05:06 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
18:07 2 min. Łukasz Kulik #57 Uderzanie kijem
19:35 2 min. Alaksandr Dziehciarou #16 Trzymanie przeciwnika
22:16 2 min. Szymon Niedlich #19 Spowodowanie upadku przeciwnika
23:08 2 min. Dmytro Demjaniuk #11 Atak z tyłu
23:08 10 min. Dmytro Demjaniuk #11 Kara za niesportowe zachowanie 10min
31:22 2 min. Adrian Jaworski #11 Uderzanie kijem
38:44 2 min. Maksim Kartoszkin #33 Wysoko uniesiony kij
38:44 10 min. Jarosław Dołęga #29 Kara za niesportowe zachowanie 10min
50:34 2 min. Pawło Taran #19 Spowodowanie upadku przeciwnika
60 min! KONIEC MECZU! NESTA MIRES TORUŃ PO ROKU PRZERWY WRACA DO POLSKIEJ HOKEJ LIGI W SEZONIE 2018/19!
58 min. Jaskólski podawał do Goździewicza, ale nie ma bramki.
57 min. Torunianie jedną nogą w Polskiej Hokej Lidze,
57 min. Błąd gospodarzy, na szczęście w porę atak powstrzymują obrońcy drużyny z Torunia. Mogło się skończyć bardzo źle.
56 min. Lobem chciał popisać się Daniel Minge, lecz nie ma bramki dla Nesty.
56 min. Świetnie uderzał Daniłł Oriechin, ale po raz kolejny w piątkowym spotkaniu broni Michał Czernik.
55 min. Czas dla gospodarzy.
54 min. Słupek ratuje drużynę Zagłębia Sosnowiec przed utratą piątej bramki.
53 min. Zakończyła się kara nałożona na Pavlo Tarana.
51 min. Bezpardonowy atak na Daniela Minge, który wychodził sam na sam z Michałem Czernikiem. Sędziowie nie dyktują rzutu karnego. Toruńscy kibice nie kryją niezadowolenia z takiego obrotu sytuacji.
50 min. Uderzał Rutkowski, ale broni Bojanowski.
47 min. Zaiskrzyło pod bramką Czernika. Sędziowie nie nałożyli kar na żadnego z zawodników.
46 min. 4:1!! Szybka riposta drużyny gospodarzy! Prowadzenie gospodarzy podwyższa Siemion Garszyn.
45 min. Daniel Minge prosto w bramkarza.
44 min. Tobiasz bernat blisko pokonania Bojanowskiego.
43 min. 3:1!! Autorem pierwszego trafienia dla Zagłębia Sosnowiec został Adam Jaskólski.
41 min. Zakończyła się kara nałożona na Maksima Kartoszkina.
41 min. Pierwszy krązek dla gości.
41 min. Zaczynamy trzecią tercję. Torunianie są dwadzieścia minut od powrotu do Polskiej Hokej Ligi w sezonie 2018/19.

Strzały: 28-22.
40 min. Koniec drugiej tercji. Przez 44 sekundy trzeciej odsłony gracze Zagłębia Sosnowiec będą grać z przewagą jednego zawodnika.
40 min. Próbował Jaskólski, lecz jego próba okazała się nieskuteczna.
40 min. Zaiskrzyło się pod bramką Bojanowskiego, lecz obyło się bez kar dla zawodników.
39 min. Na ławce kar ląduje Maksim Kartoszkin za grę wysokim kijem. Ponadto 10 minut otrzymał kapitan Nesty Mires Toruń, Jarosław Dołęga za niesportowe zachowanie co spotkało się z dużym niezadwoleniem toruńskich kibiców.
39 min. Strzał Tarana wyłapuje pewnie Bojanowski. Bez zmiany wyniku na toruńskim lodowisku.
38 min. W starciu ucierpiał Maksim Kartoszkim, który przez kilka minut leżał na lodzie. Lecz na szczęście wszystko z zawodnkiem w porządku.
38 min. Kolejna groźna sytuacja. Strzał nad poprzeczką paruje bramkarz gości.
37 min. Niebezpieczny strzał Łukasz Rutkowskiego, ale broni Krzysztof Bojanowski.
36 min. Lidtke uderzał z niebieskiej, ale krążek ponownie wyłapuje Czernik.
36 min. Drużyna Zagłębia występuje w pełnym składzie. Torunianie
35 min. Garszyn blisko trrafienia, ale ponownie czujnie Czernik.
34 min. Torunianie w pełnym zestawieniu. Goście nie stworzyl iżadnej groźnej sytuacji do zdobycia gola.
32 min. Kara dla gospodarzy. Adrian Jaworski otrzymał dwie minuty za uderzanie kijem.
31 min. Ostrożnie zaczęli grac torunianie.
30 min. Próbował Garszyn, ale broni golkiper gości.
28 min. Czas dla trenera Zagłębia Sosnowiec, Marcina Kozłowskiego.
28 min Torunianie próbują pójść za ciosem, ale świetnie broni Czernik.
27 min. Vrana prosto w bramkarza Nesty Mires.
26 min. 3:0! Torunianie podwyższają prowadzenie za sprawą trafienia Bartosza Skólmowskiego.
25 min. Z pierwszego krążka uderzał Troszyn, ale niecelnie.
24 min. Kolejna kara. Sędziowie ukarali Dimitro Diemianjuka za atak z tyłu. Ponadto otrzymał 10 minut za niesportowe zachowanie.
23 min. Na ławce kar ląduje Szymon Niedlich za spowodowanie upadku przeciwnika..
22 min. Drużyna z Sosnowca występuje już w pełnym zestawieniu
22 min. Strzelał Garszyn, ale krążek po jego strzale powędrował obok bramki.
21 min. Ofiarna interwencja Czernika broni gości przed utratą trzeciej bramki.
21 min. Czas na druga tercję. Pierwsze wznowienie dla torunian.

20 min. Koniec pierwszejj tercji. Strzały: 14-9
20 min. 2:0! Wynik na 2:0 w podwójnej przewadze podwyższa Bartosz SKólmowski.
20 min. Blisko strzelenia bramki Garszyn. Jednocześnie na ławce kar ląduje Dziechciarau.
19 min. Strzał Kartoszkina broni Czernik.
19 min. Kara dla Kulika za uderzanie.
18 min. W natarciu gospodarze. Najpierw próbował Garszyn, później Oriechin, ale bez zmiany wyniku.
17 min. W starciu ucierpiał Łukasz Podsiadło, który przez dłuższą chwilę leżał na lodzie. Przy pomocy kolegów udał się do boksu,.
16 min. 1:0!Wynik spotkania otwiera Daniłł Oriechin.
16 min. Próbował Kartoszkin ale obok bramki.
14 min. Bojanowski parkanem kieruje krążek po strzale Kulika obok bramki.
13 min. Próbował Troszyn, którego strzał został zatrzymany przez Czernika.
12 min. Stojek prosto w Bojanowskiego.
10 min. Groźna akcja gości. Jaskólski próbował pokonać bramkarza gospodarzy, lecz ten nie dał się zaskoczyć.
10 min. Póki co na Tor-Torze oglądamy wyrównany mecz.
9 min. Strzał Garszyna broni Czernik.
9 min. Kolejny raz świetnie w bramce Bojan, który ucierpiał podczas tej interwencji. Na szczęście nic groźnego.
8 min. Uderzał Sikora, ale krążek ląduje w rękawicy Krzysztofa Bojanowskiego.
8 min. Nesta Mires w pełnym zestawieniu.
7 min. Torunianie umiejętnie się bronią w okresie gry w osłabieniu.
6 min. Kara dla gospodarzy za nadmierną ilość graczy na lodzie.
5 min. Blisko zaskoczenia bramkarza Nesty Mires był Diemianjuk.
4 min. Bojanowski broni strzał Stolarienki.
4 min. Troszyn obok bramki. Michała Czernika. Próbował ponowić Oriechin, ale bez efektu.
3 min. Strzał Dziechciarau broni Bojanowski.
2 min. Świetna interwencja Bojanowskiego.
2 min. Blisko zdobycia bramki gospodarze.
2 min. Stojek uderza prosto w golkipera Nesty Mires.
1 min, Zaczynamy! Pierwszy krążek dla gospodarzy.

Ostatnie mobilizacje w obu ekipach. Za chwilę pierwszy gwizdek.

Drużyna Zagłębia Sosnowiec również wyjechała na lód, przywitana gwizdami.

Na taflę wyjeżdzają również zawodnicy Nesty Mires Toruń w rytmie hymnu "Forza TKH"

Spotkanie cieszy się ogromnym zainteresowaniem ze strony toruńskich kibiców.

Na lodzie pojawili się sędziowie dzisiejszego pojedynku.

Witamy z Tor-Toru , gdzie za niespełna dwadzieścia minut rozpocznie się piąte spotkanie finałowe I ligi hokeja pomiędzy Nestą Mires Toruń a Zagłębiem Sosnowiec.

Przed kilkoma minutami zakończyła się rozgrzewka obu drużyn.

- Prosimy naszych użytkowników o klikanie w reklamy na portalu Hokej.Net. Was to nic nie kosztuje, a nam pomoże w rozwoju. Nie chcemy robić płatnych dostępów do tekstów jak na niektórych portalach. Wystarczy kliknąć i docenić naszą pracę :-)