3:2 d. (0:0, 1:0, 1:2, d. 1:0) Zakończony
17:18 2 min. Tomáš Komínek #41 Opóźnianie gry
27:00 2 min. Artiom Dubinin #18 Atak z tyłu
27:00 10 min. Artiom Dubinin #18 Kara za niesportowe zachowanie 10min
31:58 2 min. Mikołaj Łopuski #28 Spowodowanie upadku przeciwnika
- 61 min. - GOL! 3-2! Szybko zakończył się mecz w dogrywce. W 19 sekund Rohtla z backhandu pociągnął pod poprzeczkę!

- Będziemy mieli dogrywkę!
- 60 min. - Wronka dwa ataki, w swoim stylu ale raz Raszka mrozi a raz obrońca powstrzymał go.
- 59 min. - GOL! 2-2! Szybkie wyrównanie gości, Łukasz Nalewajka zaskoczył bramkarza gospodarzy! Strzał Grofa spod bandy zza bulika i zmiana lotu krążka!
- 59 min. - GOL! 2-1! Rohtla zza bramki do Łopuskiego a ten pakuje gumę do bramki!
- 58 min. - Trener gospodarzy Tom Coolen poprosił o czas.
- 57 min. - Devecka mocno, ale obok słupka.
- 56 min. - Radzieńciak mocno z niebieskiej, mrozi w parkanach gumę Lindskoug.
- 54 min. - Świetna okazja gospodarzy, Wronka przed szansą zdobycia prowadzenia dla swojej drużyny, ale Raszka szybko się przemieścił pomiędzy słupkami i obronił groźny strzał!
- 52 min. - GOL! 1-1! Jarosz pod bramkę do Radka Nalewajki a ten z dwóch metrów trafia obok interweniującego bramkarza!
- 52 min. - Krawczyk spod bandy, ale Raszka na posterunku.
- 50 min. - Na razie hokejowe szachy, mało konkretnych i groźnych sytuacji z obu stron. Wyczekiwanie na błąd przeciwnika.
- 47 min. - Rohtla z Wronką w kontrataku ale pogubili się pod bramką Jastrzębia.
- 45 min. - Pod bramką szarżował Wronka, ale zablokowany przez obrońcę.
- 43 min. - Dużo walki i prób nawiązania sytuacji pod bramkami, ale bez zagrożenia dla bramkarzy.

30 - 26 w strzałach po II tercji

- 40 min. - Łopuski zza obrońcy, dobrze Raszka.
- 39 min. - Dwie groźne akcje gości, którzy odżyli troszkę i atakuję. Strzał Bigosa i Kominka dobrze reaguje Lindskoug.
- 37 min. - Kasperlik ruszył prawą stronę uderzył z trudem mrozi w parkanach gumę Lindskoug.
- 35 min. - Wybronione osłabienie przez Katowiczan.
- 33 min. - Z bulika uderzał Kasperlik i Homer, spokojnie Lindskoug.
- 32 min. - Przewaga JKH, na ławce kar Łopuski.
- 31 min. - Teraz dobrze Lindskoug. Próbował Ł. Nalewajka.
- 29 min. - W przewadze gospodarze, ale Raszka dwukrotnie z bliska broni. Dobrze wybronione osłabienie przez gości.
- 28 min. - Devecka trafia w słupek!
- 27 min. - Dubinin ostro zaatakował Michała Rybaka, przerwa w grze. Z trudem zawodnik z pomocą kolegów i masażysty trafia do boksu.
- 26 min. - GOL! 1-0! Z niebieskiej Heikkinen z nadgarstka zaskakuje zasłoniętego Raszkę!
- 24 min. - Wronka pojechał w swoim stylu minął obrońców ale w sytuacji sam na sam trafił obok słupka!
- 22 min. - Urbanowicz z bliska, broni Raszka.

- Strzały: 16 - 15.
- 20 min. - Kontra JKH, mogła być zabójcza 2 na 0 ale Kasperlik nie wykorzystał podania Dubinina!
- 19 min. - Urbanowicz w słupek, dużo szczęścia.
- 18 min. - Dwukrotnie Raszka poruszył bramkę, na trybunach niezadowolenie kibiców.
- 17 min. - Paś spod bandy, spokojnie Lindskoug.
- 16 min. - Urbanowicz do Krężołka, ale ten źle przymierzył.
- 15 min. - Dwa strzały gości broni Lindskoug.
- 13 min. - Lindskoug broni strzał spod niebieskiej.
- 12 min. - Dobra okazja dla gospodarzy, Wronka próbował wepchać z bliska krążek do bramki, ale została ona poruszona i przerwa w grze.
- 11 min. - Uderzenie Malasia, dobrze Raszka.
- 10 min. - Dubinin z nadgarstka z bulika, odbija spokojnie Lindskoug
- 8 min. - Z niebieskiej uderzał Cakajik, odbija parkanem dobrze Raszka.
- 7 min. - Pasiut dostał podanie przed bramkę, ale trafił nad poprzeczką.
- 6 min. - Gospodarze w przewadze, na ławce siada Sulka za podcięcie.
- 5 min. - Strzał z niebieskiej Devecki niecelny odbił się od bandy a przed bramką obrócił się Urbanowicz i trafił w Raszkę.
- 2 min. - Na razie spokojnie, badanie sił z obu stron.
- 1 min. - Szwedzki bramkarz broni sam na sam.

Masz już Hokejowy Niezbędnik Kibica na sezon 2018/19? Zapraszamy do zakupy --- > https://allegro.pl/niezbednik-kibica-polskiej-hokej-ligi-2018-19-i7564149089.html

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z naszego linku i wpiszesz kod HOKEJ otrzymasz 20 zł całkiem za darmo a jeśli zasilisz swoje konto to możesz otrzymać do 1000 zł! ----- >>>> https://www.totolotek.pl/cw/partnerzy/236/hokejnet