01:40 2 min. Michaił Samusienka #88 Zahaczenie
16:06 2 min. Bartłomiej Stępień #14 Przeszkadzanie
25:16 2 min. Dušan Devečka #19 Przeszkadzanie
28:23 2 min. Aleksander Bodora #8 Spowodowanie upadku przeciwnika
28:48 2 min. Tomasz Malasiński #89 Uderzanie kijem
42:00 2 min. David Turoň #41 Opóźnianie gry
53:01 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
55:38 2 min. Martin Čakajík #24 Trzymanie przeciwnika
- Koniec Meczu. Pewne zwycięstwo katowiczan 6-0.
- 60 min. - Równo z syreną świetną okazję z metra do zbycia bramki marnuje Kukuszkin, jego partner z ataku wali z nerwów kijem o lód. 4 mecz z rzędu bez bramki bytomian!
- 57 min. - Turon mocno z niebieskiej, parkanem odbija Kieler.
- 56 min. - Czas dla Polonii, trener gości chyba chce zmobilizować zespół do zdobycia bramki honorowej i przerwania fatalnej passy.
- 55 min. - Polonia idzie na rekord ligi bez strzelonej bramki będzie to już4 mecz z rzędu bez gola!
- 50 min. - Spokojna gra katowiczan, próbują różnych akcji w tercji rywala.
- 44 min. - GOL! 6-0! Sawicki zdobywa bramkę w przewadze, dobrze rozegrany zamek gospodarzy.
- 43 min. - Z niebieskiej potężnie Cakajik, broni Studziński.

- Koniec II tercji. Strzały: 12 - 5.
- 40 min. - Jeszcze groźna akcja gości, ale Kieler na posterunku.
- 38 min. - Laakkonen wjechał w tercje rywala, jego strzał w parkanach mrozi Studziński.
- 35 min. - Katowiczanie kontrolują przebieg spotkania, spokojnie rozgrywają gumę.
- 30 min. - Znakomita sytuacja Salamona, sam znalazł się przed Kielerem, ale nie zdołał go pokonać!
- 27 min. - GOL! 5-0! Heikkinen do Rohtli a jego strzał z dwóch metrów ląduje w bramce! Bramka zdobywa w osłabieniu!
- 23 min. - Wronka wjechał w tercję ale uderzył nad spojeniem słupka z poprzeczką.

- Koniec I tercji. Strzały: 16 - 7
- 20 min. - Podanie zza bramki, ale strzał Jaworskiego z bliska broni Kieler.
- 17 min. - GOL! 4-0! Devecka przebił Studzińskiego mocnym strzałem z niebieskiej!
-13 min. - Mocny strzał z bulika Jaworskiego spokojnie odbija bramkarz gospodarzy.
- 10 min. - GOL! 3-0! Devecka z bulika mierzonym strzałem pokonał Studzińskiego, który nie zachował się przy tym najlepiej.
- 8 min. - GOL! 2-0! Sawicki stojąc przed bramką zmienia lot kierunku krążka a następnie dobija swój strzał!
- 6 min. - Rywale zamknięci we własnej tercji, cisną katowiczanie. Strzał Wanackiego odbija Studziński, próbował Heikkinen ale zablokowany.
- 4 min. - GOL! 1-0! Zamek w wykonaniu gospodarzy, wymiana krążka i huknął z bulika z pierwszego krążka Rohtla nie do obrony!
2 min. - Samusienka trafia na ławkę kar, przewaga gospodarzy.

Masz już Hokejowy Niezbędnik Kibica na sezon 2018/19? Zapraszamy do zakupy --- > https://allegro.pl/niezbednik-kibica-polskiej-hokej-ligi-2018-19-i7564149089.html

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z naszego linku i wpiszesz kod HOKEJ otrzymasz 20 zł całkiem za darmo a jeśli zasilisz swoje konto to możesz otrzymać do 1000 zł! ----- >>>> https://www.totolotek.pl/cw/partnerzy/236/hokejnet
#35 Dominik Kraus B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#51 Mateusz Studziński B 6 6.00 43 43 0 0 0 0 86.05 60:00 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0