00:25 2 min. Sebastian Kowalówka #12 Zahaczenie
09:40 2 min. Oskar Krawczyk #4 Uderzanie kijem
25:51 2 min. Wojciech Wojtarowicz #21 Uderzanie kijem
29:09 2 min. Patryk Krężołek #8 Trzymanie przeciwnika
41:46 2 min. Damian Tomasik #15 Przeszkadzanie
44:44 2 min. Maciej Urbanowicz #93 Spowodowanie upadku przeciwnika
49:57 2 min. Bartosz Fraszko #17 Spowodowanie upadku przeciwnika
50:04 2 min. Jerzy Gabryś #17 Przeszkadzanie
50:18 2 min. Kevin Lindskoug #47 Spowodowanie upadku przeciwnika
56:21 2 min. Andrej Themár #88 Przeszkadzanie
59:11 2 min. Jesse Rohtla #11 Spowodowanie upadku przeciwnika
Koniec meczu. Trzy punkty dla Tauronu KH GKS-u Katowice.
60. min - Saur! Znakomicie broni Lindskoug.
60. min - Jeszcze jedna kara. Rohtla sfaulował Kowalówkę.
58. min - GOOOL! 4:1! Deveczka pokonuje Fikrta, po strzale słowackiego defensora był jednak rykoszet
57. min - Z niebieskiej uderzał Heikkinen. Fikrt broni jego strzał.
57. min - Kara dla Themara.
56. min - Dobra akcja Unii. Uderzenie Themara! Niecelne.
55. min - Indywidualna akcja Gruszki! Na małej przestrzeni ograł katowickiego obrońcę, oddał strzał, ale Lindskoug zdołał odbić krążek.
54. min - Oświęcimianie nie rezygnują.
53. min - Fraszko znalazł się przed Fikrtem. Uderzył niecelnie. To mógł być krążek meczowy.
52. min - Gramy 4 na 4. Więcej miejsca na lodzie.
51. min - GOOOL! 3:1! Saur uderzeniem z linii niebieskiej pokonuje Lindskouga
51. min - Jeszcze jedna kara. Tym razem Sebastiana Kowalówkę powalił Kevin Lindskoug. Unia w przewadze 4 na 3.
51. min - Siły się wyrównają. Gabryś wędruje na ławkę kar.
50. min - Themar wjechał do katowickiej tercji, ale był sfaulowany przez Fraszkę. Unia znów w przewadze.
49. min - Teraz Czakajik szukał miejsca w krótkim rogu oświęcimskiej bramki. Fikrt był dobrze ustawiony.
48. min - Paszek pociągnął z nadgarstka, ale Lindskoug rozciągnięty jak struna obronił jego strzał. Malickiemu nie udało się odbić gumy.
47. min - Gramy w pełnych składach.
46. min - Oświęcimianie tym razem dokładniej rozgrywają krążek. Brakuje jednak strzałów.
45. min - Kara dla Urbanowicza. Unia ponownie w przewadze.
44. min - Gramy w pełnych składach.
44. min - Unia praktycznie nie zagroziła katowiczanom.
43. min - Katowiczanie dobrze się bronią. Wystrzeliwują krążek.
42. min - Dwie minuty karne dla Tomasika. Unia zagra w przewadze.
42. min - GOOOL! 3:0! Pasiut wzdłuż bramki do Malasińskiego, a ten uderzył bez przyjęcia i złapał Fikrta na przemieszczeniu
41. min - Wronka efektownie zwiódł Gabrysia, a następnie uderzył z bekhendu. Minimalnie niecelnie.
41. min - Zaczynamy drugą odsłonę.

40. min - Bardzo dobra tercja Unii. W strzałach 15-8 dla Unii.
39. min - Oświęcimianie szukają kontaktowego gola. Katowicki bramkarz jest na razie bezbłędny.
38. min - Themar zza obrońcy! Lindskoug efektownie broni.
38. min - Kotłuje się pod katowicką bramką. Z wysokości trybun można odnieść wrażenie, że to teraz oświęcimianie wyglądają na świeższych i szybszych.
37. min - Teraz Maciejewski! Broni Lindskoug.
36. min - Themar z nadgarstka, minimalnie niecelnie.
35. min - Spotkanie się wyrównało.
34. min - Wanat! Ładnie przymierzył, katowicki bramkarz broni z problemami.
33. min - Unia zdecydowani aktywniejsza niż w pierwszej tercji. Znacznie groźniejsza.
32. min - Gramy w pełnych składach.
31. min - Kontra katowiczan. Pasiut wzdłuż bramki do Malasińskiego. Kapitan GieKSy miał już przed sobą tylko Fikrta. Ne zdołał go pokonać.
30. min - Dwie minuty karne dla Krężołka.
30. min - Dobrze w drużynie Unii prezentuje się Damian Piotrowicz. Widać, że jest głodny gry.
29. min - Nie ma na razie w składzie Unii Petera Tabaczka. Jego miejsce w drugim ataku zajął Piotrowicz.
28. min - Gramy w pełnych składach.
28. min - Pasiut z pierwszego krążka. Broni Fikrt.
27. min - Themar z nadgarstka, Lindskoug łapie krążek do raka.
27. min - Katowiczanie wyraźnie spuścili z tonu. Nie grają już tak dobrze jak w pierwszej odsłonie.
26. min - Kara dla Wojtarowicza.
25. min - Saur dalekim podaniem uruchomił Maciejewskiego. Sytuacja sam na sam, ale Lindskoug broni uderzenie oświęcimskiego obrońcy.
23. min - Teraz dwie próby Maciejewskiego. Unia przez minutę oddała więcej kąśliwych strzałów niż w całej pierwszej tercji.
23. min - Kontra Unii. Piotrowicz do Gruszki, Lidnskoug zdążył z złączyć parkany.
23. min - Rybak w sytuacji sam na sam z Fikrtem. Górą oświęcimski bramkarz.
22. min - Drugi atak Unii próbował rozmontować obronę GieKSy. Sędzia po fakcie odgwizdał spalonego.
22. min - Czakajik z niebieskiej, Fikrt na posterunku.
21. min - Nieporozumienie Jachyma z Kowalówką. Mamy uwolnienie.

Strzały 16-8 na korzyść katowiczan.
20. min - Oświęcimianom brakuje dokładności. Od dobrych kilku minut nie oddali strzału na bramkę gospodarzy. Lindskoug marznie.
19. min - Ataki katowiczan nie słabną. Widać, że są dzisiaj bardzo zdeterminowani.
18. min - Sawicki przed bramkę do Skokana, ale nie zdołał on zaskoczyć Fikrta.
17. min - Przewaga katowiczan nie podlega dyskusji.
16. min - GOOOL! 2:0! Wronka wystawił gumę Łopuskiemu, który z okolic prawego bulika zaskoczył Fikrta uderzeniem w długi róg
16. min - Wojtarowicz urwał się z kontrą, ale jego uderzenie nie miało odpowiedniej jakości, by zaskoczyć Lindskouga.
15. min - Napór katowiczan nie słabnie. Unia zmuszona do rozpaczliwej obrony.
14. min - Ładna indywidualna akcja Pasiuta, który chciał zmieścić gumę w krótkim rogu.
13. min - Wrzutka Saura, tor lotu krążka próbował zmieniać Themar. Wynik bez zmian.
12. min - Gramy w pełnych składach.
11. min - Kontra GieKSy! Obrońcom Unii uciekł Fraszko, uderzył z bekhendu, jednak krążek przeleciał nad poprzeczką.
11. min - Fatalnie w przewadze grają biało-niebiescy. Na razie nie oddali żadnego strzału,
10. min - Kara dla Krawczyka. Szansa dla oświęcimian.
9. min - Gospodarze są na razie lepsi w każdym elemencie hokejowego rzemiosła. Grają szybciej, dokładniej. Z łatwością rozmontowują obronę gości.
8. min - Katowiczanie wściekle atakują. Teraz Laakkonen w sytuacji sam na sam, ale górą oświęcimski bramkarz.
7. min - Rohtla! Ładnie zawinął z nadgarstka, ale Fikrt popisał się dobrą interwencją.
6. min - Maciejewski z nadgarstka, ale katowicki bramkarz nie miał większych problemów, by odbić ten strzał.
5. min - Ruszona bramka Lindskouga. Mamy przerwę w grze.
5. min - Bardzo aktywny jest dzisiaj Patryk Wronka, hokeiści Unii mają spory problem, by go upilnować.
4. min - Unia na razie bez celnego strzału.
3. min - Łopuski! Miał dobrą okazję, ale nie zdołał podwyższyć prowadzenia.
2. min - Ruszają kolejne ataki gospodarzy. Coś mi się wydaje, że Fikrt będzie miał sporo pracy.
1. min - GOOOL! 1:0! Deveczka uderzeniem z okolic linii niebieskiej zaskakuje zasłoniętego Fikrta
1. min - Wronka uprzedził Jachyma, dopadł do krążka i oddał strzał. Fikrt broni. Później ogromny kocioł pod oświęcimską bramką i kara dla Sebastiana Kowalówki.
1. min - Zaczynamy w bramkach Lindskoug i Fikrt.

Masz już Hokejowy Niezbędnik Kibica na sezon 2018/19? Zapraszamy do zakupy --- > https://allegro.pl/niezbednik-kibica-polskiej-hokej-ligi-2018-19-i7564149089.html

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z naszego linku i wpiszesz kod HOKEJ otrzymasz 20 zł całkiem za darmo a jeśli zasilisz swoje konto to możesz otrzymać do 1000 zł! ----- >>>> https://www.totolotek.pl/cw/partnerzy/236/hokejnet