05:36 2 min. Dušan Devečka #19 Spowodowanie upadku przeciwnika
10:20 2 min. Tomasz Skokan #2 Spowodowanie upadku przeciwnika
16:30 2 min. Bartłomiej Stępień #14 Zahaczenie
19:55 2 min. Karol Wąsiński #59 Uderzanie kijem
22:29 2 min. Marek Strzyżowski #80 Zahaczenie
37:23 2 min. Bartłomiej Stępień #14 Przeszkadzanie
40:25 2 min. Łukasz Krzemień #44 Spowodowanie upadku przeciwnika
58:39 2 min. Grigorij Stawisskij #7 Przeszkadzanie
- Koniec II tercji.
- 40 min. - GOL! 1-8! Z okolicy bulika niepilnowany Devecka i mocnym strzałem po raz ósmy lokuje gumę dla swojego zespołu.
- 36 min. - GOL! 1-7! Krężołek wystawił gumę Starzyńskiemu a ten dokładnie przymierzył.
- 33 min. - GOL! 1-6! Sawicki do Fraszki a ten zdobywa kolejnego gola.
- 30 min. - GOL! 1-5! Kamieniecki dobija swój strzał z bliska.
- 21 min. - GOL! 0-5! Krążek chodził jak po sznurku i Rohtla z bulika uderzył z pierwszego krążka.
- Za Studzińskiego wszedł Kraus.

- Koniec I tercji.
- 18 min. - Z niebieskiej Cakajik, odbija Studziński.
- 17 min. - Na ławkę kar siada Stępień.
- 15 min. - GOL! 0-4! Sawicki na środek przed bramkę do Skokana a ten strzałem po lodzie zaskoczył bramkarza Polonii.
- 13 min. - Katowiczanie dobrze w obronie.
- 11 min. - Druga kara dla gości, na ławce Skokan.
- 9 min. - GOL! 0-3! Strzał Pasiuta i krążek wturlał się do bramki Studzińskiego!
- 6 min. - Devecka trafia na ławkę kar.
- 5 min. - Z bulika Krawczyk, pewnie łapie do raka Studziński.
- 4 min. - GOL! 0-2! W tercję wjechał Wronka w swoim stylu minął rywala i uderzył z nadgarstka przy słupku!
- 1 min. - GOL! 0-1! Pierwsza groźna akcja gości i bramka, z bliska Laakkonen pakuje gumę do bramki po podaniu Pasiuta.
- 1 min. - Zaczynamy!
- Na lodzie zawodnicy obu zespołów (18:14)
- Sędziowie już na lodzie (18:11)
- Trwa czyszczenie tafli przez rolbę (18:05). Mecz zapewne rozpocznie się około 18:15-20.
- Mecz się opóźni o kilka minut z powodu problemów technicznych z taflą.

PROMOCJA! Masz już Hokejowy Niezbędnik Kibica na sezon 2018/19? TERAZ JEDYNIE 10 zł! Zapraszamy do zakupy --- > https://allegro.pl/niezbednik-kibica-polskiego-hokeja-2018-19-gratis-i7674199330.html

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z naszego linku i wpiszesz kod HOKEJ otrzymasz 20 zł całkiem za darmo a jeśli zasilisz swoje konto to możesz otrzymać do 400 zł! ----- >>>> https://online-mexos.fortunaaffiliates.com/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTEzNTMwMTk4JnA9NjY2Nw%3D%3D
#35 Dominik Kraus B 8 12.00 30 30 0 0 0 0 73.33 40:00 0 0 0 0.00 0 0 0 0 0 0 0
#51 Mateusz Studziński B 4 12.00 19 19 0 0 0 0 78.95 20:00 0 0 0 0.00 0 0 0 0 0 0 0