33:05 10 min. Karol Wąsiński #59 Kara za niesportowe zachowanie 10min
35:31 2 min. David Turoň #41 Opóźnianie gry
38:28 2 min. Matej Cunik #74 Trzymanie przeciwnika
42:00 2 min. Jerzy Gabryś #17 Spowodowanie upadku przeciwnika
43:30 2 min. Aleš Ježek #69 Uderzanie kijem
45:33 2 min. Michaił Samusienka #88 Ostrość
45:33 2 min. Jakub Šaur #33 Nadmierna liczba graczy na lodzie
47:02 2 min. Matej Cunik #74 Zahaczenie
47:02 2 min. Matej Cunik #74 Kara za niesportowe zachowanie 10min
48:04 2 min. Dariusz Gruszka #79 Zahaczenie
49:58 2 min. Bartłomiej Stępień #14 Zahaczenie
60. min - Koniec meczu. 6:2 dla Oświęcimia.
59. min - Unia założyła zamek na hokeistach z Bytomia. Wygląda to tak, jakby oświęcimianie grali w przewadze.
58. min - Mateusz Adamus dogrywa do niepilnowanego Adriana Kowalówki, który wrzuca krążek przed bramkę. Na szczęście dla Bytomia guma odbiła się od łyżwy jednego z zawodników i zagrożenie zostało zażegnane.
57. min - Jachym z ostrego kąta próbował zmieścić krążek w bramce. Guma odbijała się od bramkarza i wyleciała poza lodowisko.
56. min - GOOOL!!! Z bliskiej odległości Krausa pokonuje Jerzy Gabryś.
55. min - Fatalny błąd Stavisskiya. Krążek przejmuje Wanat i podaje do Piotrowicza. Ten oddaje strzał z pierwszego krążka i bramkarz dobrze broni.
54. min - Wąsiński wjechał z prawej strony lodowiska w tercje obronną Unii i oddał silny strzał, jednak w sam środek bramki. Fiki pewnie łapie.
53. min - Dwukrotnie próbował Tabacek. Nie wykorzystał on dobrych okazji.
52. min - Saur silny strzał. Fantastycznie wszedł w ten mecz Kraus.
51. min - Oświęcimianie w podwójnej przewadze nie potrafią znaleźć sposobu na Krausa. Tym razem Gruszka nie trafił z bliskiej odległości.
49. min - Dużo przerw w grze. Sędzia jest bardzo drobiazgowy w tym meczu. Teraz Piotrowicz w indywidualnej akcji.
46. min - Adrian Kowalówka mocno po lodzie, dobija jeszcze Piotrowicz. Kraus zalicza kolejną dobrą interwencję.
44. min - GOOOL!!! Bytomianie błyskawicznie wykorzystują podwójną przewagę. Turon mocnym strzałem zaskoczył Michala Fikrta.
43. min - Wanat urwał cenne sekundy podczas gry w osłabieniu. Ładnie się zabrał z krążkiem.
42. min - Frączek próbował wepchać krążek do bramki. Fiki czujny.
41. min - Jezek wrzuca na bramkę, Kraus odbija do boku.
41. min - Kiilholma znakomicie wypatrzył Andreja Themara. Strzał Themara w ostatniej chwili zablokowany.
40. min - W Bytomiu nastąpiła zmiana bramkarza. Za Studzińskiego broni Dominik Kraus.
KONIEC II TERCJI

39. min - GOOOL!!! Oświęcimianie rozklepali bytomian. Kropkę nad "i" postawił Patryk Malicki. Studziński nie miał szans.
38. min - Łukasz Krzemień w sytuacji sam na sam próbował pokonać Fikiego. Bramkarz wyszedł zwycięsko z tej walki.
37. min - Sebastian Kowalówka nie wykorzystuje sytuacji sam na sam.
36. min - GOOOL!!! Oświęcimianie wykorzystują kolejną przewagę. Bezuska strzelał z linii niebieskiej, a strzał zaskoczył Studzińskiego.
35. min - GOOOL!!! Vehmanen dostaje podanie od Kiilholmy i strzela bramkę!
34. min - GOOOL!!! Unia Oświęcim wykorzystuje podwójną przewagę. Krążek po strzale Bezuski dobił Jan Daneczek.

33. min - Stuprocentową okazję marnuje Adrian Kowalówka. Mając odsłonięta połowę bramki, z najbliższej odległości trafia w bramkarza.
31. min - Najpierw Bezuska przyjmuje na swoje ciało potężne uderzenie, a chwile potem bytomski obrońca blokuje strzał Jachyma.
30. min - Stępień potężnie! Tylko słupek.
29. min - Turon w swojej indywidualnej akcji objechał bramkę i zabrakło centymetrów, by krążek znalazł się w bramce. Na raty broni Fiki.
26. min - Wanat z linii niebieskiej. Guma przechodzi obok bramki.
25. min - Gruszka w idealnej pozycji do oddania strzału! Nie trafia jednak z bliskiej odległości w bramkę.
25. min - Sebastian Kowalówka z ostrego kąta, ten strzał nie mógł zagrozić Studzińskiemu.
23. min - Karol Wąsiński w dobrej sytuacji, znakomicie interweniuje Iiro Vehmanen, blokując uderzenie.
22. min - Adrian Kowalówka z linii niebieskiej po lodzie.
22. min - Jezek i Bezuska próbowali pokonać Studzińskiego, jednak ten dzisiaj jest świetnie dysponowany.
21. min - Karol Wąsiński potężnie huknął, strzał jednak niecelny.
21. min - Zaczynamy drugą tercję. Saur sprawdził czujność bramkarza z środkowej części lodowiska.

KONIEC I TERCJI

20. min - Frączek do wystawia gumę do swojego kolegi Gregorego Stavisskiy. Ten z bardzo dobrej pozycji nie trafia nawet w bramkę.
20. min - Saur z pierwszego krążka mocno po lodzie. Studziński odbija parkanem.
19. min - Gruszka! Pusta bramka! Ofiarnie interweniuje Stępień.
18. min - Jachym z mocnym strzałem z nadgarstka, z kłopotami Studziński.
18. min - Karol Wasiński wjechał przed oświęcimską bramkę. Dobrze broni Fiki.
16. min - Indywidualny rajd w wykonaniu Wanata. Dobrze blokują go obrońcy, uniemożliwiając oddanie strzału.
14. min - GOOOL! Bezuska z pierwszego krążka oddaje potężny strzał, a guma ląduje w samym okienku bramki!
14. min - Daneczek w doskonałej sytuacji! Nie ma gola.
14. min - Piotrowicz objechał bytomskich obrońców, jednak nadal Unici nie potrafią znaleźć sposobu na dobrze dysponowanego golkipera.
12. min - Mocny strzał Saura, Studziński uwija się jak w ukropie i ratuje zespół przed stratą pierwszego gola.
11. min - Bezuska mocno po lodzie, tor lotu krążka zmienia Jezek, ale niecelnie.
11. min - Dariusz Gruszka dostał podanie w okolice lewego bulika i mierzy w okienko, jednak trafia prosto w łapaczkę Studzińskiego.
10. min - Gabryś wrzucał krążek przed bramkę, pewnie łapie gumę Mateusz Studziński.
9. min - Stępień dwa razy próbował z linii niebieskiej podczas gry w przewadze, Fiki z małymi problemami.
7. min - GOOOL! Samusienka zrehabilitował się za wcześniejszą sytuację i wepchnął krążek do bramki!
6. min - Samusienka nie trafia do pustej bramki,
5. min - Kiilholma wystawia do Jezka na linię niebieską, a ten potężnie uderzał, jednak minimalnie niecelnie.
4. min - Daneczek jest już na lodzie.
3. min - Dybaś! Broni Fikrt.
3. min - Oświęcimianie bez problemu oddalają zagrożenie, wybijając krążek.
2. min - Na razie bytomianie mają problem z założeniem zamka.
2. min - Atak ciałem Daneczka, Dybaś pada jak rażony piorunem. Ręka sędziego Tomasza Radzika powędrowała do góry, zatem będzie kara.
1. min - Pierwszy strzał w tym meczu. Uderzał Themar, a Studziński obronił z problemami.
1. min - Zaczynamy. W bramkach Fikrt i Studziński.

PROMOCJA! Masz już Hokejowy Niezbędnik Kibica na sezon 2018/19? DRUGA SZTUKA GRATIS! Zapraszamy do zakupy --- > https://allegro.pl/niezbednik-kibica-polskiej-hokej-ligi-2018-19-i7564149089.html

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z naszego linku i wpiszesz kod HOKEJ otrzymasz 20 zł całkiem za darmo a jeśli zasilisz swoje konto to możesz otrzymać do 1000 zł! ----- >>>> https://www.totolotek.pl/cw/partnerzy/236/hokejnet
#27 Adrian Kowalówka PO 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#12 Sebastian Kowalówka LS 0 2 1 1 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#35 Dominik Kraus B 1 3.00 15 15 0 0 0 0 93.33 20:00 0 0 0 0.00 0 0 0 0 0 0 0
#51 Mateusz Studziński B 5 7.50 34 34 0 0 0 0 85.29 40:00 0 0 0 0.00 0 0 0 0 0 0 0