1:0 Tomasz Kulas #10 ( Tobiasz Bigos #86, Tomáš Komínek #41 ) 5/5 09:00
2:0 Peter Fabuš #25 Karny 26:51
3:0 Martin Kasperlík #27 ( Jan Homer #21 ) 5/5 31:56
4:0 Dominik Nahunko #61 ( Kamil Świerski #19, Dominik Jarosz #47 ) 5/5 45:19
5:0 Dominik Paś #14 ( Peter Fabuš #25, Martin Kasperlík #27 ) (+1) 5/4 47:32
6:0 Tomáš Komínek #41 ( Radosław Nalewajka #22, Jakub Gimiński #94 ) (-1) 4/5 55:27
55:06 2 min. Kamil Świerski #19 Atak łokciem
60. min - Bezrobotny w tej tercji był Raszka.
59. min - Jastrzębianie pewnym krokiem zmierzają w kierunku zwycięstwa.
58. min - Gramy w pełnych składach.
57. min - Na trybunach znów odliczanie. Sześć goli to za mało.
56. min - GOOOL! 6:0! Kominek dał próbkę swoich nieprzeciętnych umiejętności technicznych
56. min - Kara dla Świerskiego. Wprasował w bandę jednego z opolskich defensorów.
55. min - Gospodarze nie zwalniają tempa. Budują kolejne akcje, a trener Robert Kalaber mocno ich mobilizuje.
53. min - Uderzenia Kominka i Kulasa. Broni Tolonen.
52. min - Ponownie w natarciu jastrzębianie.
51. min - Jeden z nielicznych dobrych ataków Orlika. Wolkou do Stiepanowa. Ten uderzył z pełnego zamachu. Raszka zdążył sparować ten strzał.
50. min - Podopieczni Roberta Kalabera są jak wygłodniały rekin. Poczuli krew i starają się upolować kolejne bramki.
49. min - Posypała się gra Orlika. Seria uwolnień.
48. min - GOOOL! 5:0! Dobrze rozegrany zamek. Kasperlik do Fabusza, ten do Pasia. Młody napastnik umieszcza gumę w siatce
47. min - Kara dla Przygodzkiego, JKH ponownie w przewadze.
47. min - Krótka analiza. Arbiter główny szybko rozłożył ręce - oznacza to, że gola nie ma.
47. min - Sędzia Tomasz Radzik sprawdzi, czy krążek wtoczył się za linię bramkową świątyni Raszki.
46. min - Tymczasem kibice JKH domagają się kolejnych bramek. Na razie odliczają do czterech.
46. min - GOOOL! 4:0! Dominik Nahunko podwyższył wynik spotkania.
45. min - Jastrzębie nie rezygnuje. Podopieczni Roberta Kalabera są głodni kolejnych goli.
44. min - Gramy w pełnych składach.
43. min - Była szansa na oddanie dwóch strzałów. Jednak hokeiści JKH zdecydowali się na bardziej koronkowe rozegranie. Niepotrzebnie.
43. min - Dopiero teraz Kasperlik wprowadził krążek.
42. min - Opolanie dobrze się bronią.
42. min - Kara dla Bychawskiego za trzymanie. Szansa dla JKH na zdobycie czwartego gola.
41. min - Zaczynamy ostatnią odsłonę.

39. min - JKH dwoma lub trzema podaniami potrafi rozbić zasieki obronne gości. Spore problemy Orlika.
38. min - Svitac! Dobre uderzenie z nadgarstka. Raszka popisuje się fantastyczną interwencją.
37. min - Opolanie mocno przygaszeni. Sporo prostych błędów, brak dokładności przy wymianie kilku szybkich podań.
36. min - Jastrzębianie szukają czwartego gola. Uderzał R. Nalewajka.
35. min - Gramy po pięciu.
34. min - Dwa potężne uderzenia Kostka. Broni Raszka!
33. min - Kara techniczna dla gospodarzy.
32. min - GOOOL! 3:0! Fantastyczna akcja Martina Kasperlika, który przejechał z krążkiem 2/3 tafli. Następnie uderzył z nadgarstka. Efekt? trzeci gol
31. min - Ekipa gospodarzy spokojnie rozgrywa krążek. Nie ma się co dziwić, bo ma solidną zaliczkę.
30. min - Opolanie atakują bez większego przekonania. Widać, ze po drugim golu zeszło z nich powietrze.
29. min - JKH w pełnym zestawieniu.
28. min - Dobre zawody rozgrywa dzisiaj Raszka. Pewnie strzeże swojego posterunku.
28. min - Opolanie szukają kontaktowego gola.
27. min - GOOOL! 2:0! Peter Fabusz wymanewrował Tolonena. Strzał w odsłoniętą część bramki był formalnością
27. min - Wojdyła faulował wychodzącego na czystą pozycję Fabusza. Sędzia Radzik dyktuje rzut karny.
27. min - Kasperlik ostro potraktował Stiepanowa. Dwie minuty karne.
26. min - Ucierpiał Wolkou. Podniósł się z lodu i o własnych siłach zjechał do boksu.
25. min - Jastrzębianie nie wykorzystali okresy gry w przewadze.
25. min - Teraz Kominek! Tolonen był dobrze ustawiony i nie miał problemów, by odbić krążek.
24. min - Gospodarze zbyt długo rozgrywają gumę.
23. min - Jastrzębianie przed szansą na podwyższenie rezultatu.
23. min - Źle przeprowadzona zamiana przez podopiecznych Jacka Szopińskiego. Sześciu na lodzie i kara dla Orlika.
22. min - Kontra opolan. Strzał Jełakowa, ale Raszka broni jego strzał.
22. min - Gdyby Kominek przejął krążek po dalekim dograniu Kubesza, miałby przed sobą już tylko Tolonena.
21. min - Na razie okres szarpanej i nerwowej gry z obu stron.
21. min - Obie drużyny na lodzie, zaczynamy drugą odsłonę.

20. min - Ostatnie trzy minuty to mocna przewaga gospodarzy. Opolanie mieli problem, by opuścić własną tercję.
19. min - Teraz Kubesz z niebieskiej! Bramkarz Orlika na posterunku
18. min - Łukasz Nalewajka znalazł się na prawym skrzydle. Uderzył sprzed obrońcy, ale Tolonen zdołał odbić krążek.
17. min - Orlik w pełnym zestawieniu.
16. min - Homer, Kasperlik! Ale ich uderzenia zablokowane.
16. min - Niezbyt dobrze wygląda ten zamek w wykonaniu jastrzębian. Opolanie z łatwością wystrzeliwują krążek z własnej tercji, tym samym oddalając zagrożenie.
15. min - Kara dla Bychawskiego.
15. min - Orlik w pełnym składzie.
15. min - Ale trzeba przyznać, że mają problem, by wypracować sobie sytuację do oddania strzału.
14. min - Jastrzębianie w przewadze. Mają dobrą szansę, by podwyższyć prowadzenie.
14. min - Kominek! Sprytnie pociągnął z nadgarstka z okolic lewego bulika.
13. min - Siły się wyrównają. Wolkou odesłany na ławkę kar.
12. min - Kara dla Bigosa. Gwizdy na trybunach Jastoru.
12. min - Gołowin! Uderzył z pełnego zamachu, ale Raszka zdołał złączyć parkany.
11. min - Kasperlik sprytnie z nadgarstka. Broni Tolonen.
10. min - Jastrzębianie starają się iść za ciosem. Tolonen ma co robić.
9. min - GOOOL! 1:0! Kulas otwiera wynik spotkania
8. min - Gimiński wrócił z ławki kar, oznacza to, że gramy w pełnych składach.
8. min - Opolanie nie stworzyli zagrożenia.
7. min - Homer już na lodzie.
7. min - Dobrze bronią się jastrzębianie. Błyskawiczne wystrzelenia krążka z własnej tercji.
6. min - Kolejna kara dla gospodarzy. Tym razem dla Gimińskiego. JKH przez 21 sekund będzie musiało bronić się w trójkę przeciwko piąte opolan.
6. min - Teraz Jełakow szukał podaniem Gołowina. Uderzenie Rosjanina podbite.
5. min - Trandin ładnie wjechał przed bramkę, zabrakło mu niewiele, aby zmieścić gumę między parkanem a prawym słupkiem bramki.
5. min - Kara dla JKH. Homer odesłany na ławkę kar.
4. min - Gra przerwana, Raszka ruszył bramkę.
3. min - Stiepanow potężnie z niebieskiej. Słupek uratował Raszkę.
1. min - Zaczynamy! W bramkach Raszka i Tolonen.

Masz już Hokejowy Niezbędnik Kibica na sezon 2018/19? Zapraszamy do zakupy --- > https://allegro.pl/niezbednik-kibica-polskiej-hokej-ligi-2018-19-i7564149089.html

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z naszego linku i wpiszesz kod HOKEJ otrzymasz 20 zł całkiem za darmo a jeśli zasilisz swoje konto to możesz otrzymać do 1000 zł! ----- >>>> https://www.totolotek.pl/cw/partnerzy/236/hokejnet