06:47 2 min. Mateusz Adamus #38 Natarcie
12:55 2 min. Dariusz Wanat #10 Atak kolanem
15:00 2 min. Kamil Wróbel #15 Trzymanie przeciwnika
24:22 2 min. Martin Kasperlík #27 Zahaczenie
37:10 2 min. Dominik Nahunko #61 Przeszkadzanie
41:28 10 min. Jakub Gimiński #94 Kara za niesportowe zachowanie 10min
41:28 2 min. Jakub Gimiński #94 Rzucenie na bandę
45:41 2 min. Dominik Nahunko #61 Wysoko uniesiony kij
50:35 2 min. Jakub Michałowski #5 Zahaczenie
52:51 2 min. Andrej Themár #88 Spowodowanie upadku przeciwnika
58:10 2 min. Dariusz Gruszka #79 Spowodowanie upadku przeciwnika
58:16 2 min. Mateusz Gębczyk #23 Opóźnianie gry
59. min - Dwójkowa akcja Jastrzębian. Gruszka był zmuszony sfaulować rywala.
58. min - Daneczek mocny strzał z okolic bulika. Ondrej Raszka dzisiaj bezbłędny.
58. min - Martin Kasperlik wykorzystał swoją szybkość i wjechał do tercji ataku. Oddał bardzo silny i groźny strzał. Michal Fikrt z wielkim trudem odbija gumę.
56. min - Indywidualna akcja Piotrowicza zwieńczona strzałem z bekhendu.
55. min - Gimiński kąśliwy strzał z okolic lewego bulika. Bramkarz odbija do boku.
53. min - JKH gra w pełnym zestawieniu. Oświęcimianie nie byli w stanie oddać nawet celnego strzału na bramkę.
51. min - Piotrowicz szybko wjechał z bocznej strefy lodowiska w kierunku bramki oddał strzał, a dobijał Wojtarowicz. Michałowski jeszcze zahaczał oświęcimskiego hokeistę. Kolejna kara dla Jastrzębia.
49. min - Szybkie ataki jastrzębskich hokeistów. Tym razem Wałęga do Kasperlika. Jednak Fikiego nie zaskoczył mocny strzał z nadgarstka.
48. min - Andrej Themar z ostrego kąta, ale tylko boczna siatka.
48. min - Bardzo słaba gra Unitów w liczebnej przewadze.
46. min - Themar mocny strzał z nadgarstka.
45. min - Jastrzębianie wyprowadzili groźną kontrę, której zwieńczeniem było uderzenie Kominka. Golkiper biało-niebieskich łapie gumę.
45. min - Piotrowicz ładnie kiwnął dwóch jastrzębskich obrońców, jednak nie zdołał oddać dobrego strzału.
44. min - Maciejewski wzdłuż bramki do Haasa. Bramkarz odbija krążek.
42. min - Haas po lodzie, Raszka broni parkanami.
41. min - Jeżek potężnie z niebieskiej. Kulas zablokował strzał i odczuł siłę tego uderzenia.
40. min - Zaczynamy III tercję.

39. min - Jeżek huknął z niebieskiej. Guma przeszła obok jastrzębskiej bramki.
39. min - Daneczek z bekhendu trafił w słupek.
38. min - Killholma mocno uderzył z nadgarstka. Z problemami Raszka.
35. min - Saur strzela z niebieskiej. Krążek strąca Haas i guma minimalnie przechodzi obok słupka.
34. min - Kominek zza bramki do Fabusza. Michal Fikrt z ogromnymi kłopotami odbija krążek.
33. min - Piotrowicz nie wykorzystuje bardzo dobrej sytuacji. Jadąc praktycznie sam na sam strzela w bramkarza.
32. min - Stuprocentową okazję marnują Oświęcimianie. Andrej Themar wystawia krążek do Radim Haasa. Temu pozostaje tylko dołożyć kij i umieścić gumę w pustej bramce, jednak źle trafia w krążek.
31. min - Killholma z klepki w sam środek bramki.
30. min - GOOL! Radek Nalewajka dobija krążek. Fiki bez szans.
29. min - Vehmanen z nadgarstka. Blisko popełnienia błędu był Ondrej Raszka.
28. min - Jakub Saur otrzymał dobre podanie, obrócił się z krążkiem i oddał strzał z bekhendu, jednak w sam środek bramki.
27. min - Saur z pierwszego krążka. Golkiper JKH łapie do raka i mamy kolejną zmarnowaną przewagę w tym meczu.
26. min - Dwukrotnie próbował Jeżek z klepki. Z ogromnym trudem broni Ondrej Raszka.
24. min - Dominik Nahunko oddaje groźny strzał z nadgarstka z okolic prawego bulika. Fiki pewnie broni.
21. min - Zaczynamy II tercję spotkania.

20. min - Tempo spotkania nie jest najwyższe. Dosyć ospale grają obie drużyny.
18. min - Killholma ładnie urwał się spod krycia i wystawił krążek na niebieską Kamilowi Paszkowi na strzał. Uderzenie nie mogło jednak zaskoczyć jastrzębskiego bramkarza.
17. min - Kolejna niewykorzystana kara w tym meczu. Słaba gra Unitów w przewadze.
16. min - Vehmanen mocno z nadgarstka. Broni Raszka.
13. min - Kolejna przewaga jastrzębian. Oświęcimianie bardzo ambitnie i agresywnie się bronią.
12. min - Wróbel potężny strzał z nadgarstka. Fiki wypluwa gumę. Poprawiał Paś, Michał Fikrt tym razem bezbłędnie.
11. min - Szybki wjazd w tercję i strzał w wykonaniu Gruszki. Nie dał się zaskoczyć Raszka.
9. min - Michałowski huknął z niebieskiej. Fikrt broni. Chwilę potem Tobiasz Bigos wrzucał gumę przed bramkę, jednak efektu bramkowego nie ma.
7. min - Drobiazgowo sędziuje Robert Długi w dzisiejszym meczu. Adamus otrzymał kolejną karę za natarcie.
5. min - Tobiasz Bigos wybił krążek za taflę z własnej tercji obronnej. Będziemy mieli pierwszą przewagę dla oświęcimian.
3. min - Wałęga zmienił tor lotu krążka po uderzeniu Pasia. Guma odbiła się od bocznego obramowania bramki.
2. min - Adamus zaatakował przy bandzie, jednak niezgodnie z przepisami. Będziemy mieli pierwszą przewagę JKH.
1. min - Groźna kontra jastrzębian. Wałęga z bekhendu. Fiki odbija gumę.
1. min - Zaczynamy! W bramkach Michal Fikrt i Ondrej Raszka.

Masz już Hokejowy Niezbędnik Kibica na sezon 2018/19? Zapraszamy do zakupy --- > https://allegro.pl/niezbednik-kibica-polskiej-hokej-ligi-2018-19-i7564149089.html

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z naszego linku i wpiszesz kod HOKEJ otrzymasz 20 zł całkiem za darmo a jeśli zasilisz swoje konto to możesz otrzymać do 1000 zł! ----- >>>> https://www.totolotek.pl/cw/partnerzy/236/hokejnet