12:45 2 min. Kamil Dolny #48 Trzymanie przeciwnika
20:44 2 min. Matej Cunik #4 Spowodowanie upadku przeciwnika
31:55 2 min. Iiro Vehmanen #60 Trzymanie przeciwnika
42:13 2 min. Dariusz Wanat #10 Atak w okolice głowy lub szyi
42:13 10 min. Dariusz Wanat #10 Kara za niesportowe zachowanie 10min
47:34 2 min. Juha Kiilholma #28 Zahaczenie
47:56 2 min. Kamil Dolny #48 Ostrość
49:44 2 min. Mateusz Strużyk #40 Trzymanie przeciwnika
52:28 2 min. Robin Malý #69 Przeszkadzanie
55:35 2 min. Patryk Malicki #20 Uderzanie kijem
59. min - GOOOL!!! Piękna akcja Malickiego! Przedarł się on lewą stroną lodowiska i podał do niepilnowanego Daneczka.
56. min - Malici przedostał się przed bramkę i oddał strzał. Sędzia daje karę za uderzanie. Niezrozumiała decyzja.
55. min - Groźny strzał Polodny. Na raty broni Fiki.
54. min - GOOOL!!! Malicki z pierwszego krążka wydawało się, że nieczysto trafił, ale guma wleciała w samo okienko bramki.
53. min - Smal z nadgarstka! Krążek przeszedł centymetry od okienka.
52. min - Vitek! Mocny strzał broni Fiki.
52. min - Słaba postawa Unitów w trzeciej tercji. Zauważyli to hokeiści Gdańska i dążą do wyrównania.
50. min - GOOOL!!! Tesliukiewicz strzela, a krążek znajduje drogę do bramki między parkanami Michala Fikrta.
47. min - Gdańsk atakuje, za wszelką cenę chcą strzelić kontaktową bramkę. Teraz próbował Cunik.
43. min - GOOOL!!! Gdańszczanie szybko wykorzystują przewagę. Rożkow strzelił z pierwszego krążka i nie dał szans Fikiemu.

Przerwa

39. min - Napór Automatyki. Oddają strzał za strzałem.
39. min - Marzec do Polodny. Nie potrafią skończyć akcji gdańszanie.
38. min - Mocny strzał z niebieskiej Danieluka.
38. min - Rompkowski przed bramkę do Stasiewicz. Ten nie trafia w krążek.
36. min - Paszek do Wanata. Zamieszanie podbramkowe. Nikt nie zdołał dobić tego krążka.
34. min - Akcja dwa na jeden w osłabieniu oświęcimian. Kiilholma zdecydował się na strzał, lecz trafił w sam środek bramki.
34. min - Maly z linii niebieskiej, pewnie broni Fiki.
32. min - Saur potężnie z klepy. Parkanem broni Cowley.
32. min - Stasiewicz potężny strzał z bliskiej odległości. Centymetry od bramki.
31. min - Dwa razy Vitek próbował pokonać Fikiego, jednak nieskutecznie.
30. min - Maly huknął z niebieskiej. Krążek minimalnie obok bramki.
30. min - Stasiewicz do Rompkowskiego. Fiki dobrze skraca kąt i broni ten strzał.
29. min - Saur z bekhendu. Bez problemu gdański golkiper.
28. min - Wanat do Saura. Bardzo dobra okazja! Dobrze broni Cowley.
26. min - Andrej Themar! Sam na sam! Strzał nad bramką.
25. min - GOOOL!!! Wrzucenie przed bramkę z linii niebieskie, krążek zbija Tabaczek. Bramkarz odbija, ale czujny Kiilholma dobija i tym razem Cowley nie miał już nic do powiedzenia.
25. min - Mocny strzał z okolic prawego bulika w wykonaniu Danieluka.
22. min - GOOOL!!! Fatalny błąd Jeżka wykorzystują gdańszczanie. W osłabieniu wychodzą w akcji dwa na jeden. Stasiewicz podaje do Vitka, a ten nie daje szans bezradnemu Fikiemu.
21. min - Cunik strzał zza zasłony. Krążek odbił się od obrońcy i sprawił ogromne problemy Fikiemu.

Przerwa

20. min - GOOOL! Mocny strzał Jeżka z linii niebieskiej! Tor lotu krążka zmienia Daneczek i guma ląduje w siatce.
19. min - Leśniak ze Stasiewiczem nie wykorzystują sytuacji 2 na 1.
18. min - Piotrowicz groźny strzał zza zasłony.
16. min - Adamus nie wykorzystuje sytuacji sam na sam.
15. min - GOOOL!!! Jakub Saur oddaje strzał z niebieskie, Cowley odbija, a Vehmanen dobija do pustej bramki.
14. min - Bezuszka z niebieskiej. Krążek po rykoszecie wylatuje za lodowisko.
12. min - Wanat zabawił się teraz z obrońcami, ale nie zdecydował się na podanie i akcja spaliła na panewce.
12. min - Strużyk strzał z niebieskiej. Zasłonięty Fiki miał kłopoty.
11. min - Fantastyczna, zespołowa akcja oświęcimian. Nie skończył jej dobrze Juha Kiilholma, który zwlekał ze strzałem.
10. min - Automatyka Gdańsk atakuje. Dobrze Fiki sprawuje się w bramce.
7. min - GOOOL!!! Andrej Themar podaje do Kiilholmy przed bramkę, a ten z pierwszego krążka zaskakuje Cowleya.
7. min - Kontra Gdańska. Szymon Marzec trafia wprost w bramkarza.
6. min - Błąd popełnił obrońca Automatyki. Piotrowicz nie wykorzystał znakomitej okazji.
5. min - Cunik z niebieskiej. Niecelnie.
4. min - Kara dla Jeżka. Gdańszczanie w przewadze.
3. min - Piotrowicz! Broni Cowley.
3. min - Początek spotkania bardzo ciekawy. Obie strony od razu odważnie ruszyły do przodu.
2. min - Teraz Tieslukiewicz, ponownie świetnie Fikrt.
2. min - Rożkow dostał świetne podanie od Vitka, ale w dogodnej okazji nie zdołał pokonać Fikrta.
1. min - Teraz z pełnego zamachu uderzył Jeżek! Ponownie dobrze Cowley.
1. min - Pierwszy kąśliwy strzał w tym meczu. Mierzył Themar, gdański bramkarz odbił gumę.
1. min - Zaczynamy. W bramkach Fikrt i Cowley.

PROMOCJA! Masz już Hokejowy Niezbędnik Kibica na sezon 2018/19? TERAZ JEDYNIE 10 zł! Zapraszamy do zakupy --- > https://allegro.pl/niezbednik-kibica-polskiego-hokeja-2018-19-gratis-i7674199330.html

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z naszego linku i wpiszesz kod HOKEJ otrzymasz 20 zł całkiem za darmo a jeśli zasilisz swoje konto to możesz otrzymać do 400 zł! ----- >>>> https://online-mexos.fortunaaffiliates.com/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTEzNTMwMTk4JnA9NjY2Nw%3D%3D