16:14 2 min. Damian Tomasik #15 Zahaczenie
18:27 2 min. Dušan Devečka #19 Uderzanie kijem
21:41 2 min. Bartosz Dąbkowski #14 Przeszkadzanie
33:03 2 min. Bartosz Dąbkowski #14 Spowodowanie upadku przeciwnika
- 60 min. - 4-6? Czy będzie bramka do pustej ? sędzia sprawdza wideo. NIE MA BRAMKI nr. 6 chociaż wydawało się równo z syreną.
- 60 min. - GOL! 4-5! Zabójcza kontra gości, po raz kolejny, obrona zaspała dała się objechał Bepierszczowi który pokonuje Kielera!
- 59 min. - Ruszył w swoim stylu Wronka, broni parkanem Kowalówka.
- 58 min. - Malaś w znakomitej sytuacji, sam przed bramkarzem z trzech metrów strzelił nad poprzeczką
- Wznawiamy grę po pięciu minutach przerwy.
- 54 min. - Przerwa w grze, dziura w lodzie tuż obok drzwiczek do ławki kar.
- 54 min. - GOL! 4-4! Kieler zbyt szybko klęknął na lodzie, strzał Vachovca ląduje w bramce !
- 52 min. - Strzał Brynkus odbija parkanem Kieler.
- 50 min. - GOL! 4-3! Zamieszanie pod bramką Kowalówki, próbował trzykrotnie Łopuski, krążek wybili zawodnicy z Krakowa a tam huknął Wanacki - zasłonięty bramkarz nie miał szans.
- 47 min. - GOL! 3-3! Uderzał zza bulika Tomasik a stojący przed bramką Urbanowicz zmienił lot krążka zaskakując bramkarza Cracovii!
- 45 min. - Malaś ponownie z bulika! odbija Kowalówka, który się dwoi i troi.
- 44 min. - Zamieszanie Malasiński, ale nie przynosi skutku napór gospodarzy.
- 43 min. - GOL! 2-3! a Cracovia gra swoje, kontra, strzał Sveca ląduje w bramce!
- 42 min. - Oblżenie bramki Kowalówki, próbował Urbanowicz, Malasiński, bez skutku.

- 39 min. - Urbanowicz wyjechał z boku niepilnowany, ale jego strzał w parkanach mrozi Kowalówka.
- 38 min. - Domogała zza bulika, obija wysoko pod sufit lodowiska Kieler.
- 37 min. - Sam na sam praktycznie przed bramkarza wyszedł po indywidualnej akcji Bepierszcz, ale został zatrzymany przez Kielera.
- 36 min. - Kamiński próbował z daleka zaskoczyć bramkarza, niecelne.
- 35 min. - GOL! 2-2 Ponownie Wronka, tym razem obsłużył go podaniem wzdłuż bramki Rohtla.
- 32 min. - Z niebieskiej huknął Devecka - pewnie parkanem do boku odbija Kowal.
- 31 min. - Strzał Pasiuta po rykoszecie, odbija Kowalówka.
- 30 min. - Groźna okazja 2 na 1 hokeistów Cracovii, ale podanie Csamango zablokował obrońca.
- 29 min. - Uderzenie 1000Rohtli odbija nad bramkę Kowalówka.
- 27 min. - Zamieszanie pod bramką Kowalówki, w natarciu pierwszy atak gospodarzy.
- 26 min. - Przewaga przy posiadaniu krążka przez gospodarzy, ale na razie niewiele z tego wynika.
- 25 min. - Devecka z niebieskiej, odbija Kowalówka. Wcześniej próbował Malasiński.
- 23 min. - Uderzenie Pasiut zza przeciwnika, ale krążek łapie Kowalówka.
- 21 min. - Gospodarze w przewadze, na ławkę siada Dąbkowski.

- Strzały: 11 - 6.
- 20 min. - Mocno z niebieskiej Noworyta, łapie Kieler.
- 19 min. - Kolejna kara dla gospodarzy. Tym razem na ławce Devecka.
- 17 min. - Kara dla Tomasika. Ale gospodarze dobrze wybijają z rytmu rywala.
- 15 min. - GOL1-2! Nie strzelasz tracisz mogą rzec gospodarze, do bramki z pierwszego krążka z bulika trafia Csamango.
- 15 min - Niewykorzystana sytuacja, Pasiut podawał zamiast strzelać i ruszyła kontra...
- 14 min. - GOL! 1-1 Indywidualna akcja Wronki, wszedł nieatakowany minął obrońcę a krążek z nadgarstka przeturlał się do bramki.
- 14 min. - Wronka do Rohtli świetna okazja ale krążek odbity nie wpada do bramki i wybijają obrońcy.
- 14 min. - Krążek poza taflą, po rykoszecie.
- 13 min. - Z boku uderzał Kapica, odbija bramkarz gospodarzy.
- 12 min. - Wanacki z boku ale bez szans aby zmieścić krążek.
- 11 min. - Teraz próbuje sił Cracovia, groźnie uderzał Domogała.
- 8 min. - Przycisnęli gospodarze z niebieskiej Krawczyk, odbija dobrze Kowalówka.
- 7 min. - Wronka w dogodnej sytuacji, uderzał ze środka tercji na wysokości bulików, dobrze paru do boku gumę Kowalówka.
- 5 min. - Malasiński w dobrej sytuacji, mógł być sam na sam ale dobrze wyszedł z bramki Kowalówka wybijając gumę.
- 3 min. - GOL! 0-1 Z bliska Svec pokonuje Kielera.
- 2 min. - Na spalonym Fraszko, akcja przerwana.

Masz już Hokejowy Niezbędnik Kibica na sezon 2018/19? Zapraszamy do zakupy --- > https://allegro.pl/niezbednik-kibica-polskiej-hokej-ligi-2018-19-i7564149089.html
#9 Patryk Wysocki PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#53 Robert Kowalówka B 4 4.00 40 40 0 0 0 0 90.00 60:00 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0
#1 Michael Łuba B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0