00:00 2 min. Kara tech. dla drużyny Opóźnianie gry
04:41 2 min. Łukasz Nalewajka #20 Atak łokciem
08:24 2 min. David Turoň #41 Spowodowanie upadku przeciwnika
08:41 4 min. Grigorij Stawisskij #7 Wysoko uniesiony kij
28:58 2 min. Jakub Michałowski #5 Trzymanie przeciwnika
32:08 2 min. Grigorij Stawisskij #7 Spowodowanie upadku przeciwnika
35:21 2 min. Łukasz Dybaś #19 Uderzanie kijem
37:31 2 min. Kamil Wróbel #15 Trzymanie przeciwnika
39:31 2 min. Patryk Matusik #29 Wystrzelenie lub wyrzucenie krążka poza lodowisko
53:53 2 min. Tobiasz Bigos #86 Trzymanie przeciwnika
56:11 2 min. Jakub Michałowski #5 Zahaczenie
56:54 2 min. Grigorij Stawisskij #7 Zahaczenie
Koniec meczu.
58. min - GOOOL! 3:9! Gimiński strzałem z nadgarstka pokonuje Studzińskiego
58. min - Siły się wyrównują - wykluczenie zarobił Stawisskij.
57. min - Ale tylko przez moment. Michałowski odesłany przez sędziego na ławkę kar.
56. min - Gramy w pełnych składach.
55. min - I jakby na potwierdzenie moich słów - Prokop znakomicie interweniuje po uderzeniu Krzemienia.
55. min - Dobrze w jastrzębskiej bramce radzi sobie Oskar Prokop.
54. min - Kara dla Bigosa. Polonia ma kolejną szansę na podreperowanie wyniku.
52. min - Krzemień! To powinien być czwarty gol dla niebiesko-czerwonych. Dostał bardzo dobre podanie od Wąsińskiego.
50. min - Sporo niedokładności w szeregach obu ekip.
49. min - Goście chcieliby, żeby ten mecz już się zakończył.
47. min - Polonia szuka czwartego gola. Uderzali Krzemień i Wąsiński.
45. min - Jastrzębianie mocno spuścili z tonu. Zaczęli traktować ten mecz, jak treningową gierkę.
42. min - Bytomianie nic nie wskórali. Godne odnotowania uderzenie Turonia z niebieskiej.
41. min - Polonia przez 99 sekund w przewadze.
41. min - Zmiana w jastrzębskiej bramce. Za Raszkę wchodzi Prokop.

40. min - Wróbel wychodzi na lód, ale karę łapie Matusik.
39. min - Co tu dużo mówić, bytomianie mają ogromne problemy z założeniem zamka.
38. min - Wykluczenie dla JKH. Na ławkę kar udaje się Wróbel.
36. min - GOOOL! 3:8! Kubesz z niebieskiej i mamy ósmego gola dla JKH
36. min - Kara dla Dybasia.
35. min - Gramy w pełnych składach.
34. min - Radosław Nalewajka! Groźna wrzutka z niebieskiej, broni Studziński.
33. min - Kara dla Stawisskija. Kolejna szansa dla jastrzębian.
31. min - GOOOL! 3:7! Dybaś ponownie znajduje sposób na Raszkę. Przytomnie dobijał uderzenie Samusienki
29. min - Dwie minuty karne dla Michałowskiego. Szansa dla bytomian, by nieco podreperować wynik.
27. min - Potężne uderzenie Kubesza. Niecelne.
25. min - Ożywili się nieco bytomianie. Uderzał Samusienka. Raszka broni.
24. min - GOOOL! 2:7! Kontra bytomian. Wąsiński popędził lewym skrzydłem zagrał wzdłuż bramki do Bajona, który nie miał problemów, by pokonać Raszkę.
22. min - Uderzał Fabusz, a później Paś. Studziński jest na posterunku.
21. min - Zaczynamy drugą odsłonę.

Koniec I tercji
18. min - GOOOL! 1:7! Radosław Nalewajka po raz drugi
17. min - GOOOL! 1:6! Jastrzębie solidnie poprawi dziś statystyki. Jarosz wpisuje się na listę strzelców
15. min - Jastrzębianie zamykają bytomian w ich tercji. Pachnie solidnym pogromem.
13. min - GOOOL! 1:5! Błyskawicznie prowadzenie podwyższają podopieczni Roberta Kalabera. Autorem piątego gola jest Świerski, który cztery minuty temu mocno ucierpiał
12. min - GOOOL! 1:4! Paś sprytnym uderzeniem z nadgarstka wykorzystuje przewagę i zdobywa czwartego gola
10. min - GOOOL! 1:3! Szybka wymiana krążka i Kominek pokonuje bramkarza gospodarzy
9. min - Jastrzębianie przez 103 sekundy będą grali w podwójnej przewadze.
9. min - Świerski padł na lód, jak rażony piorunem. Będzie kara dla Polonii.
9. min - Kara dla Turonia.
8. min - Bytomianie szukają wyrównującego gola.
7. min - GOOOL! 1:2! Frączek zza bramki do Dybasia, a ten ze spokojem trafia do siatki
6. min - Bytomianie na razie mają problemy z założeniem zamka.
5. min - Kara dla Łukasza Nalewajki. Polonia zagra w przewadze.
5. min - GOOOL! 0:2! Grof uderzył z niebieskiej, tor lotu krążka zmienił Radosław Nalewajka. Dwubramkowa zaliczka JKH
5. min - Nie ma bramki - taka jest decyzja głównego arbitra.
5. min - Przerwa w grze. Sędzia Mariusz Smura postanowił sprawdzić zapis wideo.
4. min - Indywidualna akcja Kubesza, ale jego strzał broni bytomski bramkarz.
4. min - Polonia mogła błyskawicznie odpowiedzieć. Uderzenie Krzemienia, broni Raszka, a poprawka Jaworskiego odbiła się od poprzeczki. Zawodnicy gospodarzy reklamują, że od wewnętrznej. Sędzia rozłożył ręce. Gramy dalej.
2. min - GOOOL! 0:1! Kasperlik wjechał do tercji, zagrał do ustawionego na niebieskiej Grofa, a ten potężnym strzałem pokonał bramkarza gospodarzy
1. min - Zaczynamy spotkanie. Polonia przez dwie minuty zagra w osłabieniu.

Bytomianie na lód wyszli o godzinie 18:02, czy rozpoczną spotkanie w osłabieniu?

Sędziowie i jastrzębianie już na lodzie. Ekipy Polonii jeszcze nie ma, chyba w ten sposób niebiesko-czerwoni chcą zwrócić uwagę na trudną sytuację w klubie.

PROMOCJA! Masz już Hokejowy Niezbędnik Kibica na sezon 2018/19? DRUGA SZTUKA GRATIS! Zapraszamy do zakupy --- > https://allegro.pl/niezbednik-kibica-polskiej-hokej-ligi-2018-19-i7564149089.html

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z naszego linku i wpiszesz kod HOKEJ otrzymasz 20 zł całkiem za darmo a jeśli zasilisz swoje konto to możesz otrzymać do 1000 zł! ----- >>>> https://www.totolotek.pl/cw/partnerzy/236/hokejnet
#35 Dominik Kraus B 4 21.39 8 8 0 0 0 0 50.00 11:13 0 0 0 0.00 0 0 0 0 0 0 0
#51 Mateusz Studziński B 5 6.15 29 29 0 0 0 0 82.76 48:47 0 0 0 0.00 0 0 0 0 0 0 0