2018-04-22
19:30
I runda / 1 kolejka
1:0 Krzysztof Zapała #10 5/5 05:27
1:1 Giulio Scandella #10 ( Raphael Andergassen #19, Peter Hochkofler #13 ) 5/5 33:21
55:15 2 min. Thomas Larkin #27 Uderzanie kijem
60. min - Koniec! Na inaugurację ulegamy Włochom 1:3. Najlepszym zawodnikiem w naszej ekipie został Paweł Dronia. To jednak dopiero początek turnieju i jeszcze wszystko może się zdarzyć., Jutro o 16 zmierzymy się ze Słowenią. Dziękujemy za uwagę.
60. min - GOOL! Do pustej bramki trafia Deluca. Jest już po meczu...
59. min - Murray zjeżdża do boksu
58. min - Uderzał Zapała, Kolusz próbował zmieścić gumę w okienku, ale uderzył wysoko nad bramką
57. min - Włosi już w pełnym zestawieniu
57. min - Damian Tomasik niefortunnie podaje i krążek opuszcza tercję ataku
55. min - Kara dla Larkina, ale Polacy mają ewidentnie problem z pomysłem na grę i założenie zamka
53. min - Ciura strzelił bekhendem tuż pod bramką, ale dobrze zachował się włoski golkiper
52. min - Łyszczarczyk przestrzelił z bliska
50. min - Dronia z niebieskiej obok bramki
49. min - Uderzenie Komorskiego broni włoski bramkarz
48. min - Strzał Malasińskiego z ostrego kąta
48. min - Mamy teraz sporo chaosu na lodzie, a gra biało-czerwonych wyraźnie zwolniła...
47. min - Scandella uderza i nasz bramkarz zatrzymuje gumę parkanami
45. min - Lambacher uderza, ale Murray skraca kąt. Trochę niefrasobliwości wdarło się w poczynania naszej defensywy
44. min - Polski obrońca ponownie uderza, ale w kask zostaje trafiony Andergassen
44. min - Dronia mocno z przestrzeni międzybulikowej, ale dobrze interweniował Filippo Roia
43. min - W podobnej sytuacji strzelał Kapica, ale broni włoski bramkarz
43. min - Dziubiński uderzał z okolic lewego bulika, ale mocno niecelnie
42. min - Z niebieskiej uderzał Zanatta
41. min - Rozpoczynamy formalnie III tercję

40. min - Koniec II tercji. Zawodnicy zmienią tylko strony i rozpoczną od razu III tercję
39. min - GOOL! Po rozegraniu zamka do siatki tuż ze środka tercji trafia Helfer...
38. min - Dziubiński wędruje na ławkę kar
38. min - Akcja pod polską bramką. Włosi chybili dwukrotnie
37. min - Już po przerwie. Najpierw jednak dograne zostaną cztery minuty z drugiej tercji
37. min - Koniec tercji z powodu awarii. Pozostałe cztery minuty zostaną rozegrane po przerwie!
37. min - Awaria drzwi od boksu biało-czerwonych.
36. min - Urbanowicz obił słupek
35. min - Kolusz minął obronę i bekhendem próbował wepchnąć gumę di siatki, po chwili z okolic bulika uderzał Górny
34. min - GOOL! A więc stało się w zamieszaniu podbramkowym Murray kilkukrotnie obronił, ale w końcu skapitulował po strzale Scandelli. Nic się nie stało Polacy!
33. min - Murray broni strzał z daleka, ale nie zatrzymuje krążka i ten mógł wtoczyć się za linię bramkową
33. min - Włosi poczynają sobie coraz śmielej i co rusz atakują naszą bramkę
31. min - Strzał po lodzie Traversy broni parkanem Murray
30. min - Łopuski mając przed sobą tylko bramkarza nie trafił celnie w światło bramki
29. min - Zakotłowało się pod włoską bramką. Polacy kilkukrotnie niepokoili bramkarza, ale nie udało się zdobyć gola
29. min - Dwójkowa akcja Łyszczarczyka z Komorskim, ale ten pierwszy zamiast podać uderzył w bramkarza
28. min - Polacy już w pełnym zestawieniu. Po raz trzeci już przetrwaliśmy liczebne osłabienie
27. min - Zagramy 4/4. Na ławkę kar powędrował też Helfer
26. min Kolejna kara dla Polski. Tym razem do karnego boksu zjeżdża Górny za trzymanie
25. min - Błąd bramkarza rywali, drugi gol wisiał w powietrzu
24. min - Scandella z niebieskiej, ale Murray pewnie łapie i wprowadza gumę do gry
24. min - Teraz to Włosi przycisnęli, ale Polacy wybili krążek na uwolnienie
23. min - Na lodzie wciąz widać spore kałuże wody.
22. min - Polacy rozpoczęli tę odsłonę ze sporym animuszem
22. min - Dronia poszedł za akcją i dwukrotnie zagroził bramce rywali. Dobra akcja
21. min - Dronia spod niebieskiej, Zapała próbował dobijać
21. min - Rozpoczynamy drugą tercję

20. min - Koniec pierwszej odsłony przy stanie 1:0 dla Polski. Nasi reprezentanci radzą sobie zupełnie dobrze i oby było tak w kolejnych tercjach! (Strzały 13:5 dla Włochów)
20. min - Murray wypuścił krążek i Włoch bliski strzału na odsłoniętą część bramki. Nie możemy dopuszczać do takich sytuacji
18. min - Biało-czerwoni nie pozwalają rywalom wyjść z ich tercji
17. min - Polska już w komplecie, po raz drugi udało się przetrzymać osłabienie
17. min - Gander sam na sam, ale Murray skraca kąt i ten uderza nad bramką!
16. min - Włosi zwietrzyli szansę, znów Murray zmuszony do interwencji. Przetrwajmy to!
15. min - Kapica osłabia drużynę i siada w boksie kar za spowodowanie upadku
14. min - Zakotłowało się pod polską bramką, ale na szczęście wyszliśmy z tego obronną ręką
13. min - Scandella urwał się obronie i po raz kolejny dobrze broni Murray. Musimy się wystrzegać takich sytuacji, bo Włosi poczynają sobie coraz śmielej
12. min - Groźna sytuacja. Insam znalazł się tuż przed Murrayem, ale na szczęście uderzył wprost w niego
11. min - Polski bramkarz odbija strzał Feliciettego
9. min - Dobra interwencja Murraya, choć przez chwilę wydawało się, że minął się z krążkiem
8. min - Polacy dobrze radzą sobie w defensywie nie dopuszczając Włochód do klarownych sytuacji
7. min - Po chwili krążek obił parkany polskiego bramkarza
7. min - Pierwsza dobra interwencja Murraya, który łapie strzał Włocha sprzed niebieskiej
6. min - GOOL! Zapała urwał się obronie i w sytuacji sam na sam przymierza w okienko i otwiera wynik!
5. min - Mocny strzał Droni sprzed lewego bulika, ale bramkarz broni
5. min - Polacy atakują i całkiem przyzwoicie to wygląda
4. min - Ciura ucierpiał przy bandzie, po chwili strzał Łyszczarczyka blokuje obrońca
4. min - Pierwsza formacja próbowała wymieniać między sobą krążek, ale gracze się pogubili i nie stworzyli zagrożenia
3. min - Koniec kary. Udało się nie stracić gola
2. min - Polacy mądrze się bronią i próbują atakować. Strzał z niebieskiej oddał Pociecha
1. min - Pierwszy krążek dla Polski. Gra toczy się w tercji rywali. Krzysztof Zapała za grę wysokim kijem wędruje na ławkę. Polacy muszą wystrzegać się kar
1. min - Witamy prosto z Budapesztu. Rozpoczynamy pierwsze spotkanie biało-czerwonych na węgierskim czempionacie. Do boju Polsko!
#12 Paweł Dronia LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#19 Krystian Dziubiński ŚR 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0