05:49 2 min. Wojciech Gorzycki #15 Spowodowanie upadku przeciwnika
24:56 2 min. Wojciech Gorzycki #15 Spowodowanie upadku przeciwnika
28:26 2 min. Marcin Obrał #25 Zahaczenie
41:29 2 min. Damian Kapica #95 Zahaczenie
57:59 2 min. Štěpán Csamangó #94 Trzymanie przeciwnika
- Koniec jednostronnego meczu.
- 58 min. - Faulowany Obrał po gwizdu ale sędzia Pachucki ponownie nie reaguje..
- 54 min. - GOL! 6-0! Kamiński pod bramkę, krążek odbija się od Kamienieu i zaskakuje Nobisa.
- 50 min. - Kapica wjeżdża na pełnej prędkości w Vilardo, który został staranowany po kilku minutach widać, że był oszołomiony i z pomocą służby medycznej i kolegów zjechał do boksu. Bez kary a w bramce pojawia się Nobis.
- 46 min. - GOL! 5-0! Svec z zerowego kąta, Vilardo źle odbija kija prosto pod łopatkę Kapicy a ten z bliska dopełnia formalności !

- 33 min. - GOL! 4-0! Wymiana krążka pomiędzy Bepierszczem a Kapicą a ten drugi mierzonym strzałem pokonuje Vilardo!
- 27 min. - GOL! 3-0! Zza bramki Kapica do nadjeżdżającego Kruczka a ten huknął z pierwszego krążka z trzech metrów!
- 21 min. - GOL! 2-0! Podanie przed bramkę Vachovca i z bliska Kapica umieszcza gumę w siatce.

- 20 min. - Koniec I tercji. Strzały: 10-5.
- 18 min. - GOL! 1-0! Csamango do środka gdzie stał niepilnowany Vachovec a ten uderzył mierzonym strzałem - krążek odbił się od słupka i zaskoczył Vilardo.
- 16 min. - Okazja przed Svecem, sam z boku przed Vilardo ale nie dał się pokonać bramkarz Orlika!
- 11 min. - Świetna okazja Przygodzkiego, który otrzymał krążek przed bramkę ale uderzył z metra prosto w Łubę.
- 10 min. - Csamango przed bramką, zamieszanie ale ostatecznie wybijają goście.
- 7 min. - Zza bulika Vachovec, odbija Vilardo i wybijają poza tercję opolanie.
- 6 min. - Kontra gości 2 na 1. Przygodzki z Trandinem ale ten drugi spalił ...
- 6 min. - Gorzycki faul w ataku i gospodarze zagrają w przewadze.
- 4 min. - Wojdyła uderzył ale prosto w Łubę.
- 3 min. - Uderzenie Kruczka obok słupka.
- 1 min. - Zamieszanie pod bramką Vilardo, lecz odbija parkanem strzał Domogały.

PROMOCJA! Masz już Hokejowy Niezbędnik Kibica na sezon 2018/19? TERAZ JEDYNIE 10 zł! Zapraszamy do zakupy --- > https://allegro.pl/niezbednik-kibica-polskiego-hokeja-2018-19-gratis-i7674199330.html

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z naszego linku i wpiszesz kod HOKEJ otrzymasz 20 zł całkiem za darmo a jeśli zasilisz swoje konto to możesz otrzymać do 400 zł! ----- >>>> https://online-mexos.fortunaaffiliates.com/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTEzNTMwMTk4JnA9NjY2Nw%3D%3D
#33 Jarosław Nobis B 1 5.93 4 4 0 0 0 0 75.00 10:07 0 0 0 0.00 0 0 0 0 0 0 0
#31 Nicholas Vilardo B 5 6.01 28 28 0 0 0 0 82.14 49:53 0 0 0 0.00 0 0 0 0 0 0 0
#91 Bartłomiej Bychawski LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0