębia.
52 min- Wiśniewski! Strzał z backhandu, ale broni Czernik.
51 min- Winiasrki! Minimalnie się pomylił.
49 min- Znów Plaskiewicz wyjeżdża zbyt daleko od bramki i Rutkowski miał pustą bramkę!
48 min- Wielbłąd Jaskólskiego i o mały włos Oriechin skompletowałby hat tricka!
47 min- Podsiadło sam przed bramkarzem! Broni Czernik!
46 min- Obronili się gospodarze.
44 min- Pierwsza kara dla Zagłębia.
42 min- Tragicznie dziś w obronie oba zespoły.
41 min- Zaczynamy trzecią tercję, tego arcyciekawego pojedynku!

40 min- GOOL 7:6! Kolejna bramka! Garszyn miał całkowicie pustą bramkę i bez problemu zmniejsza prowadzenie!
39 min- GOOOL 7:5! Demjaniuk pod samą poprzeczkę z metra i Plaskiewicz nie mógł nic zrobić!
39 min- GOOOL 6:5!! Dziehciarou strzela do pustej bramki, po tym jak Plaskiewicz odbił kaskiem i nie wiedział gdzie jest krążek!
38 min- Garszyn sam przed bramkarzem, ale w tylko sobie wiadomy sposób, przeniósł krążek nad poprzeczką!
36 min- Kartoszkin sam na sam! Minimalnie obok słupka! Po chwili Plaskiewicz szczęśliwie broni wrzutkę Rutkowskiego.
36 min- Oba zespoły dziś fatalnie w obronie, mnożą się błędy po obu stronach.
34 min- GOOL 5:5!! Kontra 2 na 0 w osłabieniu, Dołęga do Minge, a ten wyrównuje stan meczu!
33 min- Kara dla Garszyna.
31 min- GOOL 5:4! Bernat strzela bramkę pięknej urody i wyprowadza gospodarzy na prowadzenie! Strzelanina na Zimowym!
31 min- Stolairenko! Miał pustą bramkę! Jakiś cudem Naparło wybił krążek!
29 min- Stolarienko w akcji sam na sam, faul i rzut karny! GOOL 4:4! Rosjanin ze spokojem umieścił krążek między parkanami Plaskiewicza.
27 min- GOOL 3:4! Oriechin znów piękna bramka! Przejął krążek na niebieskiej, zjechał do środka, wyciągnął Czernika z bramki i ze spokojem wyprowadza Toruń na prowadzenie!
26 min- Podsiadło ofiarnie blokuje strzał Demjaniuka.
25 min- Stolarienko, "wrzutka" na bramkę i łapie Plaster.
23 min- GOOOL 3:3! Znów mamy remis! Podsiadło wjechał przed bramkę i strzałem z backhandu zaskoczył Czernika!
23 min- Goście jeszcze jakby byli w szatni. Zagłębie powinno podwyższyć na 4:2.
22 min- Garszyn wprost we Vranę.
21 min- Zaczynamy II tercję. Krążek dla gości.

20 min- Lidtke! Zmiana lotu krążka przez Minge, słupek! Po chwili próbował Dołęga "od zakrystii", ale Czernik dobrze przypilnował słupka.
19 min- GOOOL 3:2? Analiza wideo czy był spalony w polu bramkowym. Sędzia Kryś uznaje bramkę, a jej strzelcem Tobiasz Bernat!
18 min- GOOL 2:2! Po 10 sekundach kary Wiśniewskiego mamy remis! Dostał idealne podanie do pustej bramki.
16 min- Zagłębie znów popełnia błąd i arbiter odgwizduje uwolnienie.
15 min- Mocno Dołęga, ale Czernik zdołał odbić gumę.
13 min- GOOL 1:2! Minge wyłożył zza bramki do Dołęgi, a ten na raty pokonał bramkarza!
12 min- Troszyn! Sam na sam! Broni Czernik!
11 min- Adam Jaskólski skaskował przy bandzie Kartoszkina.
11 min- GOOOL 1:1! Vrana "huknął" z niebieskiej, krążek odbił się od poprzeczki i wpadł do siatki!
10 min- Obronili się goście.
9 min- Błąd gospodarzy i uwolnienie.
8 min- Kara dla Podsiadły i szansa dla Zagłębia.
7 min- GOOOL 0:1! Oriechin ściągnął pajęczynę z bramki Czernika! A wszystko rozpoczął błąd Uherka, który dał się ograć Garszynowi.
5 min- Rutkowski! Nieznacznie się pomylił!
4 min- Dobrze druga formacja gości i o sporym szczęściu mogą mówić gospodarze. Czernik mrozi krążek.
4 min- Szansa Jaskólskiego Adama, ale Plaskiewicz wychodzi obronną ręką.
3 min- Spokojny początek meczu. Oba zespoły boją się popełnić błąd.
1 min- Jaskólski z niebieskiej, broni Plaskiewicz.
1 min- Gramy! Krążek rzucony, a wygrał go Rutkowski.
#11 Dmytro Demjaniuk LS 1 2 1 1 3 0 0 0 0 0 0 0 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1
#16 Alaksandr Dziehciarou LO 1 1 1 0 2 0 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0