22:32 2 min. Mateusz Michalski #88 Wysoko uniesiony kij
27:11 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
31:39 2 min. Bartłomiej Neupauer #9 Atak łokciem
33:15 2 min. Peter Tabaček #55 Wysoko uniesiony kij
33:53 2 min. Miloslav Jáchym #85 Trzymanie kija przeciwnika
46:11 2 min. Patryk Wsół #6 Przeszkadzanie
55:12 2 min. Aleš Ježek #69 Trzymanie przeciwnika
55:12 2 min. Aleš Ježek #69 Ostrość
55:12 2 min. Patryk Wajda #8 Ostrość
Dziękujemy za uwagę.
Koniec. Podhale dowiozło zwycięstwo za 3 punkty.
- 60 min. - Themar zrobił slalom między zawodnikami Podhala i położył bramkarza, ale nie zmieścił krążka w bramce. Jeszcze Guzik wyprowadził kontrę i strzelił do siatki, ale już po czasie.
- 60 min. - 29 sekund do końca. Spalony na niebieskiej. Unia nie może wycofać bramkarza.
- 59 min. - Chaotycznie pod bramką Podhala, Unia napiera, Podhale rozpaczliwie się broni.
- 58 min. - Neupauer do Kolusza dwukrotnie podawał, ale obrońca Podhala nie znalazł drogi do bramki Unii.
- 57 min. - Tolvanen Sammalmaa Koski, fiński zamek, ale nie ma zagrożenia i strzałów.
- 56 min. - Będzie kara dla Unii. Jezek. Obustronne wykluczenie. Tylko czy Jezek na podwójną karę?
- 55 min. - Groźne ataki Unii suną na bramkę Odrobnego.
- 54 min. - Tolvanen strzela, Siuty strącał. Groźnie.
- 53 min. - 4 formacja Podhala wychodzi na lód, chociaż gospodarzom pali się grunt pod nogami.
- 52 min. - Trener Valtonen bierze czas.
- 52 min.- Jan Danecek zatrudnia Odrobnego, zmienił się obraz gry. Unia się rozgrzała, a Podhale chyba myślało, że przy 4:1 jest po meczu.
- 51 min. - Kontra Unii. Themar, bardzo groźnie, nie wychodzi krążek z tercji Podhala. Themar poprawia i mamy 4 do 3.
- 50 min. - Guzik indywidualnie, zakręcił obrońcami Unii i oddał groźny strzał.
- 49 min. - Kontra Podhala. Michalski sam na sam uderza obok prawego słupka Fikrta.
- 48 min. - Długi zamek w tercji Podhala. Najaktywniejszy Themar. Górale wychodzą obronną ręką. Wybijają krążek.
- 47 min. - Piękna indywidualna akcja Kapicy, jeszcze Jaśkiewicz uderzał. Będzie wykluczenie dla Szarotek. Wsół.
- 46 min. - Unia próbuje przywrócić intrygę w tym meczu. Zamykają gospodarzy w ich tercji obronnej.
- 45 min. - Krążek w siatce Podhala. Ale będzie analiza wideo czy nie było zagrania wysokim kijem. Jednak nie. Bramka dla Unii. 4:2.
- 45 min. Michalski z Koluszem rozegrali krążek za bramką Fikrta, Jaśkiewicz uderzał spod niebieskiej.
- 44 min. - Adrian Słowakiewicz dynamicznie w tercji przeciwnika zaznacza swoją obecność w tym meczu
- 43 min. - Bomba obrońcy Unii spod niebieskiej. Jachym. Łapie Odrobny.
- 42 min. - Sammalmaa zaasekurował obrońców, już czaił się na przejęcie krążka Dariusz Gruszka.
- 41 min. - Groźny strzał na bramkę Odrobnego z ostrego kąta.
- Rozpoczynamy III tercję.
- Koniec II tercji.
- 39 min. - Gol dla Podhala! 4:1! Jaśkiewicz huknął spod niebieskiej. Sammalmaa przeszkadzał bramkarzowi, ale chyba zgodnie z przepisami, poza polem bramkowym.
- 39 min. -Zapała świetnie podaje do Siutego, ale ten przed bramkarzem nie opanował krążka.
- 37 min. - Nic nie wynika z przewagi 5 na 3 Szarotek.
- 36 min. - Jeszcze jedno wykluczenie dla zawodnika Unii.
- 35 min. - Podhale ma szansę 5 na 3, ale nie było poważniejszego zagrożenia.
- 34 min. - Jeszcze jeden zawodnik z Oświęcimia powędruje na ławkę kar. Jachym.
- 34 min. - Stan zawodników na lodzie się wyrówna. Kara dla Unii.
- 33 min. - Gospodarze znowu muszą bronić się w osłabieniu.
- 32 min. - Michalski objechał bramkę podał do Tolvanena. Strzał, broni Fikrt. Jeszcze poprawka, ale też nie znajduje drogi do bramki.
- 31 min. - Malicki z ostrego kąta próbował wcisnąć krążek przy krótkim słupku Wiedźmina.
- 30 min. - Neupauer przejął bezpański krążek i próbował zaskoczyć bramkarza gości.
- 29 min. Gruszka opanował chaos w tercji obronnej gospodarzy, strzał spod niebieskiej trafia w słupek.
Jakub Worwa będzie odsiadywał karę dla drużyny.
- 28 min. - Będzie kolejne wykluczenie dla Podhala. Sześciu na lodzie. Robi się niepotrzebna nerwówka.
- 27 min. - Kiiholma wrzuca w tercję gospodarzy, ale nie ma zagrożenia pod bramką.
- 26 min. - Michalski przedarł się do tercji gości, ale niecelnie podaje przed bramkę.
- 25 min. - Niewykorzystana przewaga oświęcimian. Gruszka próbował tuż po wyrównaniu liczebnym na lodzie.
- 24 min. - Unia zamyka Podhale w ich tercji obronnej, strzał spod niebieskiej broni Odrobny.
- 23 min. - zwarcie przy boksie Unii, sędziowie nie odgwizdują faulu. Jednak będzie wykluczenie.
- 22 min. - Słowakiewicz uderza, broni Fikrt. Wznowienie pod bramką gości.
- 21 min. - Jakub Worwa aktywnie w tercji gości, ale nic z tego nie wynikło.
- Rozpoczynamy II tercję.
- 20 min. - Uderzał Vehmanen, lot krążka zmienił partner z piątki i guma obok słupka.
- 19 min. - Uwolnienie, następnie spalony.
- 18 min. - Themar próbował zaskoczyć Odrobnego, ale ten pewnie łapie do raka.
- 17 min. - Neupauer za bulika, podbija gumę Fikrt.
- 16 min. - Hovinen obok bramki.
- 15 min. - GOL! 3-1! Unia w przewadze. Zamieszanie pod bramką, z bliska dobija gumę Vehmanen gdy Odrobny już leżał na lodzie.
- 14 min. - Strzał Themara spokojnie odbija Odrobny.
- 13 min. - Kolejny raz Unia i Odrobny nie daje się pokonać!
- 11 min. - Tabacek sam na sam ... ale Odrobny nie dał się oszukać i broni parkanem przesuwając się na prawą stronę do słupka !
- 11 min. - Groźna akcja Unii, wydawało się że bramkowa lecz dobrze Odrobny łapie strzał z metra Kiilholma.
- 10 min. - Czas dla Unii.
- 10 min. - GOL! 3-0! Strzał Sammalmy Fikrt niezbyt dobrze odbija gumę do góry i krążek wpada do bramki!
- 9 min. - Zza bulika i spod bandy Różański i krążek trafia w słupek!
- 9 min. - Kontra Podhala, popędził prawym skrzydłem Koski, ale próbował dołem pokonać Fikrta i ten mrozi gumę.
- 8 min. - Uderzenie Guzika, ale zatrzymała się guma na siatce z boku bramki
- 7 min. - GOL! 2-0! Michalski z bulika i niezbyt dobrze Fikrt, krążek ponownie po krótkim rogu nad łapaczką bramkarza!
- 6 min. - Unia w sytuacji 3 na 1, jednak niezbyt dokładnie pod bramką i zmarnowana szansa!
- 5 min. - Gruszka pod bandą, ale krążek został przejęty.
- 3 min. - GOL! 1-0! Błąd Maciejewski gumę przejął Dutka zagrał na wolne pole do Zapały a ten w krótki róg pod poprzeczkę pakuje gumę!

- Mecz opóźniony o 30 minut. Będzie też zmiana obsady sędziowskiej, Meszyńskiego, Zienia i Kosidłę zastąpi trio z Nowego Targu. Głównym jest Mateusz Niżnik a liniowymi Maciej Gąsienica-Makowski i Andrzej Nenko.

PROMOCJA! Masz już Hokejowy Niezbędnik Kibica na sezon 2018/19? TERAZ JEDYNIE 10 zł! Zapraszamy do zakupy --- > https://allegro.pl/niezbednik-kibica-polskiego-hokeja-2018-19-gratis-i7674199330.html

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z naszego linku i wpiszesz kod HOKEJ otrzymasz 20 zł całkiem za darmo a jeśli zasilisz swoje konto to możesz otrzymać do 400 zł! ----- >>>> https://online-mexos.fortunaaffiliates.com/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTEzNTMwMTk4JnA9NjY2Nw%3D%3D
#25 Błażej Kapica B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#90 Przemysław Odrobny B 3 3.00 42 42 0 0 0 0 92.86 60:00 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0