21:39 2 min. Matej Cunik #74 Spowodowanie upadku przeciwnika
25:26 2 min. Krzysztof Dudkiewicz #98 Spóźniony atak ciałem
28:06 2 min. David Turoň #41 Spóźniony atak ciałem
37:12 2 min. Szymon Mularczyk #95 Spowodowanie upadku przeciwnika
37:29 2 min. Adrian Kowalówka #27 Zahaczenie
39:26 2 min. Jan Daneček #7 Spowodowanie upadku przeciwnika
42:57 2 min. Michaił Samusienka #88 Wysoko uniesiony kij
53:32 2 min. Łukasz Dybaś #19 Zahaczenie
53:32 2 min. Karol Wąsiński #59 Atak kijem trzymanym oburącz
53:32 2 min. Dariusz Wanat #10 Ostrość
57:57 2 min. Piotr Bajon #97 Zahaczenie
60. min - GOOOL! 5:1! Jeżek uderzył z niebieskiej i pokonał zasłoniętego Studzińskiego
59 min - Niewiele brakowało, a gumę w siatce umieściłby Gruszka.
58. min - Dwie minuty karne dla Bajona. Unia przed szansą na piątego gola.
57. min - Adrian Kowalówka potężnie uderzył spod niebieskiej. Minimalnie niecelnie.
56. min - Wanat z Wąsińskim są już na lodzie.
55. min - Piotrowicz wgnieciony w bandę. Nie podnosi się z lodu.
54. min - GOOOL! 4:1! Themar z nadgarstka i oświęcimianie podwyższają prowadzenie. Hat trick słowackiego napastnika
54. min - Wanat próbował wyprowadzić ładną kontrę, ale był faulowany. Później Piotrowicz dogrywał do Adamusa! Nie ma bramki. Później jeszcze Wąsiński zaatakował kijem Wanata. Obustronne wykluczenie. Dziwna decyzja sędziego
52. min - Tabaczek w sytuacji sam na sam ze Studzińskim. Górą bytomski bramkarz.
51. min - Dybaś po podaniu Frączka miał świetną okazję, nie zdołał pokonać Fikrta.
50. min - Oświęcimianie grają bardzo niedokładnie. Sporo strat w ostatnich kilku minutach.
49. min - Stępień z niebieskiej. Broni Fikrt.
48. min - Bytomianie szukają kontaktowego gola. Od pewnego czasu są agresywniejsi i bardziej zdeterminowani.
46. min - Unia skupia się na tym, aby nie stracić bramki.
45. min - S. Kowalówka do Daneczka, ten od razu zdecydował się na strzał. Nie ma czwartego gola.
44. min - Gwizdy i "buczenie" na trybunach w Bytomiu.
43. min - Sędzia Krzysztof Kozłowski najpierw po faulu Samusienki trzymał rękę w górze potem ją opuścił. Bytomianie dotknęli krążka, ale nie przerwał gry. W końcu twardy atak ciałem Adamusa. Sędziowie orzekli, że zbyt ostry. Tymczasem obustronne wykluczenie. Nie wiemy, jak to skomentować.
42. min - Daneczek wyjechał z ławki kar, ale nie dostał dokładnego podania. Z pewnością znalazłby się w sytuacji sam na sam z bytomskim golkiperem.
41. min - Ale niewiele z tej przewagi wynika. Oświęcimianie dobrze się bronią.
41. min - Zaczynamy trzecią odsłonę. Bytomianie przez 86 sekund jeszcze w przewadze.

40. min - Kolejna kara dla Unii. Tym razem przewinił Daneczek.
39. min - Jeżek chciał potężnie uderzyć z niebieskiej. Kij nie wytrzymał.
38. min - Kontra Unii! O krok od hat tricka był Andrej Themar.
38. min - Błąd Adriana Kowalówki i dogodna okazja dla bytomian. Samusienka nie pokonuje Fikrta w sytuacji sam na sam. Później doświadczony defensor fauluje Wąsińskiego, który chciał dobić krążek do pustej bramki.
38. min - Kara dla Mularczyka.
37. min - Piotrowicz zza bramki do Adamusa. "Bercik" próbował strzelić z powietrza.
36. min - Suną kolejne ataki oświęcimian.
35. min - GOOOL! 1:3! Jakby na potwierdzenie moich słów biało-niebiescy znajdują sposób na Studzińskiego. Kiilholma do Themara, który z wysokości prawego bulika pokonuje bytomskiego bramkarza
34. min - Oświęcimianie szukają trzeciego gola, który z pewnością dodałby im więcej pewności siebie.
33. min - Bytomianie przez kilkadziesiąt sekund nie mogli wyjść ze swojej tercji.
32. min - Daneczek! Kąśliwy strzał w wykonaniu czeskiego środkowego. Zabrakło mu odrobiny precyzji.
31. min - Gramy w pełnych składach.
31. min - Świetnie rozdziela krążki Juha Kiilholma. Ogromny spokój w wykonaniu doświadczonego Fina.
30. min - Saur próbował uderzyć z niebieskiej, ale trzeba przyznać, że nie była to dobrze przygotowana pozycja.
29. min - Wrzutka Bezuszki, tor lotu krążka próbował przeciąć S. Kowalówka. Studziński miał szczęście.
29. min - Tym razem to oświęcimianie zagrają w przewadze.
28. min - Unia gra w pełnym zestawieniu.
27. min - Stępień! Potężnie z niebieskiej. Oświęcimski golkiper dobrze broni.
27. min - Uderzenie Samusienki, Frączka, ale Fikrt nie daje się pokonać.
26. min - Sygnalizowana dla Unii. a ławce kar odpocznie Krzysztof Dudkiewicz.
26. min - Agresywniej prezentują się bytomianie.
25. min - Gramy w pełnych składach.
24. min - Oświęcimianie mają jeszcze okazję, by podwyższyć prowadzenie. Pojedyncza przewaga.
23. min - GOOOL! 1:2! Unia wykorzystuje podwójną przewagę. Kiilholma do Themara, który tym razem świetnie zamknął akcję
23. min - Themar! Jak on tego nie strzelił? Dostał znakomite podanie od Kiilholmy.
22. min - Wanat faulowany. Unia zagra w przewadze 4 na 3. Na ławkę kar wędruje Cunik.
22. min - Piotrowicz do Wanata, ten od razu zdecydował się na strzał. Studziński broni.
22. min - Sędziowie dopatrzyli się nie faulu, a opóźniania gry w wykonaniu Studzińskiego.
22. min - Sebastian Kowalówka w sytuacji sam na sam z Mateuszem Studzińskim. Nie ma gola! Po oddaniu strzału oświęcimski napastnik był faulowany.
22. min - Bytomianie w przewadze, ale jak na razie nie potrafią utrzymać krążka w tercji rywala.
21. min - Kara dla Michala Fikrta za spowodowanie upadku.

20. min - Uderzenia Kiilholmy i Gruszki padły łupem Studzińskiego.
20. min - Teraz do ataku ruszyli biało-niebiescy.
19. min - GOOOL! 1:1! Maciejewski pociągnął z nadgarstka z linii niebieskiej, a Studziński nie zdążył ze skuteczną interwencją.
18. min - Kowalówka jest już na lodzie, gramy więc w pełnych składach.
17. min - Przechwyt Themara, uderzenie z nadgarstka. Studziński na posterunku.
16. min - Kara dla Sebastiana Kowalówki złapana w tercji ataku.
15. min - Bytomianie starają się pójść za ciosem.
14. min - GOOOL! 0:1! Piotrowicz zagrał na linię niebieską do Maciejewskiego, ten od razu chciał oddać strzał, ale fatalnie skiksował. Do gumy dopadł Michaił Samusienka, który przejechał z krążkiem dobre 40 metrów i w sytuacji sam na sam pokonał Michala Fikrta
13. min - Goście w pełnym składzie.
12. min - Unia na razie dobrze się broni.
12. min - Bytomianie przyspieszyli, Fikrt dwukrotnie dobrze interweniuje.
11. min - Kara dla Jeżka. Polonia zagra w przewadze.
10. min - Paszek! Poprawka Dudkiewicza. Nie ma gola!
10. min - Dudkiewicz do podłączającego się do akcji Adriana Kowalówki. Studziński broni z największym trudem.
9. min - Wanat wygrał wznowienie, a Piotrowicz błyskawicznie uderzył. Studziński popisał się skuteczną interwencją.
9. min - Saur wrzucił gumę z niebieskiej, ale czający się pod bytomską bramką Tabaczek i Kiilholma nie zdołali zmienić lotu krążka.
8. min - Uderzenie Stępnia z niebieskiej. Fikrt łapie i mrozi krążek.
7. min - Oświęcimianie są częściej przy krążku, bytomianie nastawieni na grę z kontry.
6. min - W końcu składna akcja tercetu Tabaczek-Kiilholma-Themar. Uderzenie fińskiego środkowego nie miało jednak odpowiedniej jakości.
5. min - Bezuszka dopadł do odbitego krążka i od razu uderzył. Studziński łapie gumę do raka.
5. min - Teraz akcja bytomian 2 na 1, ale Michal Fikrt zdołał się przemieścić.
4. min - Oświęcimianie dwukrotnie, w krótkim czasie wybijają krążek na uwolnienie. Brakuje im dokładności.
4. min - Dwa potężne uderzenia Jachyma. Oba niecelne.
3. min - Gramy w pełnych składach.
3. min - Teraz Piotrowicz! Bramkarz Polonii na posterunku.
3. min - Vehmanen! Ładne uderzenie z bulika. Studziński pewnie broni.
2. min - Bytomianie już trzykrotnie wybili krążek z własnej tercji i oddali zagrożenie.
2. min - Bezuszka ładnie wjechał do tercji rywala, pociągnął z nadgarstka, ale bramkarz gospodarzy był na posterunku.
1. min - Kar dla bytomian. Turoń zahaczył Daneczka.
1. min - Zaczynamy.

PROMOCJA! Masz już Hokejowy Niezbędnik Kibica na sezon 2018/19? TERAZ JEDYNIE 10 zł! Zapraszamy do zakupy --- > https://allegro.pl/niezbednik-kibica-polskiego-hokeja-2018-19-gratis-i7674199330.html

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z naszego linku i wpiszesz kod HOKEJ otrzymasz 20 zł całkiem za darmo a jeśli zasilisz swoje konto to możesz otrzymać do 400 zł! ----- >>>> https://online-mexos.fortunaaffiliates.com/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTEzNTMwMTk4JnA9NjY2Nw%3D%3D
#35 Dominik Kraus B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#51 Mateusz Studziński B 5 5.00 28 28 0 0 0 0 82.14 60:00 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0