04:31 2 min. Peter Tabaček #55 Wymuszanie kary (symulowanie)
04:31 2 min. Robin Malý #69 Uderzanie kijem
16:45 2 min. Maciej Rompkowski #13 Przeszkadzanie
27:51 2 min. Peter Bezuška #4 Uderzanie kijem
33:04 2 min. Wołodymyr Ałeksiuk #87 Spowodowanie upadku przeciwnika
34:43 2 min. Dariusz Wanat #10 Zahaczenie
44:15 2 min. Dariusz Gruszka #79 Wysoko uniesiony kij
49:42 2 min. Michal Fikrt #37 Opóźnianie gry
58:25 2 min. Dariusz Wanat #10 Ostrość
58:25 2 min. Szymon Marzec #71 Ostrość
59:24 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
Koniec meczu.
60. min - GOOOL! 2:4! Tieslukiewicz potężnie uderzył z niebieskiej, a Dolny zmienił tor lotu krążka. Fikrt nie miał szans
60. min - Kara techniczna dla Unii. Gdańszczanie zagrają w przewadze 4 na 3.
59. min - Obustronne wykluczenie: Wanat i Marzec.
58. min - Małe spięcie między Tabaczkiem, a bodaj Patrykiem.
57. min - Sporo błędów i niedokładności w szeregach obu ekip.
56. min - Piotrowicz! Uderzył z bekhendu, ale minimalnie niecelnie.
55. min - Dwie dobre interwencje Fikrta. Najpierw obronił uderzenie Stebera, później Polodny.
54. min - Gdańszczanie dziś są bardzo nieporadni. Unia pewnym krokiem zmierza w kierunku zwycięstwa.
53. min - Wystrzelenie krążka. Do gumy jakimś cudem dojechał Piotrowicz, ale nie miał już wystarczająco dużo miejsca, by oddać strzał.
52. min - Unia przetrzymała kolejne osłabienie.
52. min - Maly potężnie uderzył z niebieskiej, Fikrt byl na posterunku.
51. min - Kontra Daneczka zakończona strzałem.
50. min - Gospodarze w przewadze, jednak mają spore problemy z założeniem zamka.
50. min - Będzie kara dla Michala Fikrta - opóźnianie gry.
49. min - Steber! Po podaniu Danieluka miał przed sobą niemal pustą bramkę... Nie zdołał zmieścić w niej krążka.
48. min - Unia po okresie gry na trzy formacje, uruchomiła kombinowany 4 atak.
47. min - Gruszka jest już na lodzie.
46. min - Twardo i ofiarnie grają goście. Zasługują w tym elemencie na sporo pochwał.
45. min - Gdańszczanie w przewadze. Sporo strzałów, ale Fikrt nie daje się pokonać.
45 min - Kara dla Gruszki.
43. min - Polodna strzałem z zerowego kąta starał się zaskoczyć Fikrta. Wynik pozostaje bez zmian.
42. min - Sporo prostych błędów popełniają gdańszczanie.
41. min - Zaczynamy ostatnią odsłonę.

40. min - Adamus sam na sam z Cariegorodcewem. W tej sytuacji górą rosyjski bramkarz.
39. min - Piotrowicz do A. Kowalówki, ten potężnie. Bramkarz MH Automatyki broni ten strzał.
38. min - Sprytne uderzenie Daneczka. Cariegorodcew zamarł w bezruchu, bo chyba nie wiedział, gdzie dokładnie jest krążek.
37. min - Oświęcimianie poradzili sobie z osłabieniem.
37. min - Ofiarnie bronią się goście. Wiedzą dokładnie, co mają robić.
36. min - Uderzał Maly, Steber i Polodna. Fikrt dorbze wywiązuje się ze swoich obowiązków.
35. min - Kara dla Wanata.
35. min - GOOOL! 1:4! Kiilholma do Vehmanena, ten wzdłuż bramki do Themara. Słowacki snajper uderzeniem w piątą dziurę pokonuje Cariegorodcewa
34. min - Kara dla Ałeksiuka, który zatrzymał szarżującego Wanata. Unia ponownie w przewadze.
33. min - Uderzał Polodna, ale zablokowany przez oświęcimskiego obrońcę.
32. min - Ładny atak oświęcimian, ale gdyby uderzenie Gruszki było ciut lepsze mielibyśmy czwartego gola dla Unii.
31. min - Gramy w pełnych składach.
30. min - Ależ ofiarnie bronią się oświęcimianie. Pod krążek rzucili się najpierw Piotrowicz, potem Jeżek.
29. min - Steber oddał kąśliwy strzał, ale Fikrt był na posterunku.
28. min - Kara dla Bezuszki.
28. min - GOOOOL! 1:3! Wanat uderzył z prawego bulika i guma znalazła się w siatce. Wydaje się, że ten gol obciąża konto gdańskiego golkipera.
26. min - Coraz lepiej ogląda się ten mecz.
25. min - Bardzo dobrze prezentuje się Alesz Jeżek. Potrafi zrobić użytek ze swoich dobrych warunków fizycznych, wbić rywala do bandy i odebrać mu krążek.
24. min - Rożkow z Vitkiem rozklepali oświęcimską obronę. Nie znaleźli jednak sposobu na Michala Fikrta.
23. min - Kontra gdańszczan, ale zamiary rywali przewidział Bezuszka.
22. min - Gruszka! Niewiele zabrakło mu do tego, aby dobić strzał Daneczka.
22. min - Ładna kontra oświęcimian. Strzał Tabaczka, instynktowna interwencja Cariegorodcewa. Ruszona bramka.
21. min - Zaczynamy drugą odsłonę.

20. min - Dobry strzał Gruszki. Gdański bramkarz na posterunku.
18. min - Daneczek starał się zmieścić gumę w krótkim rogu. Broni Cariegorodcew.
17. min - GOOOL! 1:2! Unia szybko wykorzystuje przewagę. W zamieszaniu podbramkowym trafia Dariusz Gruszka
17. min - Rompkowski faulował Tabaczka. Unia zagra w przewadze.
16. min - Marzec! Potężnie uderzył z wysokości bulika. Niemal przestrzelił Fikrta. Szczęście uśmiechnęło się do gości.
15. min - Teraz ładne podanie Tabaczka do Themara, słowackiego snajperowi w ostatniej chwili przeszkodził Rożkow.
14. min - Ostatnie minuty pod dyktando gdańszczan. Podopieczni Marka Ziętary są groźniejsi, agresywniejsi i dokładniejsi.
13. min - Teraz Marzec! Kolejny raz dobrze interweniuje oświęcimski bramkarz.
12. min - Ładna akcja Vitka, Fikrt był jednak dobrze ustawiony i spokojnie obronił jego strzał.
11. min - Spotkanie nieco zyskało na jakości. Obie drużyny grają teraz agresywniej.
10. min - Marzec! Kąśliwe uderzenie, Fikrt zdołał je odbić.
10. min - GOOOL! 1:1! Themar uderzeniem z nadgarstka zaskakuje gdańskiego golkipera.
9. min - Sebastian Kowalówka od zakrystii. Cariegordcew zdołał dostawić parkan.
8. min - Częściej przy krążku są oświęcimianie. To oni kreują grę, gdańszczanie nastawieni na kontry.
7. min - Gramy w pełnych składach.
6. min - Sebastian Kowalówka! Było bardzo groźnie, ale Cariegorodcew był na posterunku.
5. min - Obustronne wykluczenie. Maly do boksu trafił za uderzenie, a Tabaczek za próbę wymuszenia faulu. Zostawmy to bez komentarza.
3. min - Uderzał Themar, gdański bramkarz dobrze interweniuje.
2. min - Unia rzuciła się do ataku. Widać, że chce szybko odrobić stratę.
1. min - GOOOL! Szybko to wszystko się zaczęło. Polodna pokonuje Fikrta dobrym uderzeniem z bekhendu. Oświęcimscy obrońcy pozostawili mu zbyt dużo wolnego miejsca.
1. min - Zaczynamy. W bramkach Fikrt i Cariegorodcew.

Spotkanie poprzedziła minuta ciszy ku czci Alicji Horodeńskiej, wielkiej kibicki gdańskiego hokeja.

PROMOCJA! Masz już Hokejowy Niezbędnik Kibica na sezon 2018/19? DRUGA SZTUKA GRATIS! Zapraszamy do zakupy --- > https://allegro.pl/niezbednik-kibica-polskiej-hokej-ligi-2018-19-i7564149089.html

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z naszego linku i wpiszesz kod HOKEJ otrzymasz 20 zł całkiem za darmo a jeśli zasilisz swoje konto to możesz otrzymać do 1000 zł! ----- >>>> https://www.totolotek.pl/cw/partnerzy/236/hokejnet