1:4 (0:0, 0:2, 1:2) Zakończony
2018-10-28
17:00
II runda / 16 kolejka
0:1 Janne Laakkonen #62 ( Tomasz Malasiński #89, Dušan Devečka #19 ) (+1) 5/4 21:02
0:2 Maciej Urbanowicz #93 ( Patryk Wronka #95, Jesse Rohtla #11 ) (+1) 5/4 25:24
58:34 2 min. Dušan Devečka #19 Uderzanie kijem
59. min - Unia wycofała bramkarza.
58. min - Themar jest bardzo widoczny na lodzie. Teraz oddawał silny strzał z nadgarstka, jednak w ostatniej chwili zablokował go obrońca i krążek wyleciał poza lodowisko.
57. min - Mamy przerwę w grze ze względu na ograniczoną widoczność na lodzie.
57. min - Malicki wrzucał przed bramkę, nikogo tam jednak nie było. Chwilę potem Sebastian Kowalówka oddawał strzał, bramkarz odbił, ale żaden z oświęcimian nie zdołał dobić gumy.
56. min - Niewiele brakowało, a Themar by podążył sam na sam z bramkarzem. Jednak krążek za daleko odszył od łopatki kija.
55. min - Devecka wrzuca krążek bramkę, gumę zbija Sawicki. Ogromne szczęście oświęcimian, że nie wpadła bramka.
54. min - Piotrowicz z lewej strony lodowiska przedarł się w okolice bramki Katowic. Strzelił jednak wprost w bramkarza.
53. min - Unia od kilku dobrych minut zamknęła zamek w tercji obronnej GKS-u Katowice. Oświęcimianie oddają wiele strzałów, jednak na razie krążek nie może znaleźć drogi do bramki.
49. min - Potężny strzał z nadgarstka w wykonaniu Andreja Themara. Broni bramkarz gości.
47. min - GOOOL!!! Potężne uderzenie Gębczyka z linii niebieskiej. Krążek odbija się od bandy i wraca przed bramkę, a tam czujny Wanat strzela na 2:1
45. min - Sebastian Kowalówka wrzucał krążek na bramkę Katowic. Guma minimalnie obok bramki.
44. min - Wronka, Łopuski i Urbanowicz. Ładna akcja tej trójki. Fiki jednak broni
41. min - Rohtla silne uderzenie z nadgarstka z okolic prawego bulika. Fiki szczęśliwie odbija za bramkę.

39. min - Mocny strzał Maciej Urbanowicza, Fiki wypluwa krążek, ale żaden z katowickich hokeistów nie jechał na dobitkę.
39. min - Przez chwilę Unia Oświęcim zamknęła GKS Katowice w tercji obronnej. Nic jednak z tej przewagi nie wynikło, ponieważ Oświęcimianie oddają mało strzałów, a GKS dobrze się broni.
36. min - Ales Jezek popisał się doskonałą interwencją, Zablokował podanie Łopuskiego do niepilnowanego zawodnika katowickiej drużyny.
36. min - Bardzo dobre podanie otrzymał Kamil Paszek od Dariusza Wanata. Lindskoug popisał się fantastycznym refleksem.
34. min - Słabe rozegranie krążka w podwójnej przewadze oświęcimskiej Unii. Oświęcimianie za wolno rozgrywają gumę.
29. min - Dziubiński podaje do Rohtli, który wyjeżdża na sytuację sam na sam z bramkarzem, ale strzela tylko w sam środek bramki.
26. min - GOOOL!!! Błyskawicznie wykorzystali drugą przewagę w tym meczu katowicki zawodnicy. Szybkie rozegranie krążka kończy strzałem pod poprzeczkę Maciej Urbanowicz!
26. min - Wanat z nadgarstka! Guma zmierza w samo okienko bramki! Fantastycznie broni Lindskoug.
25. min - Paszek sam na sam z bramkarzem! Nie wykorzystuje bardzo dobrej okazji na wyrównanie.
25. min - Pasiu do Malasińskiego, a ten nie trafia będąc sam przed bramkarzem.
22. min - GOOOL!!! Oświęcimska obrona rozklepana. Trójkowa akcja zawodników z Katowic. Lakkonen strzałem do pustej bramki wykorzystuje przewagę.
21. min - Wronka przed bramkę do Łopuskiego. Strzał z bliskiej odległości broni Michal Fikrt.

20. min - Malicki z ostrego kąta szukał luki pomiędzy bramkarzem, a słupkiem.
19. min - Maciejewski oddaje strzał po lodzie z linii niebieskiej. Lindskoug odbija kijem, a gumę dobijał Tabacek oraz Kiilholma, jednak nieskutecznie.
18. min - Michał Rybak przejmuje krążek po błędzie oświęcimskiej defensywy i strzela z nadgarstka. Fiki z ogromnymi problemami, ale broni.
17. min - Juha Kiilholma z okolic lewego bulika strzela mocno z nadgarstka. Lindskoug odbija odbijakiem.
16. min - Oskar Krawczyk strzela z linii niebieskiej, zawodnicy GKS-u Katowice próbowali zmienić tor lotu krążka.
16. min - Katowice przeprowadzają akcje w osłabieniu zwieńczoną dobrym strzałem z nadgarstka Grzegorza Pasiuta.
15. min - Jakub Saur z klepki, krążek przeleciał daleko od bramki.
15. min - Strzał po lodzie Maciejewskiego, Lindskoug broni kijem.
13. min - Dariusz Gruszka wjechał z boku lodowiska i starał się umieścić krążek między parkanami bramkarza Katowic. Zakotłowało się pod bramką, a sędzia odgwizdał spalony w polu bramkowym.
12. min - Strzał Adriana Kowalówki odbija Kevin Lindskoug. Dobijają zawodnicy Unii, jednak bramkarz doskonale broni.
11. min - Najpierw bardzo szybki rajd Patryka Wronki, następnie Unia przejmuje krążek, a rajd przeprowadza Jakub Saur i kończy go strzałem z bekhendu.
11. min - Kowalówka próbował się przedrzeć przed bramkę, ale czujna defensywa Katowic zablokowała jego rajd.
9. min - Malasiński oddał mocny strzał z nadgarstka. Fiki wypluwa krążek, jednak czujni obrońcy nie dali dobić gumy zawodnikom katowickiej Gieksy.
7. min - Bardzo mocny strzał z nadgarstka zza zasłony Dariusza Gruszki. Krążek przeleciał nieco nad poprzeczką katowickiej bramki.
6. min - Devecka z linii niebieskiej. To uderzenie jednak nie mogło zaskoczyć Michala FIkrta.
6. min - Kontra GKS-u w osłabieniu. Malasiński starał się zmylić obrońcę i oddać celny strzał, to mu się jednak nie udało.
5. min - Potężny strzał z okolic bulika Jakuba Saura.
5. min - Ales Jezek wrzuca krążek przed bramkę, jednak nikt nie zdołał zmienić toru latu krążka.
3. min - Mocny strzał Wanackiego z linii niebieskiej. Fiki łapie krążek.
2. min - Pasiut sprawdził czujność Fikiego strzałem zza linii niebieskiej.
1. min - Zaczynamy! W bramkach Michal Fikrt i Kevin Lindskoug.

PROMOCJA! Masz już Hokejowy Niezbędnik Kibica na sezon 2018/19? DRUGA SZTUKA GRATIS! Zapraszamy do zakupy --- > https://allegro.pl/niezbednik-kibica-polskiej-hokej-ligi-2018-19-i7564149089.html

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z naszego linku i wpiszesz kod HOKEJ otrzymasz 20 zł całkiem za darmo a jeśli zasilisz swoje konto to możesz otrzymać do 1000 zł! ----- >>>> https://www.totolotek.pl/cw/partnerzy/236/hokejnet