16:58 2 min. Robin Malý #69 Uderzanie kijem
22:55 2 min. Patryk Matusik #29 Trzymanie kija przeciwnika
27:19 2 min. Filip Pesta #93 Opóźnianie gry
36:00 2 min. Wołodymyr Ałeksiuk #87 Atak kijem trzymanym oburącz
39:20 2 min. Gilbert Leśniak #9 Trzymanie przeciwnika
49:55 2 min. Jan Steber #24 Trzymanie przeciwnika
50:45 2 min. Jakub Stasiewicz #10 Atak kijem trzymanym oburącz
52:35 2 min. Jegor Rożkow #43 Spowodowanie upadku przeciwnika
55:20 2 min. Radosław Nalewajka #22 Ostrość
- Koniec Meczu. Zwycięża JKH 3-1.
- 59 min. - Strzał Kubesa odbija Cariegorodcew.
- 58 min. - Mocno Dolny, odbija Raszka a zawodnicy JKH wybijają gumę poza swoją tercje.
- 58 min. - Raszka broni kolejne dwa strzały rywali.
- 56 min. - Mocno zza bulika Steber, ponownie Raszka!
- 55 min. - Z metra Polodna, pewnie Raszka.
- 54 min. - Mocny strzał Pasia z okolicy bulika, łapie Cariegorodcew.
- 52 min. - GOL! 3-1! Kubes pokonuje Cariegorodcewa! To druga bramka czeskiego defensora w tym meczu.
- 52 min. - Strzał Sulki nad bramką, ale wcześniej krążek wyszedł poza niebieską linię.
- 51 min. - Starcie Stebera z Dubininem i narada sędziowska jakie będą kary? Podwójna mniejsza dla Stebera i 2 min dla Dubinina.
- 50 min. - Maly na przeciw Raszki, w dobrej sytuacji - ale trafia prosto w niego.
- 48 min. Doskonała sytuacja Stasiewicza, dwa metry przed Raszką, ale nie trafia w bramkę!
- 46 min. - Strzał Marca odbija Raszka.
- 45 min. - Strzał Pasia zza bulika, łapie Cariegorodcew.
- 42 min. - GOL! 2-1! Gdy wydawało się, że goście mają sytuacje po kontrolą to szybkie podanie pod bramkę i Radek Nalewajka trafia do bramki. Gospodarze dopięli swego!
- 41 min. - Gdańszczanie dobrze wybronili osłabienie.

Korekta bramki dla JKH - strzelcem Jakub Kubes.

- Koniec II tercji. Strzały: 11-5.
- 39 min. - Kara dla Leśniaka, gospodarze w przewadze.
- 39 min. - Strzał Smala spokojnie Raszka.
- 38 min. - Kulas pod bramkę do Pasia ale ten nie trafia w doskonałej sytuacji w krążek. Gdańszczanie dobrze bronią się w osłabieniu.
- 36 min. - Dwa groźne strzały gospodarzy. Kasperlik i Kominek!
- 35 min. - Raszka spokojnie łapie wrzutkę Danieluka.
- 34 min. - Kominek nad bramką, dobitka Kasperlika - łapie Cariegorodcew.
- 33 min. - Z boku Gimiński, odbija Cariegorodcew.
- 32 min. GOL! 1-1! Wreszcie Kubes z nadgarstka trafia do bramki Cariegorodcewa!
- 31 min. - Nawałnica pod bramką Cariegorodcewa i kolejne "setki" nie wykorzystane przez zawodników JKH.
- 29 min. - Jastrzębie w przewadze, atakowało. Zamieszanie pod bramką ale Wróbel z bliska nie pokonał Cariegorodcewa.
- 27 min. - GOL! 0-1! Vitek do Różkowa ten z bliska uderza - Raszka broni! Jednak przy dobitce bez szans!
- 25 min. - Łukasz Nalewajka w dogodnej sytuacji, prosto w bramkarza!
- 23 min. - Ałeksiuk z niebieskiej, na raty Raszka.

- Koniec I tercji. Strzały: 9-9.
- 19 min. - Doskonała sytuacja Kasperlika, ale nie zdołał wykorzystać tej akcji! Z Z bliska odbija gumę Cariegorodcew.
- 19 min. - Doskonała sytuacja Pesty, ale z bliska nie trafia do pustej bramki!
- 18 min. - Dwukrotnie uderzał Kominek po kontrze 2 na 1, ale broni Cariegorodcew.
- 17 min. - Maly z niebieskiej, odbija gumę Raszka.
- 15 min. - Aktywny Sulka, z niebieskiej uderzył - odbija Cariegorodcew.
- 13 min. - Sulka spod niebieskiej, nad bramką.
- 12 min. - Marzec z boku uderzał, broni Raszka.
- 10 min. - Kominek powstrzymał w ostatniej chwili Chalupe.
- 8 min. - Strzał Gimińskiego z niebieskiej odbija Cariegorodcew
- 6 min. - Nacierał na bramkę Ł. Nalewajka, ale krążek obok słupka.
- 4 min. - Marzec pod bramką, ale źle zagrał i przejęli krążek gospodarze.
- 2 min. - Strzał Sulki spod niebieskiej łapie na raty bramkarz Automatyki.

PROMOCJA! Masz już Hokejowy Niezbędnik Kibica na sezon 2018/19? DRUGA SZTUKA GRATIS! Zapraszamy do zakupy --- > https://allegro.pl/niezbednik-kibica-polskiej-hokej-ligi-2018-19-i7564149089.html

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z naszego linku i wpiszesz kod HOKEJ otrzymasz 20 zł całkiem za darmo a jeśli zasilisz swoje konto to możesz otrzymać do 1000 zł! ----- >>>> https://www.totolotek.pl/cw/partnerzy/236/hokejnet
#86 Tobiasz Bigos LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#65 Kordian Chorążyczewski LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0